Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Wojewódzkie zawody MTB- brąz Powiatu Tatrzańskiego

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

logobip

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ WIOSNA LATO 2024 TUTAJ

*********************************************************************************************************************************************************************

bieg hasiora

ZAPISY TUTAJ

tn DSCN6392 24 września w Myślenicach rozegrane zostały wojewódzkie zawody w kolarstwie górskim. W rywalizacji wzięło udział 11 ucznów zakopiańskich szkół. W klasyfikacji generalnej reprezentacja powiatu tatrzańskiego zajęła 3 miejsce.

W galerii fotoreportaż W Watrasa z zawodów!!

Medale w kategorii szkół podstawowych zdobyli: złoty Ewa Zwijacz Kościelisko, srebrne: Liwia Kubin SP 3 Zakopane oraz Maksymilian Rzepka POSA Zakopane