Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Małopolska Gimnazjada w badmintonie dziewcząt.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

-6°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 6.44 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Zima 2017/2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

Linki do rejestracji na najbliższe biegi IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej

 *********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" 04.03.2018: TUTAJ

 

 ********

W związku z prośbami nauczycieli zawody XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, które miały odbyć się 14.02.2018 r. zostają odwołane.

Czwarta i ostatnia edycja XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych oraz Tatrzańska Euroliga Dzieci w narciarstwie biegowym odbędą się 22.02.2018 r.

 

 

tn IMG 1625 1 grudnia w hali sportowej przy ul Chramcówki w Zakopanem przeprowadzona została Wojewódzka Gimnazjady w badmintonie dziewcząt. W rywalizacji zorganizowanej przez MSZS w Krakowie i MOSiR Zakopane wzięło udział 12 drużyn . Najlepsze okazały się reprezentantki SP w Szczucinie. Zawodniczki z zakopiańskiej POSA zajęły wysoką 4 lokatę .
W galerii fotoreportaż .

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie i
Miejski Ośrodek Sportu w Zakopanem

Do zawodów zgłosiło się: 12 drużyn dziewcząt
1. ZS Kwiatonowice
2. SP Niepołomice Jazy
3. SP Pleśna
4. SP2 Myślenice
5. SP1 Stróża
6. SP 164 Kraków
7. ZSP Tomice
8. ZSP Podlipie
9. SP Szczucin
10. ZSOiG Zakopane
11. SP18 Kraków
12. POSA Zakopane

Wyniki poszczególnych spotkań:

Mecz Szkoła/Drużyna  -  Szkoła/Drużyna Wynik
1. SP1 Stróża  -  ZSP Podlipie 1:3
2. SP2 Myślenice   -  SP Pleśna 2:3
3. ZSP Tomice  -  SP18 Kraków 3:0
4. ZSOiG Zakopane  -  SP164 Kraków 3:0
5. SP1 Stróża  -  ZSOiG Zakopane 1:3
6. ZS Kwiatonowice  -  SP2 Myślenice 3:1
7. SP18 Kraków   -  SP Pleśna 3:1
8. SP Niepołomice Jazy  -  SP164 Kraków 3:1
9. ZSOiG Zakopane  -  ZS Kwiatonowice 3:1
10. SP Niepołomice Jazy  -  SP18 Kraków  3:1
11. POSA Zakopane  -  ZSOiG Zakopane 3:1
12. SP Niepołomice Jazy  -  ZSP Tomice 3:2
13. POSA Zakopane  -  ZSP Tomice 0:3
14. ZSP Tomice  -  ZSP Podlipie 3:2
15. ZSOiG Zakopane  -  SP Niepołomice Jazy 0:3
16. ZSP Podlipie  -  SP Niepołomice Jazy 3:2
17. POSA Zakopane  -  SP Pleśna 3:1
18. ZS Kwiatonowice  -  ZSP Tomice 0:3
19. SP Szczucin  -  ZSOiG Zakopane 3:0
20. SP Pleśna  -  POSA Zakopane 3:1
21. ZSP Tomice  -  SP Szczucin 3:1
22. ZSP Podlipie  -  SP Szczucin 0:3

Wyniki:
1. SP Szczucin
2. ZSP Tomice
3. ZSP Podlipie
4. POSA Zakopane
5. SP Niepołomice Jazy
6. ZSOiG Zakopane
7-8. ZS Kwiatonowice
7-8. SP18 Kraków
9-12. SP1 Stróża
9-12. SP2 Myślenice
9-12. SP Pleśna
9-12. SP 164 Kraków

W zakończeniu zawodów – pierwsze 6 drużyn otrzymało pamiątkowe dyplomy.
Zespoły za I – III miejsca otrzymały medale i puchary