Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Małopolska GIMNAZJADA Młodzieży Szkolnej – 2017/2018 w badmintonie chłopców

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Showers

6°C

Zakopane

Showers

Wind: 28.97 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Zima 2017/2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

 Ranking  III Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ********

 

Rejestracja na III Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ

 

Rejestracja na III Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

 

*****

 

 

tn IMG 1644 Po rozgrywkach dziewcząt rywalizowali chłopcy. W turnieju wzięło udział 9 drużyn i podobnie jak wcześniej najlepsza była reprezentacja SP w Szczucinie. Zakopiańczycy z SP nr 1 zajęli 4 lokatę.

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie i
Miejski Ośrodek Sportu w Zakopanem

Do zawodów zgłosiło się: 9 drużyn chłopców
1. SP Niepołomice
2. SP Pleśna
3. SP Bolesław
4. SP1 Stróża
5. SP 43 Kraków
6. ZSP Tomice
7. SP Szczucin
8. SP1 Zakopane
9. ZSOiG Zakopane

Wyniki poszczególnych spotkań:

Mecz Szkoła/Drużyna : Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSP Tomice  -  SP1 Stróża 3:0
2. SP1 Zakopane  -  SP164 Kraków 2:3
3. SP Niepołomice  -  SP43 Kraków 3:0
4. SP1 Zakopane  -  ZSOiG Zakopane 3:1
5. SP164 Kraków  -  SP43 Kraków 3:0
6. SP1 Stróża  -  SP1 Zakopane 1:3
7. SP Bolesław  -  SP164 Kraków 3:1
8. SP1 Zakopane  -  ZSP Tomice 3:1
9. SP Bolesław  -  SP Niepołomice 0:3
10. SP Niepołomice  -  SP1 Zakopane 3:0
11. SP Pleśna  -  SP Niepołomice 0:3
12. ZSP Tomice  -  SP Bolesław 3:1
13. ZSP Tomice  -  SP Bolesław 3:0
14. SP164 Kraków  -  SP Pleśna 0:3
15. ZSOiG Zakopane  -  SP Niepołomice 0:3
16. SP Pleśna  -  ZSP Tomice 3:1
17. SP Niepołomice  -  SP Szczucin 0:3
18. SP Pleśna  -  SP Szczucin 0:3

 

Mecz Szkoła/Drużyna : Szkoła/Drużyna Wynik
1. ZSP Tomice SP1 Stróża 3:0
2. SP1 Zakopane SP164 Kraków 2:3
3. SP Niepołomice SP43 Kraków 3:0
4. SP1 Zakopane ZSOiG Zakopane 3:1
5. SP164 Kraków SP43 Kraków 3:0
6. SP1 Stróża SP1 Zakopane 1:3
7. SP Bolesław SP164 Kraków 3:1
8. SP1 Zakopane ZSP Tomice 3:1
9. SP Bolesław SP Niepołomice 0:3
10. SP Niepołomice SP1 Zakopane 3:0
11. SP Pleśna SP Niepołomice 0:3
12. ZSP Tomice SP Bolesław 3:1
13. ZSP Tomice SP Bolesław 3:0
14. SP164 Kraków SP Pleśna 0:3
15. ZSOiG Zakopane SP Niepołomice 0:3
16. SP Pleśna ZSP Tomice 3:1
17. SP Niepołomice SP Szczucin 0:3
18. SP Pleśna SP Szczucin 0:3

Wyniki:
1. SP Szczucin
2. SP Niepołomice
3. SP Pleśna
4. SP1 Zakopane
5. ZSP Tomice
6. SP Bolesław
7-8. SP1 Stróża
7-8. SP 164 Kraków
9-10. ZSOiG Zakopane
9-10. SP 43 Kraków

W zakończeniu zawodów – pierwsze 6 drużyn otrzymało pamiątkowe dyplomy.
Zespoły za I – III miejsca otrzymały medale i puchary