Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Uroczyste zakończenie XXIII Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Showers

6°C

Zakopane

Showers

Wind: 28.97 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Zima 2017/2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

 Ranking  III Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ********

 

Rejestracja na III Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ

 

Rejestracja na III Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

 

*****

 

 

tn IMG 1674 5 grudnia br  w pawilonie Wielkiej Krokwi w Zakopanem  uroczyście podsumowano 23 Letnią Ligę szkolną w skokach i kombinacji.Podczas spotkania najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono puchary oraz dyplomy.

 W ramach rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane rozegrano trzy konkursy skoków i dwa kombinacji norweskiej. Łącznie sklasyfikowano 8 skoczkiń i 88 skoczków, a w kombinacji 43 dwuboistów. Wszyscy zawodnicy reprezentowali 7 klubów.

XXIII Szkolna Liga Sportów Letnich
Skoki Narciarskie
         
Klasyfikacja końcowa
         
         
         
  Dziewczęta 2008 i mł.   skocznia K - 15  
M NAZWISKO I IMIĘ ROK KLUB SUMA
1 Sobczyk Kalina 2009 KS Evenement 150
         
  Chłopcy 2008 i mł.   skocznia K - 15  
M NAZWISKO I IMIĘ ROK KLUB SUMA
1 Obtułowicz Michał 2008 KS Evenement 150
2 Byrski Szymon 2008 KS Chochołów 130
3 Bafia Klemens 2008 KS Chochołów 102
4 Zarycki Michał 2008 KS Evenement 94
5 Michniak Szymon 2008 AZS 88
6 Wiercioch Stanisław 2008 TS Wisła 85
  Chłopcy 2006 - 2007   skocznia K - 35  
M NAZWISKO I IMIĘ ROK KLUB SUMA
1 Rafacz Rafał 2006 AZS 145
2 Serwatowicz Mikołaj 2006 TS Wisła 130
3 Staszel Klemens 2006 KS Evenement 108
4 Jarząbek kacper 2006 TS Wisła 103
5 Maciusiak Mateusz 2007 KS Chochołów 98
6 Łukaszczyk Łukasz 2007 TS Wisła 85
         
  Dziewczęta 2006-2007   skocznia K - 35  
M NAZWISKO I IMIĘ ROK KLUB SUMA
1 Bełtowska Pola 2006 AZS 95
2 Słowik Łucja 2007 AZS 76
2 Rapacz Zuzanna 2006 KS Evenement 50
4 Polanowska Amelia 2007 AZS 45
  Słowik Natalia 2007 AZS 45
         
  Dziewczęta 2004-2005   skocznia K - 35  
M NAZWISKO I IMIĘ ROK KLUB SUMA
1 Bełtowska Marcelina 2004 AZS 100
2 Polanowska Wiktoria 2004 AZS 90
         
  Chłopcy 2004 - 2005   skocznia K - 65  
M NAZWISKO I IMIĘ ROK KLUB SUMA
1 Wróbel Marcin 2004 AZS 135
2 Joniak Klemens 2005 LKS Poroniec 130
3 Cudzich Jan 2004 TS Wisła 104
4 Rzadkosz Jan 2004 TS Wisła 100
5 Galica Jan 2004 KS Evenement 79
6 Waliczek Andrzej 2005 LKS Poroniec 74
         
  Chłopcy 2002 - 2003   skocznia K - 65  
M NAZWISKO I IMIĘ ROK KLUB SUMA
1 Zygmuntowicz Krystian 2002 LKS Poroniec 126
2 Pałka Tymoteusz 2002 TS Wisła 102
3 Zapotoczny Szymon 2003 KS Evenement 101
4 Niżnik Adam 2002 TS Wisła 95
5 Piczura Tomasz 2002 AZS 95
6 Kowalczyk Bartłomiej 2002 AZS 86
         
  Kombinacja norweska      
         
         
 Chłopcy 2006-2007, K-35  
M Nazwisko i Imię Rok Klub SUMA
1 Rafacz Rafał 2006 AZS 95
2 Staszel Klemens 2006 KS Evenement 85
3 Serwatowicz Mikołaj 2006 TS Wisła 76
4 Dubiel Szymon 2006 AZS 62
5 Rafacz Grzegorz 2007 AZS 56
6 Sobański Marcin 2007 KS Evenement 52
         
         
         
 Chłopcy 2004-2005, K-65
M Nazwisko i Imię Rok Klub SUMA
1 Joniak Klemens 2005 LKS Poroniec 100
2 Cudzich Jan 2004 TS Wisła 85
  Galica Jan 2004 KS Evenement  
4 Amilkiewicz Tymoteusz 2005 AZS 68
5 Waliczek Andrzej 2005 LKS Poroniec 61
6 Marusarz Stanisław 2004 KS Chochołów 50
         
         
         
Chłopcy 2002-2003, K-65  
M Nazwisko i Imię Rok Klub SUMA
1 Kowalczyk Bartłomiej 2002 AZS 95
2 Piczura Tomasz 2002 AZS 86
3 Gąsienica-Ciaptak Maciej 2002 AZS 81
4 Żegleń Jakub 2002 LKS Poroniec 80
5 Pałka Tymoteusz 2002 TS Wisła 64
6 Bukowski Wojciech 2002 LKS Poroniec 58

 
 

Klasyfikacja końcowa - drużynowa    
Skoki Narciarskie      
Miejsce Klub SUMA    
1 AZS 1925    
2 KS Evenement 1373    
3 TS Wisła 970    
4 LKS Poroniec 701    
5 KS Chochołów 547    
6 UKS Sołtysianie 201    
7 KS Rutkowski Ski 55    
Kombinacja Norweska      
Miejsce Klub SUMA    
1 AZS 797    
2 KS Evenement 490    
3 LKS Poroniec 382    
4 TS Wisła 370    
5 KS Chochołów 181    
         
Skoki + Kombinacja Norweska
Miejsce Klub Pkt Skoki Pkt KN Suma
1 AZS 1925 797 2722
2 KS Evenement 1373 490 1863
3 TS Wisła 970 370 1340
4 LKS Poroniec 701 382 1083
5 KS Chochołów 547 181 728
6 UKS Sołtysianie 201   201
7 KS Rutkowski Ski 55   55
         
         

 

 

Pełne wyniki tutaj