Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXIV Letnia Liga Szkolna w skokach i kn rozpoczęła rywalizację.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Rain

15°C

Zakopane

Rain

Wind: 11.27 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

*******

 

 Zapisy na V OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ 21.07.2018 r.PUCHAR POLSKI 2018 W SKYRUNNINGU  TUTAJ

 

 

*******

tn plakat 30 30.06.2018 r. o godzinie 10 w Parku Miejskim odbędzie sie II Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza. Zapisy od godziny 9 tego samego dnia.Wszelkie informacje na naszej stronie, a wyniki I Turnieju już niebawem.

tn IMG 0932 21 czerwca konkursami skoków oraz biegami na rolkach , które rozegrane zostały na obiektach zakopiańskiego COS rozpoczęta została 24 Letnia Liga szkolna. Do rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane stanęło 11 skoczkiń i 64 skoczków. Natomiast do rywalizacji w kombinacji zgłosiło się 31 zawodniczek i zawodników.
W galerii fotoreportaż Wat 1 z zawodów.

 

 

  XXIV Szkolna Liga Sportów Letnich              
             
    Wyniki skoków              
    COS Zakopane godz. 10:00          
                   
  Delegat Techniczny: Kazimierz Długopolski Sędziowie orzekający:         
      A Edward Przybyła          
  Kierownik zawodów: Henryk Radźko B Dariusz Czerniawski          
      C Halina Wyroba          
  Dziewczęta 2009 i mł. skocznia K - 15              
      Seria 1     Seria 2      
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Sobczyk Kalina KS Evenement 8,5 26,2 49,7 9,5 31,4 59,4 109,1
2 Bartol Hania KS Evenement 9 4,5 18 9 28,8 55,8 73,8
                   
  Chłopcy 2009 i mł. skocznia K - 15              
      Seria 1     Seria 2      
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Filipiec Filip KS Evenement 16 65,2 114,7 15 60 107 221,7
2 Prokop Adrian TS Wisła 14 54,8 96,8 14 54,8 96,8 193,6
3 Pabon Adam TS Wisła 16,5 67,8 91,3 14,5 57,4 101,4 192,7
4 Luberda Rafał KS Rutkow-ski 13,5 52,2 91,2 14,5 57,4 99,9 191,1
5 Zapotoczny Alan KS Evenement 14,5 57,4 100,9 13 49,6 89,1 190
6 Luberda Aleksander AZS 14,5 57,4 78,4 16 65,2 110,2 188,6
                   
  Dziewczęta 2007-2008 skocznia K - 35              
      Seria 1     Seria 2      
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Frączek Ewa AZS 23 16,8 56,3 22 13,2 52,2 108,5
2 Polanowska Amelia AZS 26 27,6 74,1 27,5 33 78,5 152,6
3 Słowik Łucja AZS 26,5 29,4 73,4 23,5 18,6 62,1 135,5
                   
  Chłopcy 2007 - 2008 skocznia K - 35              
      Seria 1     Seria 2      
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Bobak Szymon KS Evenement 31 45,6 96,6 30,5 43,8 93,3 189,9
2 Łukaszczyk Łukasz TS Wisła 31 45,6 98,1 29 38,4 89,4 187,5
3 Maciusiak Mateusz KS Chochołów 31,5 47,4 97,9 29,5 40,2 87,2 185,1
4 Obtułowicz Michał KS Evenement 30 42 92,5 29,5 40,2 91,2 183,7
5 Rafacz Grzegorz AZS 32 49,2 100,2 32 49,2 79,2 179,4
6 Byrski Szymon KS Chochołów 29 38,4 86,9 29,5 40,2 88,7 175,6
                   
  Dziewczęta 2005-2006 skocznia K - 35              
                   
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Bełtowska Pola AZS 29 38,4 80,9 30 42 89,5 170,4
2 Rapacz Zuzanna KS Evenement 28 34,8 82,3 26,5 29,4 75,4 157,7
3 Słowik Natalia AZS 26 27,6 72,6 27,5 33 81 153,6
                   
  Chłopcy 2005 - 2006 skocznia K - 65              
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Amilkiewicz Tymoteusz AZS 61,5 51,6 100,1 61 50,4 101,9 202
2 Joniak Klemens LKS Poroniec 64 57,6 105,6 59,5 46,8 95,3 200,9
3 Dubiel Szymon AZS 59 45,6 98,1 53,5 32,4 82,4 180,5
4 Staszel Klemens KS Evenement 55 36 85 59 45,6 94,1 179,1
5 Jarząbek Kacper TS Wisła 54 33,6 83,1 56 38,4 89,4 172,5
6 Rafacz Rafał AZS 49 21,6 67,1 59,5 46,8 97,8 164,9
                   
  Dziewczęta 2003-2004 skocznia K - 65              
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Bełtowska Marcelina AZS 46 14,4 56,9 47 16,8 57,3 114,2
2 Kobiela Natalia AZS 39 -2,4 34,6 37 -7,2 30,8 65,4
DNS Polanowska Wiktoria AZS   -96 DNS   -96 DNS DNS
                   
  Chłopcy 2003 - 2004 skocznia K - 65              
Miejsce  NAZWISKO I IMIĘ KLUB Metry Pkt długość Nota Metry Pkt długość Nota Nota s1+s2
1 Wróbel Marcin AZS 60,5 49,2 98,2 62 52,8 103,8 202
2 Marusarz Stanisław KS Chochołów 56 38,4 88,9 58,5 44,4 95,4 184,3
3 Bobak Bartłomiej KS Evenement 62 52,8 100,8 48 19,2 64,7 165,5
4 Słodyczka Kamil AZS 51 26,4 71,4 54 33,6 80,6 152
5 Cudzich Jan TS Wisła 49,5 22,8 70,8 53 31,2 80,7 151,5
6 Liszka Jan AZS 52 28,8 78,3 48 19,2 68,2 146,5
          Organizator MOSiR Zakopane  

Pełne wyniki tutaj