Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IX Zakopiański Test Coopera

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Rain

15°C

Zakopane

Rain

Wind: 11.27 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

*******

 

 Zapisy na V OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ 21.07.2018 r.PUCHAR POLSKI 2018 W SKYRUNNINGU  TUTAJ

 

 

*******

tn plakat 30 30.06.2018 r. o godzinie 10 w Parku Miejskim odbędzie sie II Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza. Zapisy od godziny 9 tego samego dnia.Wszelkie informacje na naszej stronie, a wyniki I Turnieju już niebawem.

37501074912 d5421d9a61 c Prawie 150 biegaczek i biegaczy wzięło udział w IX Zakopiańskim Teście Coopera, który został przeprowadzony na stadionie lekkoatletycznym COS.
Został on zorganizowany przez MOSiR Zakopane.
W galerii fotoreportaż W. Kubin.

 

                           
 KOBIETY Open
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m] PKT
1 136 Kubin Liwia SMS Zakopane 2004 K JUNIOR 2790 60
2 137 Komorowska Nikola SMS Zakopane 2006 K JUNIOR 2785 55
3 150 Biernat Dominika Nowy Targ 1998 K SENIOR 2775 50
4 129 Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979 K SENIOR 2750 46
5 134 Gąsienica Roj Anna Zakopoane 1975 K MASTERS 2715 43
6 5 Orawiec Aneta SP Gliczarów Górny 2004 K JUNIOR 2680 40
7 3 Czarnecka Karolina Zakopane/ KB Śnieżka 1962 1984 K SENIOR 2660 38
8 107 Nowacka Małgorzata Koło/No Name Team 1972 K MASTERS 2630 36
9 35 Król Julia SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2600 34
10 97 Karciarz Natalia SP Sierockie 2003 K JUNIOR 2560 32
11 10 Bubla Karolina SP Gliczarów Górny 2005 K JUNIOR 2550 31
12 128 Gąsienica-Roj Marcelina SMS Zakopane 2005 K JUNIOR 2535 30
13 149 Gąsienica Wawrytko Katarzyna Zakopane 1982 K SENIOR 2530 29
14 68 Kukuc Anna SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 2510 28
15 13 Topór Magdalena SP Gliczarów Górny 2005 K JUNIOR 2500 27
16 6 Zawada Justyna SP Gliczarów Górny 2004 K JUNIOR 2490 26
17 98 Mrugała Natalia SP Sierockie 2004 K JUNIOR 2450 25
18 7 Skupień Marta SP Gliczarów Górny 2004 K JUNIOR 2445 23,5
  131 Kubin Ewa TG Sokół Zakopane 1975 K MASTERS 2445 23,5
20 82 Skupień Anna SP 4 Zakopane 2005 K JUNIOR 2442 22
21 100 Szczechowicz Justyna SP Sierockie 2003 K JUNIOR 2425 21
22 11 Skupień Joanna SP Gliczarów Górny 2005 K JUNIOR 2418 19,5
  12 Węgrowska Magda SP Gliczarów Górny 2006 K JUNIOR 2418 19,5
24 67 Marduła Sobala Natalia SP 4 Zakopane 2003 K JUNIOR 2410 17
  101 Szczechowicz Emilia SP Sierockie 2003 K JUNIOR 2410 17
  132 Malepsza Ewa Zakopane 1976 K MASTERS 2410 17
27 23 Niziołek Teresa Zakopane 1968 K MASTERS 2375 15
28 99 Buksa Karolina SP Sierockie 2002 K JUNIOR 2350 14
29 33 Bobak Kamila SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2325 13
30 143 Stawiarska Marta Zakopane 1962 K Weteran 1 2320 12
31 79 Galica Maria SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 2290 10
32 36 Bachleda Dorcarz Agnieszka SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2270 10
33 39 Błońska Magdalena SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2240 10
34 145 Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977 K MASTERS 2205 10
35 18 Rzadkosz Joanna SP Gliczarów Górny 2008 K JUNIOR 2180 10
36 92 Bobak Katarzyna SP Sierockie 2007 K JUNIOR 2165 10
37 17 Mąka Patrycja SP Gliczarów Górny 2008 K JUNIOR 2160 10
  90 Gąsienica Gabriela SP Sierockie 2007 K JUNIOR 2160 10
  118 Stachoń Kasia ZSP Betlejem 2001 K SENIOR 2160 10
40 26 Grafczyńska Małgorzata SP 9 Zakopane 2007 K JUNIOR 2150 10
41 22 Jarguz Joanna Zakopane 1963 K WETERAN 1 2130 10
42 16 Gał Weronika SP Gliczarów Górny 2007 K JUNIOR 2120 10
43 34 Trebunia Joanna SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2100 10
44 69 Bafia Magdalena SP 4 Zakopane 2005 K JUNIOR 2080 10
45 142 Dyk Nikola Zakopane 2002 K JUNIOR 2075 10
46 42 Potoniec Wiktoria SP 9 Zakopane 2006 K JUNIOR 2050 10
  75 Haza Agnieszka SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 2050 10
48 38 Kopyt Anna SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2040 10
  93 Sikoń Monika SP Sierockie 2006 K JUNIOR 2040 10
50 14 Kaczmarczyk Maja SP Gliczarów Górny 2006 K JUNIOR 2035 10
  32 Król Tomków Maria SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2035 10
52 70 Pyplok Paulina SP 4 Zakopane 2005 K JUNIOR 2025 10
53 20 Orawiec Aleksandra SP Gliczarów Górny 2009 K JUNIOR 2010 10
  27 Kopyt Justyna SP 9 Zakopane 2007 K JUNIOR 2010 10
55 119 Bigos Patrycja ZSP Betlejem 2000 K SENIOR 2000 10
56 28 Suchowian Izabela SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1975 10
57 105 Bulańda Emilia SP Sierockie 2003 K JUNIOR 1955 10
58 37 Bachleda Katarzyna SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1930 10
59 135 Behounek Małgorzata TG Sokół Zakopane 1961 K WETERAN 1 1920 10
60 74 Wróbel Julia SP 4 Zakopane 2004 K JUNIOR 1900 10
61 24 Bachleda-Dorcarz Marta SP 9 Zakopane 2008 K JUNIOR 1890 10
62 123 Skupień Karolina ZSP Betlejem 2000 K SENIOR 1830 10
63 40 Bafia Alicja SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1770 10
64 41 Malacina Ewa SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1765 10
65 31 Bachleda Szeliga Anna SP 9 Zakopane 2006 K JUNIOR 1730 10
66 30 Sowińska Oliwia SP 9 Zakopane 2007 K JUNIOR 1720 10
67 29 Lebiotkowska Agata SP 9 Zakopane 2008 K JUNIOR 1700  
68 63 Kułach Klaudia SP 4 Zakopane 2002 K JUNIOR 1675 10
69 64 Stachoń Groblowy Kamila SP 4 Zakopane 2002 K JUNIOR 1665 10
70 66 Leśniak Patrycja SP 4 Zakopane 2003 K JUNIOR 1645 10
71 25 Olszewska Milena SP 9 Zakopane 2009 K JUNIOR 1625 10
72 76 Jurgowska Karolina SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 1620 10
OPEN MĘŻCZYZN                          
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]  
1 61 Sułek Wojciech Zakopane 1981 M SENIOR 3500 57,5
  86 Obrochta Zbigniew Dzianisz 1992 M SENIOR 3500 57,5
3 152 Rydziński Patryk Zakopane 1991 M SENIOR 3445 50
4 103 Fatla Franciszek Zakopane 1977 M MASTERS 3375 46
5 87 Winiarski Adam Chochołów 1966 M WETERAN 1 3300 43
6 109 Stanuch Paweł Zakopane 1993 M SENIOR 3225 40
7 85 Ślaga Dariusz Zakopane 1965 M WETERAN 1 3175 38
8 148 Pudzisz Ryszard Ludźmierz 1967 M WETERAN 1 3165 36
9 130 Kowalczyk Kazimierz Witów 1968 M MASTERS 3150 34
10 121 Sichelski Jakub ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 3145 32
11 108 Nowacki Krzysztof Koło/No Name Team 1973 M MASTERS 3130 31
12 102 Łuszczek Dawid SP Sierockie 2002 M JUNIOR 3080 30
13 2 Radziszewski Sławomir Zakopane 1971 M MASTERS 3060 29
14 106 Kułach Maciej Zakopane 1965 M WETERAN 1 3040 28
15 88 Winiarski Mieszko Chochołów 2004 M JUNIOR 2995 27
16 138 Behounek Leszek TG Sokół Zakopane 1959 M WETERAN 1 2985 26
17 146 Szczerba Bartłomiej Zakopane 1981 M SENIOR 297 25
18 127 Gontek Mikołaj ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2970 24
19 151 Gąsienica Roj Jan Zakopane 1985 M SENIOR 2965 23
20 72 Kubin Ireneusz TG Sokół Zakopane 1972 M MASTERS 2875 22
21 56 Bobrowski Szymon LO Zakopane 2000 M SENIOR 2870 21
22 4 Gał Kamil SP Gliczarów Górny 2002 M JUNIOR 2805 20
23 104 Knapczyk Krzysztof Poronin 1975 M MASTERS 2790 19
24 73 Stachoń Marcin SP 4 Zakopane 2004 M JUNIOR 2740 16,5
  77 Stopka Damian SP 4 Zakopane 2006 M JUNIOR 2740 16,5
  141 Dyk Mariusz Zakopane 1972 M MASTERS 2740 16,5
  144 Grabarczyk Dariusz Szaflary 1969 M MASTERS 2740 16,5
28 147 Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006 M JUNIOR 2705 14
29 95 Śmiałek Kacper SP Sierockie 2005 M JUNIOR 2700 13
30 52 Różak Jakub SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 2680 11
  111 Ignacok Przemek ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2680 11
32 65 Pawlikowski Jan SP 4 Zakopane 2002 M JUNIOR 2670 10
33 59 Opiela Grzegorz LO Zakopane 2000 M SENIOR 2660 10
34 54 Czernik Paweł SP 9 Zakopane 2005 M JUNIOR 2640 10
35 46 Różak Tymoteusz SP 9 Zakopane 2008 M JUNIOR 2635 10
36 78 Łukaszczyk Paweł SP 4 Zakopane 2005 M JUNIOR 2630 10
37 58 Bogdanowicz Adam LO Zakopane 2000 M SENIOR 2600 10
38 50 Grafczyński Szczepan SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 2590 10
39 83 Lipowy Kamil SP 4 Zakopane 2006 M JUNIOR 2570 10
40 126 Bafia Kamil ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2540 10
41 8 Kaczmarczyk Szymon SP Gliczarów Górny 2004 M JUNIOR 2500 10
42 91 Galica Kuba SP Sierockie 2007 M JUNIOR 2480 10
43 57 Zwijacz Mateusz LO Zakopane 2000 M SENIOR 2470 10
44 47 Kluś Jakub SP 9 Zakopane 2007 M JUNIOR 2460 10
45 21 Kotuła Jerzy Zakopane 1954 M WETERAN 2 2445 10
46 62 Stępiński Remigiusz Zakopane 1977 M MASTERS 2425 10
  80 Lipowy Dawid SP 4 Zakopane 2007 M JUNIOR 2425 10
48 51 Gustab Daniel SP 9 Zakopane 2007 M JUNIOR 2415 10
49 1 Kołodziejczyk Roman Zakopane 1951 M WETERAN 2 2395 10
50 71 Kukuc Krzysztof SP 4 Zakopane 2005 M JUNIOR 2380 10
51 94 Mikulec Szymon SP Sierockie 2006 M JUNIOR 2370 10
52 45 Król Maciej SP 9 Zakopane 2009 M JUNIOR 2320 10
53 15 Orawiec Kacper SP Gliczarów Górny 2007 M JUNIOR 2310 10
54 116 Motola Daniel ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2305 10
55 112 Kawecki Daniel ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2300 10
56 19 Gał Jan SP Gliczarów Górny 2008 M JUNIOR 2285 10
57 113 Curlej Hubert ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2255 10
58 81 Bafia Szymon SP 4 Zakopane 2008 M JUNIOR 2215 10
59 9 Sowiński Rafał SP Gliczarów Górny 2004 M JUNIOR 2200 10
60 115 Haniaczyk Jakub ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2175 10
61 60 Kovačevič Filip LO Zakopane 1999 M SENIOR 2150 10
62 84 Gut Krzysztof SP 4 Zakopane 2002 M JUNIOR 2120 10
63 114 Furma Szymon ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2050 10
64 44 Klos Adam SP 9 Zakopane 2009 M JUNIOR 2035 10
65 89 Stoch Kuba SP Sierockie 2006 M JUNIOR 2030 10
66 120 Serafin Jan ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2010 10
67 96 Jarosz Sebastian SP Sierockie 2006 M JUNIOR   10
68 43 Bobak Adrian SP 9 Zakopane 2008 M JUNIOR 1980 10
69 117 Składanowski Adam ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 1905 10
70 53 Bachleda Stanisław SP 9 Zakopane 2005 M JUNIOR 1700 10
71 48 Radziwanowski Jan SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 1635 10
72 49 Lebiotkowski Maciej SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 1585 10
73 55 Szczypka Tomasz SP 9 Zakopane 2005 M JUNIOR 1410 10

 

KLASYFIKACJA WG KATEGORII WIEKOWYCH          
Płeć Kategoria Wynik [m]          
1 136 Kubin Liwia SMS Zakopane 2004 K JUNIOR 2790
2 137 Komorowska Nikola SMS Zakopane 2006 K JUNIOR 2785
3 5 Orawiec Aneta SP Gliczarów Górny 2004 K JUNIOR 2680
4 35 Król Julia SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2600
5 97 Karciarz Natalia SP Sierockie 2003 K JUNIOR 2560
6 10 Bubla Karolina SP Gliczarów Górny 2005 K JUNIOR 2550
7 128 Gąsienica-Roj Marcelina SMS Zakopane 2005 K JUNIOR 2535
8 68 Kukuc Anna SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 2510
9 13 Topór Magdalena SP Gliczarów Górny 2005 K JUNIOR 2500
10 6 Zawada Justyna SP Gliczarów Górny 2004 K JUNIOR 2490
11 98 Mrugała Natalia SP Sierockie 2004 K JUNIOR 2450
12 7 Skupień Marta SP Gliczarów Górny 2004 K JUNIOR 2445
13 82 Skupień Anna SP 4 Zakopane 2005 K JUNIOR 2442
14 100 Szczechowicz Justyna SP Sierockie 2003 K JUNIOR 2425
15 11 Skupień Joanna SP Gliczarów Górny 2005 K JUNIOR 2418
12   Węgrowska Magda SP Gliczarów Górny 2006 K JUNIOR 2418
17 67 Marduła Sobala Natalia SP 4 Zakopane 2003 K JUNIOR 2410
101   Szczechowicz Emilia SP Sierockie 2003 K JUNIOR 2410
19 99 Buksa Karolina SP Sierockie 2002 K JUNIOR 2350
20 33 Bobak Kamila SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2325
21 79 Galica Maria SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 2290
22 36 Bachleda Dorcarz Agnieszka SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2270
23 39 Błońska Magdalena SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2240
24 18 Rzadkosz Joanna SP Gliczarów Górny 2008 K JUNIOR 2180
25 92 Bobak Katarzyna SP Sierockie 2007 K JUNIOR 2165
26 17 Mąka Patrycja SP Gliczarów Górny 2008 K JUNIOR 2160
90   Gąsienica Gabriela SP Sierockie 2007 K JUNIOR 2160
28 26 Grafczyńska Małgorzata SP 9 Zakopane 2007 K JUNIOR 2150
29 16 Gał Weronika SP Gliczarów Górny 2007 K JUNIOR 2120
30 34 Trebunia Joanna SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2100
31 69 Bafia Magdalena SP 4 Zakopane 2005 K JUNIOR 2080
32 142 Dyk Nikola Zakopane 2002 K JUNIOR 2075
33 42 Potoniec Wiktoria SP 9 Zakopane 2006 K JUNIOR 2050
75   Haza Agnieszka SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 2050
35 38 Kopyt Anna SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2040
93   Sikoń Monika SP Sierockie 2006 K JUNIOR 2040
37 14 Kaczmarczyk Maja SP Gliczarów Górny 2006 K JUNIOR 2035
32   Król Tomków Maria SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 2035
39 70 Pyplok Paulina SP 4 Zakopane 2005 K JUNIOR 2025
40 20 Orawiec Aleksandra SP Gliczarów Górny 2009 K JUNIOR 2010
27   Kopyt Justyna SP 9 Zakopane 2007 K JUNIOR 2010
42 28 Suchowian Izabela SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1975
43 105 Bulańda Emilia SP Sierockie 2003 K JUNIOR 1955
44 37 Bachleda Katarzyna SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1930
45 74 Wróbel Julia SP 4 Zakopane 2004 K JUNIOR 1900
46 24 Bachleda-Dorcarz Marta SP 9 Zakopane 2008 K JUNIOR 1890
47 40 Bafia Alicja SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1770
48 41 Malacina Ewa SP 9 Zakopane 2005 K JUNIOR 1765
49 31 Bachleda Szeliga Anna SP 9 Zakopane 2006 K JUNIOR 1730
50 30 Sowińska Oliwia SP 9 Zakopane 2007 K JUNIOR 1720
51 29 Lebiotkowska Agata SP 9 Zakopane 2008 K JUNIOR 1700
52 63 Kułach Klaudia SP 4 Zakopane 2002 K JUNIOR 1675
53 64 Stachoń Groblowy Kamila SP 4 Zakopane 2002 K JUNIOR 1665
54 66 Leśniak Patrycja SP 4 Zakopane 2003 K JUNIOR 1645
55 25 Olszewska Milena SP 9 Zakopane 2009 K JUNIOR 1625
56 76 Jurgowska Karolina SP 4 Zakopane 2006 K JUNIOR 1620
KOBIETY MASTERS            
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 134 Gąsienica Roj Anna Zakopoane 1975 K MASTERS 2715
2 107 Nowacka Małgorzata Koło/No Name Team 1972 K MASTERS 2630
3 131 Kubin Ewa TG Sokół Zakopane 1975 K MASTERS 2445
4 132 Malepsza Ewa Zakopane 1976 K MASTERS 2410
5 23 Niziołek Teresa Zakopane 1968 K MASTERS 2375
6 145 Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977 K MASTERS 2205
KOBIETY SENIOR            
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 150 Biernat Dominika Nowy Targ 1998 K SENIOR 2775
2 129 Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979 K SENIOR 2750
3 3 Czarnecka Karolina Zakopane/ KB Śnieżka 1962 1984 K SENIOR 2660
4 149 Gąsienica Wawrytko Katarzyna Zakopane 1982 K SENIOR 2530
5 118 Stachoń Kasia ZSP Betlejem 2001 K SENIOR 2160
6 119 Bigos Patrycja ZSP Betlejem 2000 K SENIOR 2000
7 123 Skupień Karolina ZSP Betlejem 2000 K SENIOR 1830
KOBIETY WETERAN 1          
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 143 Stawiarska Marta Zakopane 1962 K Weteran 1 2320
2 22 Jarguz Joanna Zakopane 1963 K WETERAN 1 2130
3 135 Behounek Małgorzata TG Sokół Zakopane 1961 K WETERAN 1 1920
MĘŻCZYŹNI JUNIOR            
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 102 Łuszczek Dawid SP Sierockie 2002 M JUNIOR 3080
2 88 Winiarski Mieszko Chochołów 2004 M JUNIOR 2995
3 4 Gał Kamil SP Gliczarów Górny 2002 M JUNIOR 2805
4 73 Stachoń Marcin SP 4 Zakopane 2004 M JUNIOR 2740
  77 Stopka Damian SP 4 Zakopane 2006 M JUNIOR 2740
6 147 Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006 M JUNIOR 2705
7 95 Śmiałek Kacper SP Sierockie 2005 M JUNIOR 2700
8 52 Różak Jakub SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 2680
9 65 Pawlikowski Jan SP 4 Zakopane 2002 M JUNIOR 2670
10 54 Czernik Paweł SP 9 Zakopane 2005 M JUNIOR 2640
11 46 Różak Tymoteusz SP 9 Zakopane 2008 M JUNIOR 2635
12 78 Łukaszczyk Paweł SP 4 Zakopane 2005 M JUNIOR 2630
13 50 Grafczyński Szczepan SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 2590
14 83 Lipowy Kamil SP 4 Zakopane 2006 M JUNIOR 2570
15 8 Kaczmarczyk Szymon SP Gliczarów Górny 2004 M JUNIOR 2500
16 91 Galica Kuba SP Sierockie 2007 M JUNIOR 2480
17 47 Kluś Jakub SP 9 Zakopane 2007 M JUNIOR 2460
18 80 Lipowy Dawid SP 4 Zakopane 2007 M JUNIOR 2425
19 51 Gustab Daniel SP 9 Zakopane 2007 M JUNIOR 2415
20 71 Kukuc Krzysztof SP 4 Zakopane 2005 M JUNIOR 2380
21 94 Mikulec Szymon SP Sierockie 2006 M JUNIOR 2370
22 45 Król Maciej SP 9 Zakopane 2009 M JUNIOR 2320
23 15 Orawiec Kacper SP Gliczarów Górny 2007 M JUNIOR 2310
24 116 Motola Daniel ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2305
25 112 Kawecki Daniel ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2300
26 19 Gał Jan SP Gliczarów Górny 2008 M JUNIOR 2285
27 113 Curlej Hubert ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2255
28 81 Bafia Szymon SP 4 Zakopane 2008 M JUNIOR 2215
29 9 Sowiński Rafał SP Gliczarów Górny 2004 M JUNIOR 2200
30 115 Haniaczyk Jakub ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2175
31 84 Gut Krzysztof SP 4 Zakopane 2002 M JUNIOR 2120
32 114 Furma Szymon ZSP Betlejem 2002 M JUNIOR 2050
33 44 Klos Adam SP 9 Zakopane 2009 M JUNIOR 2035
34 89 Stoch Kuba SP Sierockie 2006 M JUNIOR 2030
35 96 Jarosz Sebastian SP Sierockie 2006 M JUNIOR 2000
36 43 Bobak Adrian SP 9 Zakopane 2008 M JUNIOR 1980
37 53 Bachleda Stanisław SP 9 Zakopane 2005 M JUNIOR 1700
38 48 Radziwanowski Jan SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 1635
39 49 Lebiotkowski Maciej SP 9 Zakopane 2006 M JUNIOR 1585
40 55 Szczypka Tomasz SP 9 Zakopane 2005 M JUNIOR 1410
MĘŻCZYŹNI MASTERS          
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 103 Fatla Franciszek Zakopane 1977 M MASTERS 3375
2 130 Kowalczyk Kazimierz Witów 1968 M MASTERS 3150
3 108 Nowacki Krzysztof Koło/No Name Team 1973 M MASTERS 3130
4 2 Radziszewski Sławomir Zakopane 1971 M MASTERS 3060
5 72 Kubin Ireneusz TG Sokół Zakopane 1972 M MASTERS 2875
6 104 Knapczyk Krzysztof Poronin 1975 M MASTERS 2790
7 141 Dyk Mariusz Zakopane 1972 M MASTERS 2740
  144 Grabarczyk Dariusz Szaflary 1969 M MASTERS 2740
9 62 Stępiński Remigiusz Zakopane 1977 M MASTERS 2425
MĘŻCZYŹNI SENIOR          
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 61 Sułek Wojciech Zakopane 1981 M SENIOR 3500
  86 Obrochta Zbigniew Dzianisz 1992 M SENIOR 3500
3 152 Rydziński Patryk Zakopane 1991 M SENIOR 3445
4 109 Stanuch Paweł Zakopane 1993 M SENIOR 3225
5 121 Sichelski Jakub ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 3145
6 146 Szczerba Bartłomiej Zakopane 1981 M SENIOR 2975
7 127 Gontek Mikołaj ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2970
8 151 Gąsienica Roj Jan Zakopane 1985 M SENIOR 2965
9 56 Bobrowski Szymon LO Zakopane 2000 M SENIOR 2870
10 111 Ignacok Przemek ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2680
11 59 Opiela Grzegorz LO Zakopane 2000 M SENIOR 2660
12 58 Bogdanowicz Adam LO Zakopane 2000 M SENIOR 2600
13 126 Bafia Kamil ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2540
14 57 Zwijacz Mateusz LO Zakopane 2000 M SENIOR 2470
15 60 Kovačevič Filip LO Zakopane 1999 M SENIOR 2150
16 120 Serafin Jan ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 2010
17 117 Składanowski Adam ZSP Betlejem 2001 M SENIOR 1905
MĘŻCZYŹNI WETERAN 1          
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 87 Winiarski Adam Chochołów 1966 M WETERAN 1 3300
2 85 Ślaga Dariusz Zakopane 1965 M WETERAN 1 3175
3 148 Pudzisz Ryszard Ludźmierz 1967 M WETERAN 1 3165
4 106 Kułach Maciej Zakopane 1965 M WETERAN 1 3040
5 138 Behounek Leszek TG Sokół Zakopane 1959 M WETERAN 1 2985
MĘŻCZYŹNI WETERAN 2          
M Nr Nazwisko i Imię Miejscowość/Klub/Szkoła Rok Płeć Kategoria Wynik [m]
1 21 Kotuła Jerzy Zakopane 1954 M WETERAN 2 2445
2 1 Kołodziejczyk Roman Zakopane 1951 M WETERAN 2 2395

 

 

 IX ZAKOPIAŃSKI TEST COOPERA - 06.10.2017    
Wyniki drużynowe - runda I    
         
IGRZYSKA DZIECI      
DZIEWCZYNKI      
M SZKOŁA Pkt (5 najlepszych zawodniczek)
1 SP GLICZARÓW GÓRNY 12066    
2 SP 9 ZAKOPANE 11585    
3 SP 4 ZAKOPANE 11372    
4 SP SIEROCKIE 6365    
5 SMS ZAKOPANE 5320    
CHŁOPCY      
M SZKOŁA Pkt (5 najlepszych zawodników)
1 SP 9 ZAKOPANE 13005    
2 SP 4 ZAKOPANE 12745    
3 SP SIEROCKIE 11580    
4 SP GLICZARÓW GÓRNY 4595    
RAZEM      
M SZKOŁA PKT dz PKT chł SUMA
1 SP 9 ZAKOPANE 11585 13005 24590
2 SP 4 ZAKOPANE 11372 12745 24117
3 SP SIEROCKIE 6365 11580 17945
4 SP GLICZARÓW GÓRNY 12066 4595 16661
5 SMS ZAKOPANE 5320 5320  
         
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ      
DZIEWCZYNKI      
M SZKOŁA Pkt (5 najlepszych zawodniczek)
1 SP SIEROCKIE 12195    
2 SP 4 ZAKOPANE 9295    
3 SP GLICZARÓW GÓRNY 7615    
4 SMS ZAKOPANE 2790    
CHŁOPCY      
M SZKOŁA Pkt (5 najlepszych zawodników)
1 ZSP BETLEJEM 11085    
2 SP 4 ZAKOPANE 7530    
3 SP GLICZARÓW GÓRNY 7505    
4 SP SIEROCKIE 3080    
         
RAZEM      
M SZKOŁA PKT dz PKT chł SUMA
1 SP 4 ZAKOPANE 9295 7530 16825
2 SP SIEROCKIE 12195 3080 15275
3 SP GLICZARÓW GÓRNY 7615 7505 15120
4 ZSP BETLEJEM 11085 11085  
5 SMS ZAKOPANE 2790 2790  
         
LICEALIADA      
DZIEWCZYNKI      
M SZKOŁA Pkt (5 najlepszych zawodniczek)
1 ZSP BETLEJEM 5990    
CHŁOPCY      
M SZKOŁA Pkt (5 najlepszych zawodników)
1 ZSP BETLEJEM 13345    
2 LO ZAKOPANE 12750    
RAZEM      
M SZKOŁA PKT dz PKT chł SUMA
1 ZSP BETLEJEM 5990 13345 19335
2 LO ZAKOPANE 12750 12750