Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XV Turniej Przyjaźni

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 03.03.2019 link do zapisów: TUTAJ

 

 Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 ***

Czwarta edycja XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie oraz sztafety łyżwiarskie odbędą się 15.02.2019 r. (piątek).
Program zawodów:
09:00 – 10:00 wydawanie numerów startowych, wprowadzania zmian na listach startowych
10:30 - start Igrzysk Dzieci (od najmłodszych) następnie Igrzysk Młodzieży Szkolnej
12:00 - start Licealiady
około godziny 12:30 – start sztafet

**********

XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, która miała odbyć się 15.02.2019 zostaje przeniesiona na inny termin.

 

 

tn IMG 0448 W sobotę (02.06.2018 r.) na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4 odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej - XV Turniej Przyjaźni, w dwóch kategoriach wiekowych: orlik (2007 i 2008) i żak (2009 i mł.). Rozegrano 15 meczy w których wzięło udział 144 zawodników.
Gratulujemy i zapraszamy za rok.

  W galerii fotoreportaż z zawodów

Wyniki

Orlik

Albertus Kraków - FAM Poprad 0-3
Albertus Kraków- Górale Nowy Targ 4-2
Albertus Kraków - MFK Revuca 2-2
KS Zakopane - AlbertuS Kraków 3-1
UKS Dwójka - Albertus Kraków 1-2
FAM Poprad- Górale Nowy Targ 0-3
FAM Poprad- MFK Revuca 1-3
FAM Poprad- KS Zakopane 1-2
FAM Poprad- UKS Dwójka Zakopane 2-0
Górale Nowy Targ - MFK Revuca1-1
Górale Nowy Targ - KS Zakopane 2-1
Górale Nowy Targ- UKS Dwójka Zakopane 2-0
MFK Revuca - KS Zakopane 1-0
MFK Revuca -UKS Dwójka Zakopane 4-1
KS Zakopane - UKS Dwójka Zakopane 4-1

 Tabela

Miejsce Drużyna Bramki Punkty
1 KS Zakopane 10-6 19
2 Mfk Revuca 11-5 11
3 Górale Nowy Targ 10-6 10
4 Albertus Kraków 9-11 7
5 FAM Poprad 7-8 6
6 UKS „Dwójka” Zakopane 3-14 0

WYNIKi
ŻAK

Albertus Kraków- FAM Poprad 0-1
Albertus Kraków- Górale Nowy Targ 4-3
Albertus Kraków - KS Zakopane 1-0
Albertus Kraków- Revucka Srsne 0-2
Albertus Kraków - UKS Dwójka Zakopane 2-1
FAM Poprad - Górale Nowy Targ 2-0
FAM Poprad- KS Zakopane 0-2
FAM Poprad - Revucka Srsne 0-1
FAM Poprad -UKS Dwójka Zakopane 1-2
Górale Nowy Targ KS Zakopane 0-6
Górale Nowy Targ -Revucka Srsne 0-1
Górale Nowy Targ - UKS Dwójka Zakopane 0-3
KS Zakopane - Revucka Srsne 2-1
KS Zakopane - UKS Dwójka Zakopane 4-1
Revucka Srsne - UKS Dwójka Zakopane 0-1

Tabela

Miejsce Drużyna Bramki Punkty
1 KSZ akopane 14-3 12
2 UKS „Dwójka”Zakopane 9-7 10
3 Revucka Srsne 5-3 9
4 Albertus Kraków 7-8 7
5 FAMPoprad 4-5 6
6 Górale Nowy Targ 3-15 0