Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Czwórbój LA Zakopane 2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesień 2019 do pobrania tutaj

Komunikat:
Dodajemy Bieg Kurierów Tatrzańskich, Bieg Służb Mundurowych (21.09.2019) do V Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Link do rejestracji na zawody: TUTAJ

 16 i 17 maja na stadionie  zakopiańskiego COS rozegrany został czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych.
 każdy z uczestników miał do pokonania rzut piłeczką palantową skok w dal oraz biegi na dystansie 60 m oraz 600 m dziewczęta i 1000 m chłopcy. Rywalizacja został zorganizowana przez MOSiR Zakopane.
 

DZIEWCZYNKI  
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Suma pkt
1 Kubin Liwia 2004 SP3 Zakopane 248
2 Gąsienica-Fronek Zofia 2004 SP 5 Zakopane 216
3 Skupień Anna 2005 SP4 Zakopane 209
4 Kukuc Anna 2006 SP4 Zakopane 205
5 Gąsienica - Kościelny Karolina 2004 SP 9 Zakopane 200
6 Wojtowicz Zuzanna 2004 SP3 Zakopane 189
7 Strama Justyna 2005 SP 9 Zakopane 184
8 Komorowska Nikola 2006 SP3 Zakopane 173
9 Floryn Julia 2004 Zspig nr 1 Biały Dunajec 170
10 Bochenek Anna 2004 SP 9 Zakopane 167


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
       
       
       
DZIEWCZYNKI    
       
       
M SZKOŁA PKT 5 NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK PKT DO RYWALIZACJI SZKÓŁ
1 SP 3 ZAKOPANE 869 20
2 SP 9 ZAKOPANE 860 16
3 SP 4 ZAKOPANE 776 13
4 SP NR 1 BIAŁY DUNAJEC 714 10
5 SP 5 ZAKOPANE 702 7
6 KSP ZAKOPANE 616 6
7 SP 1 ZAKOPANE 449 5
8 SP 7 ZAKOPANE 410 4
9 SP 2 ZAKOPANE 357 3


CHŁOPCY  
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Suma pkt
1 Kluś Bartłomiej 2004 SP 9 Zakopane 280
2 Ustupski Wojciech 2004 SP4 Zakopane 219
3 Kalata Nathan  2004 SP 5 Zakopane 210
4 Cybulski Filip 2004 SP3 Zakopane 196
5 Mamcarz Mateusz 2004 SP 5 Zakopane 194
6 Galica Hubert 2004 SP4 Zakopane 191
7 Stachoń Marcin 2004 SP4 Zakopane 186
8 Furmanek Michał 2004 SP3 Zakopane 163
9 Łukaszczyk Adrian 2004 SP 5 Zakopane 157
10 Gawlak Socka Kacper 2004 KSP 155


CHŁOPCY    
       
       
M SZKOŁA PKT 5 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW PKT DO RYWALIZACJI SZKÓŁ
1 SP 4 ZAKOPANE 864 20
2 SP 5 ZAKOPANE 848 16
3 SP 3 ZAKOPANE 782 13
4 SP NR 1 BIAŁY DUNAJEC 659 10
5 SP 9 ZAKOPANE 642 7
6 SP 2 ZAKOPANE 492 6
7 KSP ZAKOPANE 421 5
8 SP 1 ZAKOPANE 352 4
9 SP 7 ZAKOPANE 267 3