Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w łyżwiarstwie 3 edycja.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 2194 Ponad 220 dziewcząt i chłopców z zakopiańskich szkół wystartowało w 3 edycji tegorocznej Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie.
Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła się na torze lodowym COS.
W galerii fotoreportaż z zawodów

Wyniki

Łyżwiarstwo - Szkoły Podstawowe
200m

Kobieta
1.JURGOWSKA EMILIA 2009 SP 4 Zakopane 37.34
2.Jaszczyk Helena 2010 SP 1 Zakopane 37.44
3.TOCZEK KAROLINA 2009 SP 4 Zakopane 39.66
4.Michniak EMILIA 2009 SP2 ZAKOPANE 41.49
5.DAUKSZ EMILIA 2009 SP2 ZAKOPANE 42.54

Mężczyzna
1.PĘKSA MARCIN 2009 SP 4 Zakopane 37.33
2.KULPA SZYMON 2009 SP2 ZAKOPANE 37.94
3.Gut-Misiaga Jakub 2009 SP 4 Zakopane 38.31
4.Wiatr Damian 2009 SP 3 Zakopane 38.55
5.Masny Antoni 2009 SP 3 Zakopane 40.26
6.GALICA MARCIN 2009 SP 4 Zakopane 40.46

300m

Kobieta
1.Sabuda Julia 2007 SP 3 Zakopane 41.26
2.Buńda Anna 2007 SP2 ZAKOPANE 41.36
3.KONOPKA HELENA 2007 KNSP 44.02
4.Grabska Karolina 2007 SP 3 Zakopane 44.15
5.Kaciczak Martyna 2008 SMS Zakopane 49.62
6.BORYCKA BARBARA 2007 SP2 ZAKOPANE 50.46

Mężczyzna
1.Solik Stanisław 2007 SP 3 Zakopane 43.34
2. Sowa Nataniel 2007 SMS Zakopane 47.00
3. MIGIEL ANDRZEJ 2007 SP 4 Zakopane 48.40
4.Słowakiewicz Nikodem 2007 SMS Zakopane 48.79
5. Wydra Patryk 2008 SMS Zakopane 50.82
6. URBAN MATEUSZ 2007 KNSP 51.27

400m

Kobieta
1.Figura Magdalena 2006 SP 1 Zakopane 55.78
2.Gąsienica-Roj Marcelina 2005 SMS Zakopane 56.72
3.BUKOWSKA ALEKSANDRA 2005 SP2 ZAKOPANE 57.28
4.DYKA MILENA 2005 KNSP 57.46
5.Kolasa Barbara 2006 SP 5 Zakopane 59.74
6. BEŁTOWSKA POLA 2006 SMS Zakopane 1:02.51

Mężczyzna
1.Cukier Antek 2006 POSA 55.89
2. Kwarciak Maciej 2005 SMS Zakopane 58.13
3. KACICZAK BARTŁOMIEJ 2006 SMS Zakopane 1:00.67
4.Sabuda Mateusz 2005 SP 3 Zakopane 1:05.85
5. Kukuc Krzysztof 2005 SP 4 Zakopane 1:06.63
6. STOPKA DAMIAN 2006 SP 4 Zakopane 1:07.33

Gimnazja + 7 klasa SP
400m

Kobieta
1.Kubin Liwia 2004 SMS Zakopane 51.43
2.URBAN WIKTORIA 2004 KNSP 57.35
3.Mirga Ola 2002 Gim 2 Zakopane 57.63
4.KONOPKA BARBARA 2004 KNSP 58.74
5.Wiśniowska Klaudia 2002 POSA Zakopane 1:00.17
6.KOZACHENKO ANNA 2004 SG STO 1:00.72

Szkoły Ponadgimnazjalne
400m

Kobieta
1.Ustupska Magdalena 2000 ZSHT 56.84
2.GĄSIENICA NATALIA 2000 SLO STO 57.01
3. Sobczyk Zuzanna 1999 ZSHT 58.16
4. Korycińska Katarzyna 1997 ZSHT 1:05.14
5.Stoch Patrycja 2000 ZSHT 1:28.31

Mężczyzna
1.BISZCZUK SEBASTIAN 2000 SLO STO 47.39
2.Pałys Mateusz 1998 ZSHT 48.02
3.ROGALSKI MARCIN 2001 SLO STO 51.71
4.Serafin Jan 2001 RLO Zakopane 59.67
5.Gontek Mikołaj 2001 RLO Zakopane 1:10.58

Pełne wyniki tutaj