Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w skokach i kombinacji norweskiej - Puchar Ferii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 2869 20 lutego na obiektach średnich skoczni zakopiańskiego COS przeprowadzona została druga edycja XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskej. Tym razem zawodnicy walczyli o Puchar Ferii.

W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wystartowało 14 skoczkiń oraz 76 skoczków z Polski i Słowacji . Natomiast w kombinacji sklasyfikowano 37 dwuboistów.
W galerii fotoreportaż

Wyniki
Skoki
K 15
dziewczęta 2008 i mł

1. Ella Vittamanova SVK 14,5 13 m 191 pkt
2. Kalina Sobczyk KS Evenement 11 11,5 m 148 pkt
3. Viktoria Micikova SVK 10 9,5 124,9 pkt

dziewczęta 2007-2006
K- 35
1. Pola Bełtowska AZS 28 28,5 m 166,4 pkt
2. Zuzanna Rapacz KS Evenement 24,5 25,5 m 134,5 pkt
3. Amelia Polanowska AZS 24 23 m 120,2 pkt

dziewczęta 2004-2005
1. Marcelina Bełtowska AZS 31,5 31 m 190,0 pkt
2. Natalia Słowik AZS 26 24,5 m 139,3 pkt
3. Wiktoria Polanowska AZS 22,5 22,5 m 114,5 pkt

dziewczęta 2002-2003
K-65
1. Róża Pawlikowska AZS 49,5 49,5 m 137,1 pkt
2. Sabina Król AZS 26 47 m 120,2 pkt

chłopcy 2008 i mł
K-15
1. Michał Zarycki KS Evenement 17 17 m 242,3 pkt
2. Michał Obtułowicz KS Evenement 16,5 16,5m 235,6
3. Stanisław Wiercioch KS Evenement 16 16,5 m 226,8 pkt

chłopcy 2006 -2007
K-35
1. Klemens Staszel KS Evenement 33,5 33,5m 216,2 pkt
2. Kacper Jarząbek TS Wisła 33,5 32,5 m 212,1pkt
3. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła 33,5 32,5 m 211,6 pkt

chłopcy 2004-2005
K-65
1. Klemens Joniak LKS Poroniec 66,66,5 m 224,5 pkt
2. Jan Rzadkosz TS Wisła 64,5 66,5 m 218,4 pkt
3. Marcin Wróbel AZS 59,5 63,5 m 198,7 pkt

chłopcy 2002-2003
K-65
1. Krystian Zygmuntowicz LKS Poroniec 64,5 65,5m 215,5 pkt
2. Stanisław Majerczyk TS Wisła 61 61,5 m 202,0 pkt
3. Tomasz Piczura AZS 62 61 m 199,2 pkt

Kombinacja Norweska
chłopcy 2006-2007 2 km
1. Kacper Jarząbek TS Wisła
2. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła
3. Klemens Staszel KS Evenement

chłopcy 2004-2005 3km
1. Klemens Joniak LKS Poroniec
2. Tymoteusz Amilkiewicz AZS
3. Andrzej Waliczek LKS Poroniec

chłopcy 2002-2003 5km
1. Maciej Gąsienica Ciaptak AZS
2. Jakub Zegleń LKS Poroniec
3. Tomasz Piczura AZS

Pełne wyniki tutaj