Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w narciarstwie biegowym Tatrzańska Euroliga Dzieci.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesień 2019 do pobrania tutaj

Komunikat:
Dodajemy Bieg Kurierów Tatrzańskich, Bieg Służb Mundurowych (21.09.2019) do V Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Link do rejestracji na zawody: TUTAJ

tn IMG 2926 Blisko 100 dziewcząt i chłopców wystartowało na trasach pod średnimi skoczniami w Zakopanem aby rywalizować w kolejnej edycji XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym. Zawody były równocześnie zaliczane do Tatrzańskiej Euroligi dzieci stąd obecność zawodników z podtatrzańskich słowackich miejscowości.
W galerii fotoreportaż.

 

  Wyniki
             
  Gimnazja + 7 klasa SP        
             
  Chłopcy 2002-2004          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Bugara Robert 2002 SP Kościelisko UKS Regle 09:12,3
2 Trebunia Łukasz 2003 ZSMS Zakopane UKS Regle 10:07,6
3 Wójcik Kamil 2004 SP Ząb UKS Regle 10:44,0
4 Celej Maciej 2004 SP Kościelisko UKS Regle 10:47,1
5 Czernik Mateusz 2003 SP Gliczarów Górny   11:44,8
6 Sitarz Jan 2004 ZSMS Zakopane   13:07,2
             
  Dziewczynki 2002-2004          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Szkurat  Irena 2002 ZSMS Zakopane   11:05,7
2 Szkurat Daria 2004 ZSMS Zakopane   11:25,5
3 Michalik Zofia 2004 SP Kościelisko UKS Regle 12:39,9
4 Sokolová Natrália 2004 ZŠ Štrba   13:11,9
5 Sokolová Margaréta 2003 ZŠ Štrba   13:29,7
6 Chudíková  Paulína 2003 ZŠ Tatranská Lomnica   13:30,3
             
  Szkoły Podstawowe          
             
  Chłopcy 2005-2006          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Zwatrzko Jan 2006 SP Kościelisko UKS Regle 07:30,5
2 Vrábel Oliver 2005 ZŠ Tatranská Lomnica   07:44,5
3 Mrowiński Kacper 2005 SMS Zakopane   07:49,4
4 Michniak Mateusz 2005 SP Dzianisz   08:06,6
5 Stachoń Karol 2006 SMS Zakopane   08:25,2
6 Chyc  Marcel 2005 SMS Zakopane   08:34,2
             
  Dziewczynki 2005-2006          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Karpiel Zofia 2005 SP Kościelisko UKS Regle 08:33,5
2 Michalik Anna 2006 SP Kościelisko UKS Regle 08:36,3
3 Janik Anna 2005 SMS Zakopane   08:40,2
4 Chudíková  Hana 2005 ZŠ Tatranská Lomnica   09:09,2
5 Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz   10:16,2
6 Kowalczyk  Magdalena 2005 SMS Zakopane   10:25,5
             
  Chłopcy 2007-2008          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Galica Grzegorz 2007 SMS Zakopane   03:54,7
2 Bobak Szymon 2007 SMS Zakopane   04:13,9
3 Bartol Klemens 2007 SMS Zakopane   04:23,2
4 Wiercioch Stanisław 2008 SP Kościelisko   04:29,9
5 Wydra Patryk 2008 SMS Zakopane   04:45,2
6 Sowa Nataniel 2007 SMS Zakopane   04:55,4
             
  Dziewczynki 2007-2008          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Oczkoś Amelia 2007 SP Kościelisko UKS Regle 04:38,8
2 Kaššová Mária Viktória 2007 ZŠ Štrba   04:57,5
3 Topór Teresa 2007 SP Gliczarów Górny   05:04,9
4 Pająk Dorota 2007 SP Dzianisz   05:25,4
5 Kaczmarczyk Maja 2007 SP Gliczarów Górny   05:31,6
6 Kaciczak Martyna 2008 SMS Zakopane   05:42,2
             
  Chłopcy 2009 i mł.          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Michalik Andrzej 2009 SP Kościelisko UKS Regle 04:12,0
2 Michniak Dawid 2009 SP Dzianisz   05:51,5
3 Kašša Dávid 2009 ZŠ Štrba   06:11,4
4 Stawczyk Szymon 2009 SP Gliczarów Górny   06:55,6
             
  Dziewczynki 2009 i mł.          
M NAZWISKO  IMIĘ ROK SZKOŁA KLUB Czas biegu
1 Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz   04:40,6
2 Michniak Marta 2011 SP Dzianisz   06:05,8
3 Orawiec Aleksandra 2009 SP Gliczarów Górny   07:57,0
4 Chrobak Hanna 2011 KNSP AZS 08:25,1
             
             
             

Pełne wyniki tutaj