Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IX Zakopiański Bieg Niepodległości wygrywają Jarmila Kakusova i Robert Jachymiak. Na dystansie 5 km triumfują Aleksandra Bazułka i Michał Drążek

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

 

 

***********************************************************************************************************************************************************************

 

UWAGA!!!!!
Zawody XLV SZKOLNEJ LIGI SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM na Kasprowym Wierchu Z POWODU ZAGROZENIA LAWINOWEGO ZOSTAJA ODWOŁANE. 

 

tn puchar 2023 plakat B2 logotypy 29.12 11

XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2023

link do zapisów :TUTAJ

 

tn IMG 3847 Blisko 500 biegaczek i biegaczy z Polski Słowacji i Ukrainy wystartowało 11 listopada br w IX Zakopiańskim Biegu Niepodległości.
W marszu Nordic Walkin wzięło udział 64 kobiet i mężczyzn.
Na dystansie 10 km wygrali Jarmila Kakusova ze Słowacji i Robert Jachymiak z Nowego Targu. W biegu na dystansie 5 km triumfowali Aleksandra Bazułka z Katowic i Michał Drążek z Katowic . Najlepszy rezultat w marszu Nordic walking na dystansie 5 km uzyskali Maria i Franciszek Fatla z Zakopanego.

 W galerii fotoreportaż

 

XI Zakopiański Bieg Niepodległości
10 km open

kobiety

1. Kakusova, Jarmila KB Breza Zakamennn SV 46:19,03
2. Papież, Anna Tymbark 46:43,52
3. Pabin, Zuzanna SKI TEAM Podhale Dzianisz PO 46:56,53
4. Filipowicz-Urbaś, Diana Warszawa 47:15,47
5. Sułkowska, Elżbieta Limanowa PO 47:35,82
6. Kowalczyk, Maria Lipnica 47:39,51

mężczyźni

1. Jachymiak, Robert Specjalistyczny Nowy Targ PO 37:09,89
2. Głowacki, Piotr Browar Watra Zakopane PO 37:19,31
3. Głód, Aleksander KS Murzasichle Bukowina PO 37:43,81
4. Rudolf, Dariusz Zakopane PO 38:21,88
5.Sułek, Wojciech TG Sokół Zakopane Zakopane PO 38:49,48
6. Karpiel, Kacper UKS Regle Kościelisko PO 39:06,80

 

5 km open
kobiety
1.Bazułka, Aleksandra Hoka Garmin Team Katowice POL 19:47,76
2. Szymanowska, Maria UKS HERKULES Sulejówek21:26,75
3. Żurek, Beata Stowarzyszenie olympic Rabka Zdrój POL 21:36,15
4. Wyraz, Lena UKS Regle Kościeliko Kościelisko POL 21:44,14
5.Moszczyńska, SMS Zakopane Poronin POL 22:04,77
6. Pająk, Dorota) Dzianisz POL 22:05,30

mężczyźni
1. Drążek, Michał RAJSPORT ACTIVE Bełchatów POL 16:45,32
2. Wójcik, Tomek Dąbrowski Team Piekary Piekary Śląskie POL 17:31,96
3. Faron, Robert Hoka Garmin Team Kamiennica POL 17:41,24
4. Bachleda, Łukasz CTS Klikuszowa POL 17:51,83
5. Stachoń, Karol SMS-ZAKOPANE UKS Regle Zakopane POL 18:16,06
6. Klimecki, Krystian KS Murzasichle Kościelisko POL 18:37,37

 

Nordic Walking 5 km

kobiety
1. Fatla, Maria SMS Zakopane Zakopane POL 36:17,23
2. Knapczyk-Kania, Gabriela WłóczyKijki Beskidu Bieńkòwka POL 36:30,05
3. Kwidzinska, Karolina Gdynia POL 36:57,05
4. Pietruś, Beata Kacwin POL 37:52,48
5. Mickiewicz, Ewa Łopuszna 40:05,91
6. Zając, Elżbieta Kościelisko POL 41:10,59

mężczyźni
1.Fatla, Franciszek Zakopane POL 29:47,86
2. Ordzowiały, Piotr NIWA Osielec Osielec POL 31:05,11
3. Fatla, Franciszek ZSB Zakopane Zakopane POL 35:58,24
4. Kołodziejczyk, Roman Zakopane POL 37:11,51
5. Malinka, Jiri Namestovo SVK 39:44,51
6. Majewski, Jan Gorzyce POL 39:54,56

Pełne wyniki tutaj