Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IV Mistrzostwa Zakopanego w Biegu Pod Górę wygrywają Dominika Bolechowska i Krzysztof Bodurka.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

6°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 6.44 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesien 2017 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

 Ranking  III Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ********

Zapisy na najbliższe biegi Zakopiańskiej Ligi Biegowej:

 

Linki do zapisów:

 

Uwaga ! W ten weekend ruszają zapisy na IV Zakopiański Bieg Niepodległości.
 

 

 *********

 

 

W związku ze złymi warunkami pogodowymi zawody w kolarstwie górskim zostają przeniesione z dnia 21.09.2017 na 26.09.2017.

Licealiada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej - start godz. 11.00

Igrzyska Dzieci – start godz. 12.00

Górna Rówień Krupowa

Rejestracja poprzez SRS zostaje przedłużona do 22.09.2017.

 

tn DSC01357 4 Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod gorę wygrali Dominika Bolechowska i Krzysztof Bodurka, który obronił swój ubiegłoroczny triumf w tych zawodach.
W galerii fotoreportaż z zawodów

 w tej galerii fotoreportaż z dekoracji zwycięzców

 W tej galerii  fot Wiktorii Kubin galerii  fot Wiktorii Kubin 


W czterech biegach rozegranych w ciągu jednego dnia wystartowało 108 pań i panów, którzy łącznie mieli do pokonania 4070 metrów przy przewyższeniu 1057 metrów (26%) . Rywalizacja na trzech zakopiańskich stokach narciarskich( Gubałówka, Szymoszkowa, Harenda  i po raz pierwszy   scieżką turystyczną na Nosal) została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.

Dominika Bolechowska w kategorii Pań Open była najlepsza. Pierwsza na Gubałówce, druga na Szymoszkowej pierwsza na Harendzie i trzecia na Nosalu , łącznie uzyskała czas 48:21,25. druga była Katarzyna Frączysta a trzecia Julia Honkisz.

Krzysztof Bodurka obronił swój ubiegłoroczny tytuł mistrza Zakopanego był bezkonkurencyjny na wszystkich biegach i uzyskał czas 33,43,94. drugi był Zbigniew Jaworski a Trzecie miejsce zajął Łukasz Duliński.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe granitowe medale  ufundowane przez darczyńcę pragnącego zachować anonimowość a najlepsi nagrody.

 Składamy szczególne podziękowania dla stacji narciarskich PKL Gubałowka, Polana Szymoszkowa oraz Harenda Ski za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.

 

Pełne wyniki tutaj w formacie RAR

 

tn DSC01339

 

 Bieg został także opisany w Polska Biega  Tutaj