Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 34 Ogólnopolski Bieg Gąsieniców wygrywają Łętocha i Pradziad

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Snow Showers

-11°C

Zakopane

Snow Showers

Wind: 32.19 km/h

 **************************************************************************************************************************************************************************************************

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2018-2019 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

*********************

 42 Szkolna Liga Sportów Zimowych regulaminy TUTAJ

***********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - 03.03.2019 link do zapisów: TUTAJ

 

 Ranking  V Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

  ******************

pz6XLII SLSZ PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2019

W ramach tegorocznego szóstego Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim rozgrane zostaną zawody dla dzieci. Cztery edycje slalomu giganta wchodza w skład 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. 
Dzieci z roczników 2011- 2004 będą rywalizować dwukrotnie na Harendzie Na Kasprowym Wierchu i na Polanie Szymszkowej.
Więcej Tutaj

 

 ***

Czwarta edycja XLII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie oraz sztafety łyżwiarskie odbędą się 15.02.2019 r. (piątek).
Program zawodów:
09:00 – 10:00 wydawanie numerów startowych, wprowadzania zmian na listach startowych
10:30 - start Igrzysk Dzieci (od najmłodszych) następnie Igrzysk Młodzieży Szkolnej
12:00 - start Licealiady
około godziny 12:30 – start sztafet

**********

XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, która miała odbyć się 15.02.2019 zostaje przeniesiona na inny termin.

 

 

Bieg gasinicow 2018 podium kobiet 11022018 80 biegaczek i biegaczy wzięło udział w 34 Ogólnoposlkim Biegu Gąsieniców, który został rozgrany 11 lutego na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem. Najszybsi byli Urszula Łetocha z Wisniowej i Andrzej Pradziad z Kościeliska

 Zawody zostały zorganziowane przez MOSiR Zakopane\\

W galerii fotoreportaż 

W poszczególnych kategoriach zwyciężali:
dziewczynki 2005 i młodsze - Anna Janik z ZSMS SP 10 Zakopane
chłopcy 2005 i młodsi     - Karol Stachoń - SMS Zakopane
masters kobiety - Dorota Szczotka - LKS Spójnia Górki Wielkie
masters mężczyźni - Robert Faron - remsport team
weteran 1 kobiety - Halina Olejniczak - Kościelisko
weteran 2 mężczyźni - Piotr Michałek - team nabiegowkach.pl - Jaworzynka
weteran 2 kobiety  -  Anna Krupa z Szaflar
weteran 2 mężczyźni - Tadeusz Majoch skipol.pl TEAM (Zakopane)
senior kobiety  - Urszula Łetocha - LKS Makram Wiśniowa
senior mężczyźni - Andrzej Pradziad - UKS Regle Kościelisko, podium w tej kategorii na zdjęciu głównym, od lewej Paweł Bubula, Andrzej Pradziad i Zbigniew Obrochta.

Pełne wyniki tutaj