Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

logo 101 na 101 19 października 2019 w Zakopanem – miejscu, do którego wolność przyszła najwcześniej, odbędzie się bieg upamiętniający 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Już po raz drugi zawodnicy zmierzą się w zawodach o ciekawej formule biegu sztafetowego na dystansie 101 km. Dziesięcioosobowe drużyny będą miały okazję pościgać się na stadionie lekkoatletycznym COS Zakopane.

Czytaj więcej...

tn plakat 12min 1 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza na XIII Zakopiański Test Cooper, który odbędzie się 24  października ( czwartek ) na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS. Szczegóły na plakacie.    

tn poster niepodleglosc Rozpoczęły się zapisy na VI Zakopiański Bieg Niepodległości. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane odbędą się 11 listopada br.
Zawodnicy będą rywalizować na dystansie 10 km. Imprezami towarzyszącymi będzie bieg na dystansie5 km , 5km marsz nordic walking VI Zakopiański Integracyjny Bieg niepodległości w którym zawodnicy przebiegną dystans 400 m a także Bieg Stulecia. Szczegóły poniżej.

ZAPISY NA VI  ZAKOPIAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI TUTAJ

Czytaj więcej...

tn IMG 2434 Katarzyna Frączysta z Kościeliska i Patryk Rydziński z Zakopanego wygrali V Bieg Kurierów Tatrzanskich jaki odbył się 21 września w Zakopanem.
Organizatorem rywalizacji byli Towarzystwo Inicjatyw Społecznych im Kurierów Tatrzańskich w Zakopanem oraz MOSiR Zakopane.

W galerii fotoreportaż Wat 1 z zawodów

Czytaj więcej...

W związku z nikłym zainteresowaniem dystansem 10 kilometrów wśród uczestników V Biegu Kurierów Tatrzańskich rezygnujemy z rozegrania biegu na tym dystansie. Osoby które zarejestrowały się na 10 km i wniosły opłatę startową zostaną przeniesione na bieg na 5 km. Osoby, które zapisały się na 10 km i wniosły opłatę startową a nie są zainteresowane udziałem w biegu na 5 km proszone są o kontakt poprzez emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem uzgodnienia zwrotu opłaty startowej.