Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - WIADOMOŚCI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

 

 tn plakat BS22

IX Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2022 TUTAJ

 

  ********************************************************************************************************************************************************************

 

 

 

Dzień dobry mamy właśnie super wiadomość, dotarły do nas medale w tym momencie odebraliśmy od kuriera. Osoby, które będą odbierać osobiście zapraszamy od jutra do budynku na STADIONIE ORKANA ul Orkana vis a vis sklepu Carrefour. Wysyłkę rozpoczniemy od poniedziałku 28.11.2022

 

r.tn medal

***********************************************************************************************************************************************************************

 

tn plakat niepodległosc

 

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA !!! dotycząca IX Zakopiańskiego Biegu Niepodległości

 

Szanowni Państwo – medale dla osób, które brały udział w tegorocznym biegu i nie otrzymały tegorocznego medalu zostały już zamówione i są w fazie produkcji :) Zostaną do nas wysłane            24 listopada br. Chcielibyśmy ruszyć z wysyłka do Państwa jak tylko do nas dotrą. Dążymy do tego aby uniknąć jakichkolwiek pomyłek np. w adresie dostawy , zwracamy się więc z prośbą osoby,  które BRAŁY  udział w biegu i NIE OTRZYMAŁY MEDALU TEGO ROKU o przesłanie na nasz adres mailowy stadion@mosir.zakopane.eu ;  informacji: numer startowy (weryfikujemy z naszą listą żeby nie było pomyłki)oraz dane do wysyłki  imię, nazwisko adres do korespondencji . Jeżeli kilka osób z rodziny nie otrzymało poprosimy wpisać to w jednym  mailu.
 
Zawodnicy z terenu Zakopanego proszeni są o podanie numeru startowego, imienia i nazwiska medale będzie można odebrać na stadionie Orkana w Zakopanem.
 
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość  :)

 

*************************************************************************************************************************************************************************

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn IMG 4310 2 grudnia br w hali sportowej przy ul Chramcówki w Zakopanem w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano gminny turniej piłki koszykowej dziewczat i chłopćów.
Do etapu powiatowego awansowały dziewczęta z SP 7 oraz chłopcy z SP 9.

W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

tn IMG 4243 29 listopada br w zakopiańskim COS OPo zostały rozegrane igrzyska Dzieci , Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada w pływaniu.
Dziewczęta i chłopcy z roczników 2010 i mł rywalizowali w sześcioosobowych sztafetach mając do pokonania po 25 m, starsze miały do pokonania po 50 m , natomiast Licealiści startowali stylem dowolnym na dystansie 50 m.

W galerii fotoreportaż .

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf

Czytaj więcej...

tn IMG 4218 22 listopada br w hali sportowej przy ul Chramcówki rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiadę w badmintonie drużynowym. W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane wzięło udział 18 drużyn.
W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

tn IMG 4181 W trzecim dniu powiatowych rozgrywek drużyn w tenisie stołowym rywalizowały dziewczęta i chłopcy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Z siedmiu reprezentacji najlepsze okazały się dziewczęta z SP 3 Zakopane i chłopcy z SP 5 Zakopane.

W galerii fotoreportaż

pełne wyniki tutaj w formacie Pdf

tn IMG 4155 17 listopada na Harendzie w powiatowym turnieju tenisa stołowego rywalizowały drużyny ze szkół średnich. w rozgrywkach wzięło udział po 5 druzyn dziewczecych i chłopięcych.
po tytuły mistrzów powiatu siegneły dziewczęta z LO Zakopane oraz chłopcy z ZSHT.

W galerii fotoreportaż

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf