Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych jesień 2021

 

                

 Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 *****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn IMG 6929 Dnia 7.06.2021 r. o godz. 10.00 na trasach biegowych COS Zakopane rozpoczęły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe. Zawody rozegrały się w czterech kategoriach wiekowych. Igrzyska Dzieci podzielone na dwie kategorie wiekowe 2010 i mł., oraz 2008 - 2009. Igrzyska Młodzieży Szkolnej roczniki 2006 - 2007 i Licealiada roczniki 2003-2005. Bardzo się cieszymy, że nauczyciele po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 postanowili przyjść z uczniami i sprawdzić jak wygląda kondycja po pandemii i poczuć chociaż trochę dreszczyk emocji podczas rywalizacji biorąc pod uwagę że trasa była wymagająca. Wszystkim gratulujemy a zwycięzcy swoich kategorii pojadą na zawody wojewódzkie.

Fotoreportaż z zawodów tutaj

 Pelne wyniki tutaj