Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIV Liga Sportów Zimowych w Narciarstwie Biegowym

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

**********************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1.bieg papieski

I Bieg Papieski Jubileusz 25-lecia wizyty Jana Pawła II w Zakopanem Zakopane 4 czerwca 2022 roku

LINK DO ZAPISÓW TUTAJ

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

  tn IMG 9166 10 grudnia br na trasach biegowych zakopiańskiego COS rozegrano zawody XLIV Szkolnej  Ligi Sportów Zimowych w Narciarstwie Biegowym. 

 Rywalizacja odbyła się w ramach Małopolskiej Ligi Szkolnej.

 

 Wyniki

 

         
  IMS   Kat. chłopców ur. 2007 - 2008    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła PUNKTY
1 Wydra Patryk 2008 ZSMS Zakopane 50
2 Czubernat Jakub 2008 ZSMS Zakopane 45
3 Strączek Jakub 2008 SP Ząb 40
4 Galica Jakub 2008 ZSMS Zakopane 36
5 Celej Bartłomiej 2008 zsp Kościelisko 32
6 Galica Grzegorz 2007 ZSMS Zakopane 29
         
  IMS  Kat. dziewcząt ur.2007 - 2008    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła PUNKTY
1 Pitoń Amelia 2007 zsp Kościelisko 50
2 Krajcer Dominika 2007 ZSMS Zakopane 45
3 Drelicharz Weronik 2008 ZSMS Zakopane 40
4 Fatla Maria 2008 ZSMS Zakopane 36
5 Pająk Dorota 2007 SP Dzianisz 32
6 Bobak Aleksandra 2008 ZSMS Zakopane 29
         
         
  ID  Kat. chłopców ur. 2009 - 2010    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła STRATA
1 Michalik Andrzej 2009 ZSP Kościelisko 50
2 Michniak Dawid 2009 SP Dzianisz 45
3 Stoch-Michna Bronisław 2010 ZSP Kościelisko 40
4 Węgrowski Mateusz 2009 SP Gliczarów Górny 36
5 Gruszka Grzegorz 2010 SP Dzianisz 32
6 Zwatrzko Klimek 2010 ZSP Kościelisko 29
         
         
  ID  Kat. dziewcząt ur. 2009 - 2010    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła PUNKTY
1 Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 50
2 Rysula Justyna 2010 ZSP Kościelisko 45
3 Galica Alicja 2009 ZSP Kościelisko 40
4 Gąsienica Zuzanna 2009 SP2 Zakopane 36
5 Baran Kinga 2009 SPMS Zakopane 32
6 Gruszka Angelika 2010 SP Dzianisz 29
         
         
  ID  Kat. chłopców ur. 2011- 2012    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła PUNKTY
1 Jarząbek Kamil 2011 SP Ząb 50
2 Stopka Klimek 2011 ZSP Kościelisko 45
3 Ochmański Dawid 2012 ZSP Kościelisko 40
4 Ficek Marcin 2011 ZSP Kościelisko 36
5 Gąsienica Adrian 2011 SP Sierockie 32
6 Trzop Adam 2012 ZSP Kościelisko 29
         
  ID  Kat. dziewcząt ur. 2011 - 2012.    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła PUNKTY
1 Michniak Marta 2011 SP Dzianisz 50
2 Galica-Drab Oliwia 2011 ZSP Kościelisko 45
3 Rząsa Marta Teresa 2011 SP2 Zakopane 40
4 Grela Anna 2011 Sp Poronin 36
5 Krupa Kaja 2011 SA Zakopane 32
6 Gał Karolina 2011 SP Gliczarów Górny 29
         
         
   ID Kat. chłopców ur. 2013 i mł.    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła PUNKTY
1 Stachoń Alan 2013 SPMS Zakopane 50
2 Górniak Antoni 2013 pksp Zakopane 45
3 Majoch Krystian 2013 SPMS Zakopane 40
4 Gut Tomasz 2013 SPMS Zakopane 36
5 Baboń Olaf 2013 SPMS Zakopane 32
6 Ciężkal - Niedziałek Jakub 2013 SPMS Zakopane 29
         
  ID  Kat. dziewcząt ur. 2013 i mł.    
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła PUNKTY
1 Gąsienica Maria 2013 SP2 Zakopane 50
2 Gruszka Joanna 2013 SP Dzianisz 45
3 Stopka Wiktoria 2013 SPMS Zakopane 40
4 Stopka Helena 2013 SP2 Zakopane 36
5 Klimecka Aleksandra 2013 SPMS Zakopane 32
6 Węglarz Berenika 2013 SPMS Zakopane 29
         
         
         
  Licealiada  Kat. dziewcząt ur. 2002 i mł.   
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła pkt
1 Zawadzka Joanna 2002 ZSH-T Zakopane 50
2 Jarząbek Katarzyna 2002 ZSH-T Zakopane 45
3 Pawlikowska Justyna 2002 ZSH-T Zakopane 40
4 Jarząbek Barbara 2002 ZSH-T Zakopane 36
5 Chowaniec Patrycja 2004 ZSH-T Zakopane 32
  Topór - Orawiec Karolina 2002 ZSH-T Zakopane 0
         
   Licealiada Kat. chłopców ur. 2002 i mł.   
         
msc Nazwisko i Imię ur. Szkoła pkt
1 Stachoń Karol 2006 ZSMS Zakopane 50
2 Soszka Gustaw 2003 SLO STO Zakopane 45
3 Czernik Mateusz 2003 ZSH-T Zakopane 40
4 Kowalski Jan 2003 SLO STO Zakopane 36
5 Bogdan Jakub 2003 SLO STO Zakopane 32
6 Migiel Mikołaj 2003 SLO STO Zakopane 29
7 Michna Jakub 2003 SLO STO Zakopane 26

 

Pełne wyniki tutaj