Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLIV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH Memoriał Stanisława Marusarza.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn IMG 1280 18 marca br na obiektach średniej Krowki w Zakopanem rozegrano kolejną edycje XLIV Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskiej. W międzynarodowym Memoriale Stanisława Marusarza wzięło udział 65 skoczkiń i skoczków z Polski, Słowacji, Litwy oraz Bułgarii, w kombinacji norweskiej sklasyfikowano 40 zawodniczek i zawodników.

 W galerii fotoreportaż

Wyniki
Skoki
Dziewczynki Młodsze K 23
1. Zofia Truchan KS Chocholow
2. Emilia Antosz KS Chochołów
3. Antonina Bobak . KS Evenement Zakopane

Chłopiec młodszy K 23
1. Antoni Kidoń KS Chochołów
2. Wojciech Bobak KS Rutkow-Ski
3. Jan MAlczewski KS Rutkow-Ski

Chłopiec K 37
1. Bartłomiej Czech KS Chochołów
2. Rafał Luberda KS Rutkow-Ski
3. Adam Pabon TS Wisła Zakopane

Kombinacja Norweska

 

Dziewczynki Młodsze K 23
1. Zofia Truchan KS Chocholow
2. Antonina Bobak . KS Evenement Zakopane
3. Emilia Antosz KS Chochołów

Cłopiec Młodszy

1. Danie Chowaniec Bombac KS Evenemebt Zakopan
2. Oskar Rączka KS Chochołów
3. Antoni Kidoń KS Chochołów

Chłopiec
1. Adam Pabon TS Wisła Zakopane
2. Bartłomiej Czech KS Chochołów
3. Jan Stopka TS Wisła Zakopane

 

Pełne wyniki tutaj