Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXVIII Szkolna Liga Sportów Letnich w skokach i KN rozpoczęła rywalizację.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                       AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ ZIMA 2023/2024 TUTAJ

 

*************************************************************************************************************************************************************************** 

***************************************************************************************************************************************

 

tn plakat tropemwilczym 20240001 00

REGULAMIN TUTAJ

 

 ZAPISY TUTAJ

 

********************************************************************************************************************************************************************

ZAWODY ODWOŁANE
UWAGA !!! ZAWODY XLVI Szkolna Liga Sportów Zimowych Puchar Zakopanego Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim na stoku narciarskim Polana Szymoszkowa w dniu 3.02.2024 r. zostają odwołane z powodu fatalnych warunków na stoku narciarskim

tn puchar Zakopanego Dzieci 2024 4 

 

 

 

 

tn IMG 2754 6 września br na kompleksie średnich skoczni zakopiańskiego COS rywalizację zainaugurowała XXVIII Szkolna Liga Sportów Letnich w skoakch i kombinacji norweskiej.
W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wystartowało 5 skoczkiń i 29 skoczków a w kombinacji norweskiej zmierzyło się 5 dziewcząt i 25 chłopców.

W galerii fotoreportaż

 

Skoki
HS 25 Dziewczęta 2011 i mł

1. Emilia Antosz KS Chochołów 22,5 21,5 m 205,4 pkt
2. Zuzanna Truchan KS Chochołów 21 22,5 m 202 pkt
3. Magdalena Jaźwiec KS Evenement Zakopane 19,5 20,5 m 179,7 pkt

 

HS 25 Chłopcy 2012 i mł

1. Oskar Rączka KS Chochołów 24 25 m 234,9 pkt
2. Stefan Drabik AZS Zakopane 24,5 25 m 234,3 pkt
3. Maksymilian Kluś KS Evenement Zakopane 20 22 m 192,8 pkt

 HS 40 Chłopcy 2011-10 

1 Szymon Jarosz TS Wisła Zakopane 38,5 39 m 229,6 pkt

2. Adrian Gasienica Ks Rutkow-Ski 36,5 39,5 m 226,7 pkt

3. Kamil Jarząbek  KS Evenement Zakopane 37,5 38,5 226,7 pkt

Kombinacja norweska

Dziewczęta 2011 i mł

1. Zuzanna Truchan KS Chochołów
2. Emilia Antosz KS Chochołów
3. Magdalena Jaźwiec KS Evenement

 

Chłopcy 2011 i mł
1. Oskar Rączka KS Chochołów
2. Stefan Drabik AZS Zakopane
3. Ksaweery Kosiński KS Evenement Zakopane

Chłopcy 2010 -2011

1, Jarząbek Kamil KS Evenement Zakopane
2. Daniel Rączka KS Chochołów
3. Antoni Kidoń KS Chochołów

Pełne wyniki tutaj