Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXI Letnia Liga w skokach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

  

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych wiosna lato 2021

 

Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ************************ 

Link do zapisów na Tropem Wilczym
Bieg Żołnierzy Wykletych 2021 TUTAJ

tn plakat tropemwilczym 2021

 

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

 

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn DSCF3131 26 września na obiektach zakopiańskiego COS rozegrana została druga edycja XXI Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Z powodu aury przeprowadzone zostały tylko konkursy skoków. Do rywalizacji stanęło 8 dziewcząt i 79 chłopców. Zawody organizowane są przez MOSiR Zakopane.

W najmłodszej grupie dziewcząt wystartowała tylko Natalia Kobiela z AZS Zakopane.

W starszej grupie skoczkiń najlepsza okazała się Kamila Karpiel, druga była Sabina Król a trzecia Róża Pawlikowska wszystkie trzy AZS Zakopane.

W najstarszej grupie zwyciężyła Joanna Kil AZS Zakopane, druga była Joanna Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre a trzecie miejsce przypadło Oldze Gębik AZS Zakopane Czwarta była jej koleżanka klubowa Ewelina Orawiec.

W najmłodszej grupie wiekowej na K 15 triumfował Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane, który pokonał Kacpra Jarząbka (TS Wisła) i Rafała Rafacza (AZS Zakopane.
) W kategorii dzieci na K 35 zwyciężył Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane przed zawodnikami AZS Marcinem Wróblem i Tymoteuszem Amilkiewiczem.

Juniorzy D i juniorzy C rywalizowali na skoczni K 65.

W juniorach D wygrał Adam Niżnik TS Wisła Zakopane , drugą lokatę wywalczył Krystian Zygmuntowicz z WKS Zakopane a trzecie miejsce zajął Mateusz Jarosz z TS Wisła Zakopane.

W najstarszej grupie wiekowej najlepszy rezultat uzyskał Kacper Stosel, tuż za nim uplasował się Mateusz Gruszka a trzecie miejsce zdobył Maciej Korzeniowski wszyscy są zawodnikami AZS Zakopane.

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf