Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXI Letnia Liga w skokach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

 

 

IX Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2022 TUTAJ

 

  ********************************************************************************************************************************************************************

 

 

 

Dzień dobry mamy właśnie super wiadomość, dotarły do nas medale w tym momencie odebraliśmy od kuriera. Osoby, które będą odbierać osobiście zapraszamy od jutra do budynku na STADIONIE ORKANA ul Orkana vis a vis sklepu Carrefour. Wysyłkę rozpoczniemy od poniedziałku 28.11.2022

 

r.tn medal

***********************************************************************************************************************************************************************

 

tn plakat niepodległosc

 

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA !!! dotycząca IX Zakopiańskiego Biegu Niepodległości

 

Szanowni Państwo – medale dla osób, które brały udział w tegorocznym biegu i nie otrzymały tegorocznego medalu zostały już zamówione i są w fazie produkcji :) Zostaną do nas wysłane            24 listopada br. Chcielibyśmy ruszyć z wysyłka do Państwa jak tylko do nas dotrą. Dążymy do tego aby uniknąć jakichkolwiek pomyłek np. w adresie dostawy , zwracamy się więc z prośbą osoby,  które BRAŁY  udział w biegu i NIE OTRZYMAŁY MEDALU TEGO ROKU o przesłanie na nasz adres mailowy stadion@mosir.zakopane.eu ;  informacji: numer startowy (weryfikujemy z naszą listą żeby nie było pomyłki)oraz dane do wysyłki  imię, nazwisko adres do korespondencji . Jeżeli kilka osób z rodziny nie otrzymało poprosimy wpisać to w jednym  mailu.
 
Zawodnicy z terenu Zakopanego proszeni są o podanie numeru startowego, imienia i nazwiska medale będzie można odebrać na stadionie Orkana w Zakopanem.
 
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość  :)

 

*************************************************************************************************************************************************************************

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCF3131 26 września na obiektach zakopiańskiego COS rozegrana została druga edycja XXI Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Z powodu aury przeprowadzone zostały tylko konkursy skoków. Do rywalizacji stanęło 8 dziewcząt i 79 chłopców. Zawody organizowane są przez MOSiR Zakopane.

W najmłodszej grupie dziewcząt wystartowała tylko Natalia Kobiela z AZS Zakopane.

W starszej grupie skoczkiń najlepsza okazała się Kamila Karpiel, druga była Sabina Król a trzecia Róża Pawlikowska wszystkie trzy AZS Zakopane.

W najstarszej grupie zwyciężyła Joanna Kil AZS Zakopane, druga była Joanna Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre a trzecie miejsce przypadło Oldze Gębik AZS Zakopane Czwarta była jej koleżanka klubowa Ewelina Orawiec.

W najmłodszej grupie wiekowej na K 15 triumfował Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane, który pokonał Kacpra Jarząbka (TS Wisła) i Rafała Rafacza (AZS Zakopane.
) W kategorii dzieci na K 35 zwyciężył Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane przed zawodnikami AZS Marcinem Wróblem i Tymoteuszem Amilkiewiczem.

Juniorzy D i juniorzy C rywalizowali na skoczni K 65.

W juniorach D wygrał Adam Niżnik TS Wisła Zakopane , drugą lokatę wywalczył Krystian Zygmuntowicz z WKS Zakopane a trzecie miejsce zajął Mateusz Jarosz z TS Wisła Zakopane.

W najstarszej grupie wiekowej najlepszy rezultat uzyskał Kacper Stosel, tuż za nim uplasował się Mateusz Gruszka a trzecie miejsce zdobył Maciej Korzeniowski wszyscy są zawodnikami AZS Zakopane.

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf