Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXI Letnia Liga w skokach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

**********************************************************************************************************************************************************************************************************

Bieg Papieski

I Bieg Papieski Jubileusz 25-lecia wizyty Jana Pawła II w Zakopanem Zakopane 4 czerwca 2022 roku

LINK DO ZAPISÓW TUTAJ

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCF3131 26 września na obiektach zakopiańskiego COS rozegrana została druga edycja XXI Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Z powodu aury przeprowadzone zostały tylko konkursy skoków. Do rywalizacji stanęło 8 dziewcząt i 79 chłopców. Zawody organizowane są przez MOSiR Zakopane.

W najmłodszej grupie dziewcząt wystartowała tylko Natalia Kobiela z AZS Zakopane.

W starszej grupie skoczkiń najlepsza okazała się Kamila Karpiel, druga była Sabina Król a trzecia Róża Pawlikowska wszystkie trzy AZS Zakopane.

W najstarszej grupie zwyciężyła Joanna Kil AZS Zakopane, druga była Joanna Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre a trzecie miejsce przypadło Oldze Gębik AZS Zakopane Czwarta była jej koleżanka klubowa Ewelina Orawiec.

W najmłodszej grupie wiekowej na K 15 triumfował Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane, który pokonał Kacpra Jarząbka (TS Wisła) i Rafała Rafacza (AZS Zakopane.
) W kategorii dzieci na K 35 zwyciężył Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane przed zawodnikami AZS Marcinem Wróblem i Tymoteuszem Amilkiewiczem.

Juniorzy D i juniorzy C rywalizowali na skoczni K 65.

W juniorach D wygrał Adam Niżnik TS Wisła Zakopane , drugą lokatę wywalczył Krystian Zygmuntowicz z WKS Zakopane a trzecie miejsce zajął Mateusz Jarosz z TS Wisła Zakopane.

W najstarszej grupie wiekowej najlepszy rezultat uzyskał Kacper Stosel, tuż za nim uplasował się Mateusz Gruszka a trzecie miejsce zdobył Maciej Korzeniowski wszyscy są zawodnikami AZS Zakopane.

 

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf