Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXI Letnia Liga w skokach i kombinacji norweskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

 

 

***********************************************************************************************************************************************************************

 

Dzień dobry 
Już niedługo bo 4 lutego 2023 r. startujemy z XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM na Kasprowym Wierchu
Kilka ważnych informacji
1. Zapisy ze względów logistycznych możliwe będą tylko do dnia 31.01.2023 r. do godz. 23:59
Link do zapisów
www.pomiarczasu.pl/xlv-szkolna-liga-sportow-zimowych/
2. Biuro zawodów, wydawanie numerów startowych i POTWIERDZEŃ na zakup biletów
czynne będzie:
piątek 3 lutego 2023 r. w godz. 8:00 – 15:00 w budynku na stadionie Orkana - ul. Orkana 6 (vis a vis sklepu Carrefour ,powyżej kina Sokół)
sobota 4 lutego 2023 r. w godz. 7:00 – 7:30 tylko dla zawodników, którzy nie będą mogli odebrać w piątek numerów startowych i potwierdzeń na zakup biletów.

3. Zakup biletów możliwy będzie za okazaniem specjalnych POTWIERDZEŃ otrzymanych w biurze zawodów !!!
Cena biletu dla zawodnika 110 zł + 10 zł kaucja zwrotna

4. Bilety będzie można kupić
3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę
lub gdy zawodnik nie będzie mógł zakupić w tym dniu to 4 lutego 2023 r. w wyznaczonej kasie PKL Kuźnice w godzinach pracy biura zawodów (7:00-7:30)
Rodzice –kibice mogą kupić skipas na wyjazd koleją do godz. 9:00 według cennika, 3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę – uwaga ilość miejsc ograniczona!!!
5. Wyjazd koleją na Kasprowy Wierch 7:40 – 8:00
6. Oglądanie trasy 8:00 – 8:50
7. Start zawodników 9:00
8. Zakończenie zawodów ok. 10:30

 

 

tn puchar 2023 plakat B2 logotypy 29.12 11

XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2023

link do zapisów :TUTAJ

 

tn DSCF2027 17 października na obiektach zakopiańskiego COS rozegrane zostały kolejne zawody 21 Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Aura tym razem sprzyjała organizatorowi czyli MOSiR i udało się przeprowadzić również biegi do kombinacji. Na starcie stanęło 9 skoczkiń i 68 skoczków a w kombinacji sklasyfikowanych zostało 36 zawodników.

Najmłodsze dziewczęta rywalizowały na skoczni K 35 tutaj Natalia Kobiela wyprzedziła Joannę Ślagę obydwie z AZS Zakopane
Na skoczni k 65 w średniej grupie dziewcząt bezkonkurencyjna okazałą się Joasia Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre, druga była Joanna Kil , trzecia Olga Gębik a czwarta Ewelina Orawiec wszystkie AZS Zakopane.
W najstarszej grupie wiekowej dziewcząt najdalej skakała Kamila Karpiel, druga była Sabina Król a trzecia róża Pawlikowska - wszystkie są zawodniczkami zakopiańskiego AZS

W najmłodszej grupie wiekowej na K 15 zwyciężył Kacper Jarząbek przed Mikołąajem Serwatowiczem obaj TS Wisła Zakopane. Trzeci stopień podium zajął Mateusz Maciusiak z KS Chochołów. W starszej grupie chłopców na K 35 najlepsze skoki oddawał Jan Rzadkosz z TS Wisła Zakopane i to on zajął pierwszą lokatę. Kolejne zajęli Marcin Wróbel i Tymoteusz Amilkiewicz obaj AZS Zakopane.
Juniorzy D rywalizowali na średniej skoczni K 65 W tej grupie wiekowej triumfował Szymon Zapotoczny z WKS Zakopane, który wyprzedził Adama Niżnika z TS Wisła Zakopane i Krystiana Zygmuntowicza z WKS Zakopane.
W juniorach C na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Stosel z AZS Zakopane, drugi stopień zajął Andrzej Szczechowicz TS Wisła Zakopane a trzeci Dawid Haberny KS Chochołów.

W najmłodszej grupie wiekowej kombinatorów zwyciężył Jan Rzadkosz ( TS Wisła Zakopane) przed Marcinem Wróblem( AZS Zakopane) i Janem Cudzichem (LKS Poroniec Poronin) W juniorach D kolejność wyglądała następująco. Zwyciężył Matusz Jarosz przed Stanisławem Majerczykiem i Adamem Niżnikiem wszyscy TS Wisła Zakopane W juniorach C zwyciężył Andrzej Szczechowicz z TS Wisła Zakopane drugi na mecie zameldował się Krzysztof Kieta z WKS Zakopane a trzeci był Maciej Korzeniowski AZS Zakopane.

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf