Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXI Letnia Liga w skokach i kombinacji norweskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCF2027 17 października na obiektach zakopiańskiego COS rozegrane zostały kolejne zawody 21 Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Aura tym razem sprzyjała organizatorowi czyli MOSiR i udało się przeprowadzić również biegi do kombinacji. Na starcie stanęło 9 skoczkiń i 68 skoczków a w kombinacji sklasyfikowanych zostało 36 zawodników.

Najmłodsze dziewczęta rywalizowały na skoczni K 35 tutaj Natalia Kobiela wyprzedziła Joannę Ślagę obydwie z AZS Zakopane
Na skoczni k 65 w średniej grupie dziewcząt bezkonkurencyjna okazałą się Joasia Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre, druga była Joanna Kil , trzecia Olga Gębik a czwarta Ewelina Orawiec wszystkie AZS Zakopane.
W najstarszej grupie wiekowej dziewcząt najdalej skakała Kamila Karpiel, druga była Sabina Król a trzecia róża Pawlikowska - wszystkie są zawodniczkami zakopiańskiego AZS

W najmłodszej grupie wiekowej na K 15 zwyciężył Kacper Jarząbek przed Mikołąajem Serwatowiczem obaj TS Wisła Zakopane. Trzeci stopień podium zajął Mateusz Maciusiak z KS Chochołów. W starszej grupie chłopców na K 35 najlepsze skoki oddawał Jan Rzadkosz z TS Wisła Zakopane i to on zajął pierwszą lokatę. Kolejne zajęli Marcin Wróbel i Tymoteusz Amilkiewicz obaj AZS Zakopane.
Juniorzy D rywalizowali na średniej skoczni K 65 W tej grupie wiekowej triumfował Szymon Zapotoczny z WKS Zakopane, który wyprzedził Adama Niżnika z TS Wisła Zakopane i Krystiana Zygmuntowicza z WKS Zakopane.
W juniorach C na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Stosel z AZS Zakopane, drugi stopień zajął Andrzej Szczechowicz TS Wisła Zakopane a trzeci Dawid Haberny KS Chochołów.

W najmłodszej grupie wiekowej kombinatorów zwyciężył Jan Rzadkosz ( TS Wisła Zakopane) przed Marcinem Wróblem( AZS Zakopane) i Janem Cudzichem (LKS Poroniec Poronin) W juniorach D kolejność wyglądała następująco. Zwyciężył Matusz Jarosz przed Stanisławem Majerczykiem i Adamem Niżnikiem wszyscy TS Wisła Zakopane W juniorach C zwyciężył Andrzej Szczechowicz z TS Wisła Zakopane drugi na mecie zameldował się Krzysztof Kieta z WKS Zakopane a trzeci był Maciej Korzeniowski AZS Zakopane.

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf