Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXI Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji norweskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCF2763 Zakończyła się 21 Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji norweskiej .W ramach rywalizacji rozegrano 4 konkursy skoków oraz trzy w kombinacji norweskiej. Łącznie w zawodach wystartowało 7 skoczkiń, 79 skoczków a w kombinacji norweskiej sklasyfikowano 45 zawodników. wszyscy reprezentowało 7 klubów sportowych.
Organizatorem rywalizacji był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 Do klasyfikacji indywidualnej zaliczono dwa najlepsze spośród czterech wyników a do klasyfikacji drużynowej wyniki z trzech najlepszych konkursów wszystkich zawodników z klubu.

W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się reprezentacja AZS Zakopane, która z 5106 pkt wyprzedziła TS Wisła Zakopane 3540 pkt oraz LKS Poroniec Poronin 1616 pkt

 

 Klasyfikacja skoki

  CHŁOPCY MŁODSI UR. 2006 I  MŁODSI        K-15  
M NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA  
           
1 Jarząbek Kacper 2006 TS Wisła Zakopane SP Sierockie 145
  Serwatowicz Mikołaj 2006 TS Wisła Zakopane SP 5 Z-ne 145
3 Rafacz Rafał 2006 KS AZS Zakopane SP Ząb 124
4 Maciusiak Mateusz 2007 KS CHOCHOŁÓW SP Chochołów 120
5 Dubiel Szymon 2006 KS AZS Zakopane SP Witów 114
6 Łukaszczyk Łukasz 2007 TS Wisła Zakopane SP 3 Z-ne 113
  Stachoń Karol 2006 TS Wisła Zakopane SP 3 Z-ne 113
           
  DZIEWCZĘTA UR. 2003 I MŁ     K-35  
M NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA  
1 Kobiela Natalia 2003 KS AZS Zakopane SP WITÓW 150
  Ślaga Joanna 2000 KS AZS Zakopane    
           
  CHŁOPCY STARSI UR. 2004 - 2005   K-35  
M NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA  
           
1 Rzadkosz Jan 2004 TS Wisła Zakopane SP 9 Z-ne 150
2 Wróbel  Marcin 2004 KS AZS Zakopane SP WITÓW 135
3 Amilkiewicz Tymoteusz 2005 KS AZS Zakopane SP 2 Z-ne 126
4 Cudzich  Jan 2004 LKS Poroniec Poronin SP NR 4 Z-NE 119
5 Marusarz Stanisław 2004 KS CHOCHOŁÓW SP-2 Z-NE 117
  Waliczak Andrzej 2005 LKS Poroniec Poronin SP NR 4 Z-NE 117
           
  DZIEWCZĘTA UR. 2001 - 2002   K-65  
M NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA  
           
1 Karpiel Kamila 2001 KS AZS Zakopane ZSMS 150
2 Król Sabina 2002 KS AZS Zakopane SP NR 7 135
3 Pawlikowska Róża 2002 KS AZS Zakopane SP NR 2 126
           
  DZIEWCZĘTA UR. 1999 - 2000   K-65  
M NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA  
           
1 Kil Joanna 2000 KS AZS Zakopane ZSMS 150
2 Orawiec Ewelina 1999 KS AZS Zakopane G 2 Z-ne 125
3 Pałasz Katarzyna 1999 UKS Sołtysianie Stare Bystre ZSMS Z-NE 95
4 Gębik Olga 2000 KS AZS Zakopane   84
           
  JUNIOR D UR. 2002 - 2003     K-65  
M NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA  
           
1 Jarosz Mateusz 2002 TS Wisła Zakopane SP BAŃSKA W. 142
2 Rojek Oskar 2002 TS Wisła Zakopane SP NR 1 130
3 Zygmuntowicz Krystian 2002 WKS Zakopane SP Rogoźnik 129
4 Zapotoczny Szymon 2003 WKS Zakopane SP Ząb 126
5 Majerczyk Stanisław 2003 TS Wisła Zakopane SP 3 Z-ne 118
6 Bukowski Jan 2003 KS AZS Zakopane SP 2 Z-NE 113
           
  JUNIOR C UR. 2001 - 2000     K-65  
M NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA  
           
1 Stosel Kacper 2001 KS AZS Zakopane ZSMS 150
2 Korzeniowski Maciej 2001 KS AZS Zakopane ZSMS 127
  Szczechowicz Andrzej 2000 TS Wisła Zakopane G BAŃSKA W. 127
4 Gruszka Mateusz 2001 KS AZS Zakopane ZSMS 126
5 Topór Marcin 2001 KS AZS Zakopane ZSMS 124
6 Haberny Dawid 2001 KS CHOCHOŁÓW ZSMS

117

 

 

Klasyfikacja kombinacja norweska

 

DZIECI  UR.2004  - 2005        
           
LP NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA Indywidual
           
1 Rzadkosz Jan 2004 TS Wisła Zakopane SP 9 Z-ne 100
2 Wróbel  Marcin 2004 KS AZS Zakopane SP WITÓW 90
3 Amilkiewicz Tymoteusz 2005 KS AZS Zakopane SP 2 Z-ne 85
4 Cudzich  Jan 2004 LKS Poroniec Poronin SP NR 4 Z-NE 82
5 Waliczak Andrzej 2005 LKS Poroniec Poronin SP NR 4 Z-NE 78
           
           
JUNIOR D  UR.2002 - 03          
           
LP NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA Indywidual
           
1 Jarosz Mateusz 2002 TS Wisła Zakopane SP BAŃSKA W. 100
2 Zygmuntowicz Krystian 2002 WKS Zakopane SP Rogoźnik 87
3 Majerczyk Stanisław 2003 TS Wisła Zakopane SP 3 Z-ne 85
4 Żegleń Jakub 2002 LKS Poroniec Poronin SP BAŃSKA NIŻNA 79
5 Zapotoczny Szymon 2003 WKS Zakopane SP Ząb 76
6 Zymuntowicz Sebastian 2003 WKS Zakopane SP Rogoźnik 75
           
JUNIOR C 2000 - 01        
           
LP NAZWISKO  I  IMIĘ UR KLUB SZKOŁA Indywidual
           
           
1 Szczechowicz Andrzej 2000 TS Wisła Zakopane G BAŃSKA W. 100
2 Korzeniowski Maciej 2001 KS AZS Zakopane ZSMS 92
3 Kieta Krzysztof 2001 WKS Zakopane ZSMS 90
4 Ciszek Stanisław 2001 KS AZS Zakopane ZSMS 79
5 Cybulski  Jakub 2000 KS AZS Zakopane ZSMS 78
6 Zoń Jan 2000 TS Wisła Zakopane G Dębno 75
           

 

Klasyfikacja drużynowa Total

          KLASYFIKACJA   TOTAL                
                   
                   
M NAZWA  KLUBU   SKOKI   K N       RAZEM
                   
1 AZS ZAKOPANE   3 873   1233       5 106
2 TS  WISŁA  ZAKOPANE   2 448   1092       3 540
3 LKS  "PORONIEC"  PORONIN   1 027   589       1 616
4 WKS ZAKOPANE   722   400       1 122
5 KS CHOCHOŁÓW   881   224       1 105
6 KS EVENEMENT ZAKOPANE   776   108       884
7 UKS SOŁTYSIANIE STARE BYSTRE   171   0       171
                   

 Pełne wyniki tutaj w formacie excela