Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Gimnazjada "6" piłkarskich powiatu tatarzańskiego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

5 listopada na Orliku w Kościelisku przeprowadzone zostały powiatowe rozgrywki 6 piłkarskich. W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane w ramach gimnazjady wzięło udział 5 drużyn, z których najlepsza została reprezentacja Murzasichla, która zdobyła 10 pkt.

Rozgrywki prowadzone były systemem " każdy z każdym" a sędziowali Andrzej Stachowski, Bartłomiej Walczak Wójciak i Janusz Szczepaniak Krupowski.

Wyniki

Murzasichle - G nr 3 Zakopane 1-1

G nr 3 Zakopane - Biały Dunajec 1-2

Biały Dunajec - Leśnica 3-2

Leśnica - Kościelisko 2-0

Kościelisko - Murzasichle 2-8

Kościelisko -G nr 3 Zakopane 0-1

Biały Dunajec - Kościelisko 1-6

Leśnica - Murzasichle 0-1

G nr 3 - Leśnica 4-0

Biały Dunajec - Murzasichle 2-4

Tabela

Miejsce  Drużyna Punkty
 I Murzasichle 10
 II G-3 Zakopane 7
III Biały Dunajec 6
IV Leśnica 3
 V Kościelisko 3