Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCN7133 Blisko 190 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych z terenu powiatu tatrzańskiego rywalizowało w basenie zakopiańskiego COS w zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów!!

Wyniki

  Chłopcy 2007 i mł        
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Łacek Patryk 2007 SP Murzasichle 18,62
2 Urban Mateusz 2007 KSP 19,34
3 Łukaszczyk Mateusz 2008 SP 3 24,29
3 Knapczyk Bartosz 2007 SP 3 24,29
5 Obtułowicz Michał 2008 SP 3 24,73
6 Wiercioch Stanisław 2008 SP Kościelisko 25,88

 

  Dziewczęta 2005-2006 Klasyk      
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 BUKOWSKA ALEKSANDRA 2005 SP 2 19,54
2 Ryba Monika 2005 SP 3 22,15
3 Stachoń Julia 2006 SP 3 27,40
4 Zawiła Karolina 2005 POSA 28,05
5 Bystrowska Martyna 2005 POSA 29,88
6 Wielopolska Laura 2006 POSA 34,47



  Finał Chłopcy 2005-2006      
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Chyc Marcel 2005 SPMS 10 15,96
2 Łapka Maciej 2005 SP 5 17,64
3 Lis Rainer 2005 SPMS 10 17,86
4 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ 2005 SP 2 18,07
5 Sularz Klemens 2005 SP 5 18,14
6 Cukier Antoni 2006 POSA 18,16

 

Finał Dziewczęta 2005-2006      
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Cygan  Nikoletta 2005 POSA 16,39
2 Janik Anna 2005 SPMS 10 16,40
3 BRZOZA LENA 2006 SP 2 16,41
4 Komorowska Nikola 2006 SP 3 18,22
5 Gąsienica-Roj Alicja 2005 SP 1 18,56
6 Bucka Wiktoria 2005 SP 5 20,34

 

Finał Dziewczęta 2003-2004        
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 SZKURAT MARTYNA 2003 SP 2 14,09
2 Gradzik Małgorzata 2003 SP 5 14,84
3 Piwowarczyk Natasza 2004 SP 5 16,22
4 Wołczek Krystyna 2004 SP 5 17,20
5 Jankowska Karolina 2004 SP 3 17,65
6 Kalata Martyna 2004 SP 5 19,01

 

  Dziewczęta 2003-2004 Klasyk      
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Stankiewicz Zofia 2003 POSA 19,00
2 Świerk Martyna 2004 SP 3 20,76
3 Urban Wiktoria 2004 KSP 22,66
4 Ślusarz Sandra 2003 SP 3 24,19
5 Brzosko Hanna 2004 POSA 24,80
6 Wojtowicz Zuzanna 2004 SP 3 25,87

 

Chłopcy Finał 2003-2004        
           
M Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Malicki Kacper 2003 SP 1 14,42
2 Mamcarz Mateusz 2004 SP 5 14,65
3 Para Mikołaj 2003 SP 5 15,48
4 Lamik Dawid 2003 SP 1 16,16
5 Knapczyk Michał 2003 SP 3 17,24
6 Bubla Dawid 2003 SP Nowe Bystre 17,40


Pełne wyniki tutaj w formacie excela