Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Gimnazjada i licealiada pływacka Zakopane 2015

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCN7160 Dzień po uczniach szkół podstawowych na basenie rywalizowali gimnazjaliści i licealiści.
W kategorii gimnazjów wystartowało 36 dziewcząt i chłopców , a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych 21. Pływacy i pływaczki zostali sklasyfikowani w biegach indywidualnych oraz sztafetach - drużynowo.
W galerii kilka fot MOSiR z zawodów!!!

  Wyniki Gimnazjada

  Finały Chłopcy 2000 i mł.        
           
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Dominik Kacper 2000 Gim 2 27,88
2 Marcisz Jan 2000 Gim 1 29,90
3 Dzhafarov Dawid 2000 ZSOiG 32,47
4 Guzik Jakub 2002 ZSOiG 33,39
5 Smereczyński Andrzej 2002 ZSOiG 33,99
6 Curlej Hubert 2002 Gim Betlejem 34,01

 

  Dziewczęta 2000 i mł. Klasyk      
           
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Paluch Natalia 2000 Gim POSA 42,61
2 Stopka Wanda 2002 ZSOiG 45,74
3 Walczewska Katarzyna 2000 Gim POSA 46,63
4 Bukowska Katarzyna 2001 ZSOiG 48,12
5 Kaleta Paulina 2002 Gim 1 49,11
           

 

  Dziewczęta 2000 i mł.        
           
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Szkurat  Gabriela 2001 GMS 35,15
2 Fecko Mira 2000 Gim POSA 35,24
3 Gajak Gabryjela 2001 Gim 2 35,32
4 Amilkiewicz Zuza 2001 Gim 2 35,33
5 Stopka Julia 2000 ZSOiG 35,41

 

  Sztafety    
       
Miejsce Tor Szkoła Wynik
1 3 Gim 2 58,82
2 4 Gim ZSOiG 01:02,74
3 5 Gim 1 01:06,60
4 2 Gim POSA 01:11,26


 Licea

  Dziewczęta 1996 i mł. Klasyk      
           
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 Krzeptowska-Sabała Karolina 1997 ZSOiG 44,42
2 Celej Katarzyna 1999 ZSHT 58,51
3 Zając Eliza 1998 ZSOiG 59,56
4 Dudzik Aleksandra 1999 ZSHT 68,85
           

 

  Dziewczęta 1996 i mł.          
             
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik  
1 Ferenczak Julia 1997 ZSHT 38,18  
2 Marduła Maria 1998 ZSOiG 40,36  
3 Walas Ania 1999 ZSOiG 40,99  
4 Gut Katarzyna 1995 ZSHT PK 58,79

 

  Chłopcy 1996 i mł.        
           
Miejsce Nazwisko Imię Rok ur Szkoła Wynik
1 KARP JERZY 1998 STO 27,53
2 Zieliński Szymon 1997 ZSOiG 28,47
3 Pawlikowski Maciej 1998 ZSOiG 31,52
4 Pawlikowski Krzysztof 1998 ZSOiG 31,63
5 Lorek Mateusz 1997 ZSHT 34,36
6 GUT DAMIAN 1999 STO 35,77
           

 

  Sztafety       
         
Miejsce Tor Szkoła Wynik  
1 3 ZSOiG 62,33  
2 4 ZSHT 71,44  
         
         


Pełne wyniki tutaj w formacie excela