Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - IMS w minikoszykówce dziewcząt Zakopane

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

********************************************************************************************************************************************************************************************************* 

IX OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ PUCHAR POLSKI W SKYRUNNINGU 16.07.2022 r.

Zapisy TUTAJ

tn plakat BPG 22

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 
800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn DSCN6147 26 i 27 listopada rozegrano miejskie eliminacje minikoszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk MłodzieŻy Szkolnej zorganizowanej przez MOSiR Zakopane. Do turnieju powiatowego, który odbędzie się  w Białym Dunajcu (termin po uzgodnieniu)zakwalifikowały się reprezentacje SP nr 2 oraz SP nr 9.
W galerii fotoreportaż z rozgrywek.

GRUPA 1
SP 2 - SP 5 14 : 4 ( 8 : 0 )
SP 1 - SP 4 12 : 0 ( 8 : 0 )
SP 2 - SP 1 8 : 14 ( 4 : 8 )
SP 4 - SP 5 8 : 16 ( 0 : 10 )
SP 2 - SP 4 14 : 2 ( 8 : 2 )
SP 1 - SP 5 6 : 12 ( 4 : 4 )


GRUPA 2
SP 3 - SP 7 6 : 2 ( 4 : 0 )
SP 9 - SP 7 14 : 0 ( 8 : 0 )
SP 9 - SP 3 2 : 2 ( 0 : 2 )
Po dogrywce 2x3 min
SP 9 - SP 3 6 : 4

 Tabela Końcowa

 

  Grupa 1     Grupa 2    
M Szkoła Pkt Kosze Szkoła Pkt Kosze
1 SP 2     4 (36 : 20) SP 9 4  20 : 4
2 SP 1    4  (32 : 20) SP 3 2  10 : 8
3 SP 5     4  (32 : 28)    SP 7 0  2 : 20
4 SP 4     0  (10 : 42)