Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - OTWARTY TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE 2022 PIERWSZA EDYCJA

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Wiosna 2022

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

 

 7 Bieg po Oddech

 

tn PLAKAT WERSJA D A a41                          Zgłoszeń można dokonywać od dnia do 26 sierpnia 2022 drogą elektroniczną na dedykowanej stronie internetowej bieg.oddychaj.pl

***************************************************************************************************************************************************************************************************************** 

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn tenis Od 19-21.05.2022 na kortach tenisowych rozegrano pierwsze eliminacje tegorocznego Otwartego Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Zakopanego.
Poniżej wyniki.

 

 

1/8 finału

STEC ARTUR POLAŃSKI BOGDAN 7/5 6/4
GĄSIENICA SZYMON MAJCHER GRZEGORZ 6/4 3/6 15/13
PŁYWACZ MACIEJ FALTYN IGOR 7/5 7/6
ŁABĘDZKI TOMASZ NIEMCZYK KRZYSZTOF 5/7 6/3 10/6
SKWARCZOWSKI PAWEŁ ŚWIĘTEK DARIUSZ 6/3 6/2

Ćwierćfinał

BARTMAN MACIEJ STEC ARTUR 6/3 6/2
BOCHENEK MARIUSZ GĄSIENICA SZYMON 7/5 6/3
ŁABĘDZKI TOMASZ PŁYWACZ MACIEJ 5/7 6/3 10/6
BACHLEDA JAN SKWARCZOWSKI PAWEŁ 7/5 6/3

Półfinał

BARTMAN MACIEJ BOCHENEK MARIUSZ 7/5 6/4
BACHLEDA JAN ŁABĘDZKI TOMASZ 6/3 7/5

Finał
BARTMAN MACIEJ BACHLEDA JAN 7/5 6/4

 

Klasyfikacja po 1 turnieju

1 BARTMAN MACIEJ 24
2 BACHLEDA JAN 20
3 BOCHENEK MARIUSZ 16
ŁABĘDZKI TOMASZ 16
5 STEC ARTUR 8
GASIENICA SZYMON 8
PŁYWACZ MACIEJ 8
SKWARCZOWSKI PAWEŁ 8
9 POLAŃSKI BOGDAN 4
MAJCHER GRZEGORZ 4
FALTYN IGOR 4
NIEMCZYK KRZYSZTOF 4
ŚWIETEK DARIUSZ 4