Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 2 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego O Puchar Burmistrza Miasta Zakopane 2022

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

 

 

***********************************************************************************************************************************************************************

 

Dzień dobry 
Już niedługo bo 4 lutego 2023 r. startujemy z XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM na Kasprowym Wierchu
Kilka ważnych informacji
1. Zapisy ze względów logistycznych możliwe będą tylko do dnia 31.01.2023 r. do godz. 23:59
Link do zapisów
www.pomiarczasu.pl/xlv-szkolna-liga-sportow-zimowych/
2. Biuro zawodów, wydawanie numerów startowych i POTWIERDZEŃ na zakup biletów
czynne będzie:
piątek 3 lutego 2023 r. w godz. 8:00 – 15:00 w budynku na stadionie Orkana - ul. Orkana 6 (vis a vis sklepu Carrefour ,powyżej kina Sokół)
sobota 4 lutego 2023 r. w godz. 7:00 – 7:30 tylko dla zawodników, którzy nie będą mogli odebrać w piątek numerów startowych i potwierdzeń na zakup biletów.

3. Zakup biletów możliwy będzie za okazaniem specjalnych POTWIERDZEŃ otrzymanych w biurze zawodów !!!
Cena biletu dla zawodnika 110 zł + 10 zł kaucja zwrotna

4. Bilety będzie można kupić
3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę
lub gdy zawodnik nie będzie mógł zakupić w tym dniu to 4 lutego 2023 r. w wyznaczonej kasie PKL Kuźnice w godzinach pracy biura zawodów (7:00-7:30)
Rodzice –kibice mogą kupić skipas na wyjazd koleją do godz. 9:00 według cennika, 3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę – uwaga ilość miejsc ograniczona!!!
5. Wyjazd koleją na Kasprowy Wierch 7:40 – 8:00
6. Oglądanie trasy 8:00 – 8:50
7. Start zawodników 9:00
8. Zakończenie zawodów ok. 10:30

 

 

tn puchar 2023 plakat B2 logotypy 29.12 11

XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2023

link do zapisów :TUTAJ

 

Od 18 do 20 czerwca odbyła sie 2 edycja Otwartego Turnieju Tenisowego O Puchar Burmistrza Miasta Zakopane. Po dwóch edycjach na czele klasyfikacji znajduje się JAn Bachleda z 36 plt , drugie miejsca zajmują Maciej Bartman Tomasz Łabędź i Sebastian Chudek.

 

Eliminacje
Łukasz Zell - Wolak Jan

1/8 finału

BACHLEDA JAN GAWIN MARCIN 6/3 6/3
ORAWIEC BRONISŁAW ZELL ŁUKASZ 7/5 6/4
CHUDEK SEBASTIAN ZABŁOCKI JAN 6/2 6/2
FALTYN IGOR ŚWIETEK DARIUSZ 6/2 7/5
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ POLAŃSKI BOGDAN 7/6 6/3
ŚLIMAK CZESŁAW ŻELECHOWSKI ZBIGNIEW 6/2 6/2
KUDLA SŁAWOMIR ŻYLUK AREK 7/5 5/7 10/7
STOCH DOMINIK ŁABĘDŹ TOMASZ 6/2 6/2

Ćwierćfinał

BACHLEDA JAN ORAWIEC BRONISŁAW 6/3 6/4
CHUDEK SEBASTIAN FALTYN IGOR 6/3 6/4
WĄDRZYK BARTŁOMIEJ ŚLIMAK CZESŁAW 6/4 6/4
STOCH DOMINIK KUDLA SŁAWOMIR

Półfinał

CHUDEK SEBASTIAN - BACHLEDA JAN 6/3 6/1
STOCH DOMINIK WĄDRZYK BARTŁOMIEJ

Finał

CHUDEK SEBASTIAN - STOCH DOMINIK 6/3 6/1

Turniej Pocieszenia

Ćwierćfinał

GAWIN MARCIN WOLAK JAN
ZABŁOCKI JAN ŚWIETEK DARIUSZ W/0
POLAŃSKI BOGDAN ŻELECHOWSKI ZBIGNIEW W/0
ŁABĘDŹ TOMASZ ŻYLUK AREK 6/2 6/3

Półfinał

GAWIN MARCIN ZABŁOCKI JAN
ŁABĘDŹ TOMASZ POLAŃSKI BOGDAN 3/6 7/6 10/7

 

Finał

ŁABĘDŹ TOMASZ GAWIN MARCIN 6/3 6/3

Klasyfikacja po drugim turnieju

 

M  Nazwisko i Imię 1 turniej 2 turniej 3 turniej 4 turniej Suma
1  BACHLEDA JAN 20 16     36
2  BARTMAN MACIEJ  24       24
  ŁABĘDŹ TOMASZ  16 8     24
  CHUDEK SEBASTIAN    24     24
5  STOCH DOMINIK    20     20
6 BOCHENEK MARIUSZ  16       16
  WĄDRZYK BARTŁOMIEJ    16     16
8 FALTYN IGOR  4 8     12
9 GASIENICA SZYMON 8       8
  PŁYWACZ MACIEJ  8       8
  POLAŃSKI BOGDAN 4 4     8
  SKWARCZOWSKI PAWEŁ 8       8
  STEC ARTUR  8       8
  ŚWIETEK DARIUSZ  4 4     8
  ORAWIEC BRONISŁAW    8     8
  ŚLIMAK CZESŁAW    8     8
  KUDLA SŁAWOMIR    8     8
18  MAJCHER GRZEGORZ  4       4
  NIEMCZYK KRZYSZTOF 4       4
  ŻYLUK AREK   4     4
  ZELECHOWSKI ANDRZEJ    4     4
  ZABŁOCKI JAN    4     4
  ZELL ŁYKASZ    4     4
  GAWIN MARCIN   4     4
  WOLAK JAN    4     4