Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Treningi biegania z profesjonalnym trenerem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

 

 

***********************************************************************************************************************************************************************

 

Dzień dobry 
Już niedługo bo 4 lutego 2023 r. startujemy z XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM na Kasprowym Wierchu
Kilka ważnych informacji
1. Zapisy ze względów logistycznych możliwe będą tylko do dnia 31.01.2023 r. do godz. 23:59
Link do zapisów
www.pomiarczasu.pl/xlv-szkolna-liga-sportow-zimowych/
2. Biuro zawodów, wydawanie numerów startowych i POTWIERDZEŃ na zakup biletów
czynne będzie:
piątek 3 lutego 2023 r. w godz. 8:00 – 15:00 w budynku na stadionie Orkana - ul. Orkana 6 (vis a vis sklepu Carrefour ,powyżej kina Sokół)
sobota 4 lutego 2023 r. w godz. 7:00 – 7:30 tylko dla zawodników, którzy nie będą mogli odebrać w piątek numerów startowych i potwierdzeń na zakup biletów.

3. Zakup biletów możliwy będzie za okazaniem specjalnych POTWIERDZEŃ otrzymanych w biurze zawodów !!!
Cena biletu dla zawodnika 110 zł + 10 zł kaucja zwrotna

4. Bilety będzie można kupić
3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę
lub gdy zawodnik nie będzie mógł zakupić w tym dniu to 4 lutego 2023 r. w wyznaczonej kasie PKL Kuźnice w godzinach pracy biura zawodów (7:00-7:30)
Rodzice –kibice mogą kupić skipas na wyjazd koleją do godz. 9:00 według cennika, 3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę – uwaga ilość miejsc ograniczona!!!
5. Wyjazd koleją na Kasprowy Wierch 7:40 – 8:00
6. Oglądanie trasy 8:00 – 8:50
7. Start zawodników 9:00
8. Zakończenie zawodów ok. 10:30

 

 

tn puchar 2023 plakat B2 logotypy 29.12 11

XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2023

link do zapisów :TUTAJ

 

 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem rozpoczyna cykl profesjonalnych treningów biegowych dla wszystkich chętnych.
 
Wraz z nadejściem ciepłych dni Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem postanowił rozpocząć cykl treningów biegowych, które poprowadzi doświadczony biegacz i trener - Marcin Świerc. Każdy kto biega, albo dopiero chce rozpocząć swoją przygodę z tym sportem może wziąć udział w darmowych zajęciach.
 
- Bieganie cieszy się coraz większą popularnością, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw temu trendowi i zorganizowaliśmy treningi - tłumaczy dyrektor MOSiR-u Leszek Behounek. – To bardzo ważne, żeby do biegania przygotować się należycie, dlatego trener Marcin Świerc wprowadzi wszystkich w tajniki tego Sportu - dodaje Behounek.
 
Podczas zajęć, oprócz samego treningu biegowego, będzie można zaznajomić się z zasadami prowadzenia treningu, środkami treningowymi, fizjologią treningu i regeneracji, odżywianiem, doborem sprzętu, a dla bardziej nastawionych na wyczyn z zasadami konstruowania planów treningowych. Co ważne zajęcia są dla każdego w każdym wieku, dla już biegających i startujących biegaczy, jak i dla tych którzy dopiero chcą zacząć biegać. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 maja br. we wtorek o godzinie 17.30. Miejsce spotkania - Muszla Koncertowa w Parku Miejskim. - Jeżeli chodzi o kolejne terminy zajęć, to na pierwszym spotkaniu ustalimy szczegóły. Wszystko będzie zależało od liczby chętnych i poziomu sportowego uczestników - tłumaczy dyrektor MOSiR-u.
 
Podkreśla również, że bardzo cieszy się, że zajęcia poprowadzi Marcin Świerc, który obecnie jest jednym z najlepszych polskich biegaczy górskich i ultramaratończykiem. – Marcin biega od 2002 roku. Jest zawodnikiem polskiej kadry narodowej w biegach górskich i członkiem zespołu Salomon Suunto Team. Jest też wielokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski w biegach górskich na długim dystansie. Lepszych referencji trener chyba mieć nie może - dodaje z uśmiechem Behounek.