Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Wiosenne Biegi Przełajowe w rekordowej obsadzie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

 

 

***********************************************************************************************************************************************************************

 

UWAGA!!!!!
Zawody XLV SZKOLNEJ LIGI SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM na Kasprowym Wierchu Z POWODU ZAGROZENIA LAWINOWEGO ZOSTAJA ODWOŁANE. 

 

tn puchar 2023 plakat B2 logotypy 29.12 11

XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2023

link do zapisów :TUTAJ

 

tn DSCN1140 Blisko 800 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych gimnazjów i szkół średnich wystartowało we wtorek na Dolnej Równi Krupowej w indywidualanych biegach przełajowych.

Zawody organizowane przez MOSIR Zakopane zaliczane sa do punktacji rywalizacji szkół w ramach dni sportu szkolnego.

 Fotoreportaż  W . Watrasa z zawodów!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

GIMNAZJA - WYNIKI

20.05.2014

DZIEWCZĘTA

M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Gąs. Mracielnik Hanna 99 GMS 2:51,0 31
2 Karciarz Patrycja 00 Gim nr 1 Biały Dunajec 2:52,2 29
3 Łuszczek Małgorzata 00 ZS GiSP Dzianisz 3:01,7 28
4 Blachar Luiza 00 Gim ZSO 3:02,8 27
5 Ciszek Maria 00 Gim nr 2 3:04,5 26
6 Tomaszewska Natalia 98 GMS 3:05,9 25

CHŁOPCY

M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Staszel Wojciech 99 Gim Kościelisko 4:28,2 31
2 Szyszka Piotr 98 GMS 4:34,6 29
3 Bachleda Łukasz 98 GMS 4:38,3 28
4 Chyc Paweł 98 GMS 4:42,4 27
5 Janicki Artur 98 GMS 4:52,1 26
6 Staszel Mateusz 98 ZS GiSP Dzianisz 4:52,8 25

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - WYNIKI

DZIEWCZĘTA

M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Dziadoń Barbara 96 ZSO 6:12,7 31
2 Gał Beata 96 ZSZ nr 1 6:16,8 29
3 Stokłosa Agnieszka 97 ZSO 6:19,5 28
4 Gawlak Socka Monika 96 ZSZ nr 1 6:23,4 27
5 Rokosz Alicja 96 ZSO 6:24,2 26
6 Zimna Joanna 97 ZSO 6:25,9 25
CHŁOPCY

M NAZWISKO I IMIĘ R SZKOŁA CZAS PKT
1 Żukowski Wiesław 97 ZSO 5:15,9 31
2 Pawlikowski Grzegorz 96 ZSZ nr 1 5:24,5 29
3 Wkasmundzki Jerzy ZSHT 5:26,0 28
4 Bogdał Sebastian 96 ZSB 5:33,5 27
5 Pytel Michał 95 ZSZ nr 1 5:40,9 26
6 Wójt Marcin 97 ZSB 5:42,4 25

 

Pełne wyniki tutaj w formacie excela