Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XX Letnia Liga szkolna w skokach i kombinacji norweskiej po raz drugi

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

*************************************************************************************************************************************************************************

tn Oppenheim PDF lite 10001 00

 

 Zapisy na zawody TUTAJ

 

 

****************************************************************************************************************************************************************

tn DSCF2027 Druga odsłona XX letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej zgromadziła na starcie 59 skoczków i cztery skoczkinie. Z kolei w kombinacji tym razem rywalizowało 41 zawodników.

 

Na skoczni K 35 wśród dziewczyn triumfowała Kamila Karpiel ,ktora wyprzedziła Sabinę Król - obie są zawodniczkami AZS Zakopane. W starszej kategorii wiekowej na K 65 zwyciężyła Joanna Kil przed Katarzyną Pałasz.

Wśród najmłodszych skoczków na K 15 triumfował tym razem Kacper Jarząbek z TS Wisła Zakopane. Drugi był Tymoteusz Amilkiewicz z AZS Zakopane a trzecie miejsce wywalczył Jan Mroczkowski z KS Chochołów.
Na skoczni K 35 drugie zwycięstwo w tym sezonie odniósł w swojej kategorii wiekowej Jan Rzadkosz z TS Wisła Zakopane,drugi był Stanisław Majerczyk z KS Chochołów a trzecia lokata przypadła Maćkowi Dawidkowi z AZS Zakopane. Wśród młodzików najlepszy był Kacper Stosel, AZS Zakopane , który pokonał Mateusza Jarosza z TS Wisła Zakopane i Macieja Zborowskiego z KS Chochołów.

Najlepszym juniorem młodszym po raz kolejny okazał się Dawid Jarząbek z TS Wisła Zakopane, który zdystansował Dawida Hreśkę z LKS Poroniec i swojego koleggę klubowego Andrzeja Szczechowicza.

W kombinacji norweskiej w swoich kategoriach wiekowych zwyciężyli Jan Rzadkosz, Mateusz Gruszka i Dawid Jarzabek.

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf