Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych jesień 2021

 

                

 Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 *****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn plakat sylwester

tn plakat new year

 Tradycyjnie 31 grudnia br Bieg Sylwestrowy zamknie rywalizację VII Zakopiańskiej Ligi Biegowej, a dzień później Bieg Noworoczny rozpocznie zmagania VIII edycji. Poniżej regulamin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

tn 7479821 1200x W tegorocznym Zakopiańskim Biegu Niepodległości brali udział Słowacy z  Maratońskiego Klubu Twardoszyn.  w gazecie ukażął się na ten temat artykuł. Dostępny jest  tutaj.

tn IMG 8746 11 listopada br odbył sie po raz VIII Zakopiański Bieg Niepodległości. Na starcie biegów na dystansie 5 i 10 km oraz marszu nordic walkin stanęło blisko 500 uczestników z Polski oraz Słowacji. W biegu na 10 km triumfowali Joanna Bukowska Golak z Opola oraz Simon Pyrć z Krakowa. z biegu na dystansie 5 km Anna Hruby z Rozkochowa oraz Janusz Gawronz Limanowej W marszu na 5 km najlepsi byli zakopiańczycy Magdalena Domagalska Zająć oraz Franciszek Fatla.

 W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

W związku z organizacją VIII Zakopiańskiego Biegu Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje o utrudnieniach w ruchu w dniu 11.11.2021r. (czwartek) na ulicach:
Aleje 3 Maja górne od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do ul. Zamoyskiego będą całkowicie zamknięte dla ruchu samochodowego w godzinach 11.30 – 13.30.
Ulice: Zamoyskiego do ul. Sabały, ul. Tetmajera na odcinku ul. Piłsudskiego – ul. Grunwaldzka, ul. Grunwaldzka na odcinku ul. Tetmajera – ul. Makuszyńskiego, ul. Makuszyńskiego na odcinku ul. Zamoyskiego - ul. Grunwaldzka, ul. Piłsudskiego na odcinku ul. Tetmajera – ul. Sabały, będą zamknięte dla ruch samochodowego w godzinach 11.45 – 13.30.
Górna Rówień Krupowa będzie wyłączona w całości dla ruchu pieszego i rowerowego w godzinach 10.00 – 15.00.
Za utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do dopingowania uczestników VIII Zakopiańskiego Biegu Niepodległości.

 

ZBN 21  Już niebawem 11 listopada ulicami Zakopanego po raz VIII przebiegną uczestnicy Zakopiańskiego Biegu Niepodlagłości.

Bieg główny odbedzie isę na dystansie 10 i 5 km . Prócz tego na dystansie 5 km  rywalizowac będą uczestnicy marszu Nordic Walking. Z kolei na dystansie 400 m odbedzie się bieg integracyjny. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...