Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

  

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych wiosna lato 2021

 

Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 ************************ 

Link do zapisów na Tropem Wilczym
Bieg Żołnierzy Wykletych 2021 TUTAJ

tn plakat tropemwilczym 2021

 

 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 

***************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

 

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

tn IMG 7252 Znakomici zawodnicy i niesamowite emocje na VIII Otwartych Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę.
Już po raz ósmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zorganizował Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę.
Jak zwykle emocji było co niemiara. Wynikały one nie tylko z doborowej stawki zawodników, ale także zmieniającej się z minuty na minutę pogody.

 W galerii fotoreportaż z zawodów!

Czytaj więcej...

tn plakat tropemwilczym 2021 5 wrzesnia br w Zakopanem rozgrany zostanie Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowany przez MOSiR Zakopane. Poniżej regulamin i szczegóły.

Czytaj więcej...

tn IMG 7153 22.06.2021 r. godz. 12:00 rozpoczęliśmy I turę dla szkół ,Test Coopera- badania wydolności tlenowej, tzw. pułapu tlenowego V02max w nieprzerwanym, 12-minutowym biegu .
W teście sprawdzili się uczniowie trzech szkół: ZSB z Zakopanego , ZSP z Kościeliska oraz z SP ze Stasikówki. Podczas porannej tury biegała również Pani Ewa z Zakopanego.

 W galerii fotoreportaż 

Czytaj więcej...

tn plakat BPG 2021 18 lipca br w Zakopanem po raz siódmy odbedą się  Otwarte Mistrzostwa Zakopanego w Biegu pod górę będzie to rownboczesnie jedna z edycji Pucharu Polski w skyrunningu.

 Poniżej regulamin

Czytaj więcej...

tn test coopera plakat Jeszcze sporo czasu ale informujemy już teraz 22 czerwca 2021 r na stadionie LA COS zostanie przeprowadzony Test Coopera - edycja wiosenna. I tura o godz. 12.00 dla szkół, II tura o godz. 17.00 dla pracujących. Zapraszamy