Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

Zapisy do V Biegu Hasiora Tutaj

Uruchomiliśmy zapisy na bieg na stronie Muzeum Tatrzańskiego :TUTAJ

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 Zapisy do Biegniemy z Nadzieją TUTAJ

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

plakat 1 11 listopada br po raz IX odbędzie się Zakopiański Bieg Niepodległości. Uczestnicy będą rywalizowali na dystansach 10 km , 5 km .  Z kolei uczestnicy marszu nordic walking zmierzą się na dystansie 5 km . Rozegrany zostanie również integracyjny Bieg Niepodległości na dystansie 400 m. Organizatorem biegu jest MOSiR Zakopane przy współpracy ZSO im Oswalda Balzera. Biegi zaliczane są do punktacji VIII Zakopiańskiej Ligi Biegowej .

 Poniżej regulaminy.

 

Czytaj więcej...

GRAFIKA SOCIAL 001 1009 października br na 5km  trasie  pomnik Prometeusz Rozstrzelany   Kuźnice- gmach główny Muzeum Tatrzańskiego odbędzie się V Bieg Hasiora.. Organizatorami rywalizacji są Muzeum Tatrzańskie i MOSiR zakopane. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...
tn 305443672 478049774331737 2719936243816294828 n  4 września  5 km trasę ulicami Zakopanego  przemierzyli uczestnicy VII Biegu Po Oddech . Impreza zorganizowana przez Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i MOSiR Zakopane  zgromadziła na starcie 510 uczestników, którzy ryalizowali w biegu oraz marszu nordic walking. W biegu wirtualnym zgłosiło się 649 zawodników, a 337 podało swój wynik.
 Wyniki zaliczane były do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej.
Czytaj więcej...

tn PLAKAT WERSJA D A a41 5 września br w Zakopanem po raz siódmy odbędzie sie Bieg Po Oddech. Start i meta  zawodów zorganizowanych przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą oraz MOSiR Zakopane  będzie usytuowana w Parku Miejskim . Uczestnicy będa mieli do pokonania dystans 5 km.  Rywalizacja zostanie rozegrana w formule biegu ulicznego oraz marszu nordic walking. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej...

tn IMG 2507 28 pań i 71 panów rywalizowało w IX Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę. W zawodach składających się z czterech biegów najlepsi okazali sie Iwona Januszyk z Kościeliska oraz Sylwester Lepiarz z Wronowa.
Mistrzostwa zaliczane również do klasyfikacji Pucharu Polski w skyrunningu zorganizował Zakopiański Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji .

 W galerii fotoreportaż

 

Poniżej umieszczamy link do zdjęć z IX Otwartych Mistrzostw Zakopanego w biegu pod górę udostępnionych przez Panią Julię Bolechowską TUTAJ

Czytaj więcej...