Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Run Forrest Od Morza Do Tatr

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych jesień 2021

 

                

 Do Dyrektorów i nauczycieli w-fu ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego

bardzo prosimy o uaktualnienie adresów mailowych ponieważ okazuje się że wiele adresów jest nieaktualnych i dostajemy zwrotne informacje o niemożliwości dostarczenia poczty.
Prosimy więc o adres mailowy do szkoły z nazwa szkoły, adres mailowy nauczycieli z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz klasami które uczy w-fu (jeżeli nauczyciel sobie życzy prosimy o podanie nr telefonu)
Wszystkie informacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres stadion@mosir.zakopane.eu
Jeżeli macie Państwo możliwość kontaktu przez messengera bardzo prosimy o kontakt ta drogą , część nauczycieli już jest z nami w takim kontakcie.
Dziękujemy.

 *****************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Forrest Run SLIDER z logami

 Zapisy do Biegu  Run Forrest TUTAJ 

 ***************************************************************************************************************************************************************************************************************

tn 1920x700 mosir Rower Jest Wielce OK

  Zapisy do Rajdu dookoła Polski Tutaj

***************************************************

  tn Forrest Run 720x460 telebim miasta z logami Przedstawiamy nowe trwające od 16.12.2020 - 21.12.2021 r wyzwanie dedykowane dla biegaczy! Run Forrest - od Morza do Tatr. Trasa prowadzącą z Władysławowa do Zakopanego o długości 1000 km jest do pokonania w ciągu roku. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem wędrowania, początkującym biegaczem bądź zaawansowanym maratończykiem - to wyzwanie dla Ciebie. Przeczytaj dokładnie wszystkie informacje na stronie https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/

Dzięki współudziałowi naszych partnerów - MOSiR-ów, miast oraz gmin możesz dołączyć do rywalizacji w wyjątkowej cenie 39 zł. Atrakcyjne pakiety i szereg konkursów uświetnią tę unikalną rywalizację.

W pakiecie startowym znajdziesz:
przepiękny elektroniczny Certyfikat;
możliwość śledzenia postępów na interaktywnej mapie i w codziennie aktualizowanej tabeli wyników;
wspaniały medal;
opaskę termoaktywną;
koszulkę dla 150 pierwszych finiszerów

Zapisy do wyzwania: http://bit.ly/RunForrest1000km

 

Run Forrest
Od Morza Do Tatr
Regulamin
1. Run Forrest od Morza do Tatr to wyzwanie/challenge polegające na przebiegnięciu lub przemaszerowaniu jak najdłuższej odległości wyznaczonej symbolicznie trasy z Władysławowa do Zakopanego o długości 1000km.
Bądź jak Forrest Gump – wyrusz w swoją drogę marzeń z północy na południe i spróbuj dotrzeć aż na zjawiskowy szczyt polskich Tatr – Kasprowy Wierch!
Musicie tego dokonać przed pierwszym dniem zimy tj. 21 grudnia 2021 roku!
Biegamy i maszerujemy, ale też pomagamy!
Pomagamy! Z każdego wpisowego po zakończeniu WYZWANIA, zostanie przekazane 2 zł na rehabilitację Zuzi Szymczyk z Jastrzębia-Zdroju. Ponadto zapisując się możesz dołożyć sam dodatkową cegiełkę <3
https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/zuzia-szymczyk-z-jastrzebia-zdroju/
2. Zawodnik zgłasza swój udział poprzez zalogowanie się na stronie: https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/zapisy_na_run_forrest_od_morza_do_tatr/4024
2.1 Uczestnik nabywa prawo startu wraz z uiszczeniem opłaty startowej. Za dzień rozpoczęcia wyzwania uznaje się datę pierwszej wgranej aktywności. Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty.
3. Po zalogowaniu się, każdy z zawodników może wgrać swój trening w formacie gpx – wówczas system sam automatycznie zweryfikuje Wasz trening, lub wpisać swój kilometraż załączając zrzut ekranu ze swojej trasy, z którego będzie można wyczytać minimum: datę treningu, dystans i sumę przewyższeń w górę (podejść/podbiegów) – wpis pojawi się po dokonaniu weryfikacji przez administratora.
4. Aby wyzwanie zostało uznane trzeba pokonać minimum 100km.
5. Wyzwanie może skończyć się wcześniej – tj. w momencie dotarcia do mety w Zakopanem.
6. Ostatnim dniem w którym można dołączyć do Run Forrest od Morza do Tatr jest dzień 12 września 2021r (tj. 100 dni przed końcem naszego wyzwania) jednakże także w tym przypadku wyzwanie kończy się najpóźniej 21 grudnia 2021 roku.
7. Rywalizacja odbywa się w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz w następujących kategoriach wiekowych:
- Junior 1 (J1: 7-15lat)
- Junior 2 (J2: 16-19lat),
- Senior 1 (S1: 20-29lat),
- Senior 2 (S2: 30-39 lat),
- Masters (M: 40-49 lat),
- Weteran 1 (W1: 50-59 lat),
- Weteran 2 (W2: 60+ lat)
7.1. Kategorie dodatkowe:
- „Kategoria Drużynowa” to suma pokonanych km przez zawodników łącznie reprezentujących jedną drużynę (Uwaga: do sklasyfikowania wymagana jest jednobrzmiąca nazwa). W przypadku takiej samej ilości km wyższe miejsce zajmie ta drużyna, której suma czasów netto drużyny będzie mniejsza. Do klasyfikacji będą branę pod uwagę rezulaty 3 najlepszych zawodników z drużyny.
- „Turniej Miast” to suma pokonanych km przez zawodników łącznie reprezentujących jedno miasto (Uwaga: do sklasyfikowania wymagana jest jednobrzmiąca nazwa). W przypadku takiej samej ilości km wyższe miejsce zajmie to miasto, której najwyżej sklasyfikowany zawodnik pokona większą ilość km - w przypadku równej ilości km, porównujemy kolejnych zawodników.
8. Opłata za udział wynosi 39 zł i obejmuje:
- kompleksową obsługę informatyczną wyzwania,
- całoroczne prowadzenie wszelkich klasyfikacji,
- możliwość wygenerowania po zakończeniu wyzwania pamiątkowych certyfikatów w wersji elektronicznej.
- pamiątkowy medal (warunkiem otrzymania jest pokonanie minimum 100km)
- pamiątkową opaskę thermo
- koszulka finiszera (do wyczerpania puli darmowych koszulek – o ich ilości będziemy informować w trakcie wyzwania – ilość koszulek na dzień rozpoczęcia wyzwania to 150 szt. i może ulec zwiększeniu)
Osoby, które dotrą do mety po wyczerpaniu puli darmowych koszulek dla finisherów będą mogły taką koszulkę nabyć w promocyjnej cenie 55 zł.
Wysyłka pakietów nastąpi do 30 dni od daty ukończenia wyzwania
8.1. Każdy z uczestników może poszerzyć swój pakiet startowy o wybrany element dodatkowy:
- pamiątkową koszulkę full print „Ruszam w góry” wykonaną z materiału Tervel Revelation w cenie 55 zł
- pamiątkowy plecako-worek sportowy „Ruszam w góry” wykonany w technologii full print w cenie 30 zł
- realizujemy wysyłki wyłącznie na terenie Polski - koszt wysyłki do Polski to: 6 zł
Istnieje także możliwość darmowego odbioru pakietów osobiście w MOSiR Jastrzębie-Zdrój po uprzednim kontakcie tel. 504 239 040 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sposób odbioru pakietu zawodnik deklaruje w momencie zgłoszenia.
9. Nagrody uzależnione są od Waszych wyników na tle grupy:
- osoby, które pokonają od 100km do 500km otrzymają, pamiątkowy medal, opaskę oraz certyfikat w wersji elektronicznej na brązowym tle
- osoby, które pokonają pow. 500 km do 999km otrzymają pamiątkowy medal, opaskę oraz certyfikat w wersji elektronicznej na srebrnym tle
- osoby, które pokonają cały dystans 1000km otrzymają pamiątkowy medal, opaskę oraz certyfikat w wersji elektronicznej na złotym tle
- osoby które dotrą do mety w Zakopanem znajdą się dodatkowo w Panteonie Sław – Run Forrest od Morza do Tatr a minimum 150 pierwszych zawodników na mecie otrzyma pamiątkową koszulkę finishera
- dodatkowo przewiduje się statuetki dla 3 najlepszych kobiet i mężczyzn wyłącznie w kategorii OPEN.
10. Wysyłka nagród nastąpi do 30 dni od zakończenia wyzwania. Pamiątkowe elektroniczne certyfikaty dostępne będą sekundę po ukończeniu wyzwania (generowane po „kliknięciu” w swoje nazwisko, a następnie „Certyfikat ukończenia”).
UWAGA: W przypadku podania niewłaściwego adresu wysyłkowego – zawodnik będzie zobowiązany do pokrycia kosztów ponownej wysyłki.
UWAGA: Koszty wynikające ze zwrotu towaru pokrywa osoba zamawiająca pakiet.
11. W przypadku wprowadzenia zakazu aktywności fizycznej na wolnym powietrzu WYZWANIE zostanie na ten okres czasu wstrzymane, a następnie wydłużone o tę samą ilość dni.
12. Organizatorzy wyzwania: MOSiR Jastrzębie-Zdrój oraz IST Software Sp. z o.o.. Współorganizator: MOSiR Zakopane.
13. W sprawach spornych interpretacja regulaminu należy do organizatora.

 

 

tn 131933732 200297581767999 2352281083904898301 o