Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - I Bieg Papieski wygrywa Marta Rząsa i Daniel Wrona.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                       AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ ZIMA 2023/2024 TUTAJ

 

*************************************************************************************************************************************************************************** 

***************************************************************************************************************************************

 

tn plakat tropemwilczym 20240001 00

REGULAMIN TUTAJ

 

 ZAPISY TUTAJ

 

********************************************************************************************************************************************************************

ZAWODY ODWOŁANE
UWAGA !!! ZAWODY XLVI Szkolna Liga Sportów Zimowych Puchar Zakopanego Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim na stoku narciarskim Polana Szymoszkowa w dniu 3.02.2024 r. zostają odwołane z powodu fatalnych warunków na stoku narciarskim

tn puchar Zakopanego Dzieci 2024 4 

 

 

 

 

tn DSCN0064 Marta Rząsa z Zakopanego i Daniel Wrona z Krakowa wygrali Pierwszy Bieg Papieski, jaki rozegrany został w Zakopanem dla uczczenia 25 rocznicy wizyty Papieża Polaka w tym mieście.
Na starcie rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane stanęło blisko 140 kobiet i mężczyzn. Każdy z nich miał do pokonania dystans z pod Wielkiej Krokwi do Księżówki .

W galerii fotoreportaż

 

Wyniki open

Kobiety

1. Marta Rząsa Zakopane 8:50,27
2. Marcelina Gąsienica Roj Zakopane 8:50,95
3. Maria Fatla Zakopane 9:07,70
4. Aleksandra Okas Zakopane 9:18,42
5. Maria Fatla Zakopane 9:20,08
6. Anna Zimna Zakopane 9:20,76

Mężczyźni
1. Daniel Wrona Kraków 6:32,08
2. Aleksander Głód Bukowina Tatrzańska 6:33,42
3. Kacper Karpiel Kościelisko 6:34,66
4. Wojciech Sułek Zakopane 6:42,74
5. Krystian Klimecki Kościelisko 6:49,10
6. Karol Stachoń Zakopane 7:00,37

Pełne wyniki tutaj