Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Iwona Januszyk i Sylwester Lepiarz wygrywają Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

 

 

***********************************************************************************************************************************************************************

 

Dzień dobry 
Już niedługo bo 4 lutego 2023 r. startujemy z XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM na Kasprowym Wierchu
Kilka ważnych informacji
1. Zapisy ze względów logistycznych możliwe będą tylko do dnia 31.01.2023 r. do godz. 23:59
Link do zapisów
www.pomiarczasu.pl/xlv-szkolna-liga-sportow-zimowych/
2. Biuro zawodów, wydawanie numerów startowych i POTWIERDZEŃ na zakup biletów
czynne będzie:
piątek 3 lutego 2023 r. w godz. 8:00 – 15:00 w budynku na stadionie Orkana - ul. Orkana 6 (vis a vis sklepu Carrefour ,powyżej kina Sokół)
sobota 4 lutego 2023 r. w godz. 7:00 – 7:30 tylko dla zawodników, którzy nie będą mogli odebrać w piątek numerów startowych i potwierdzeń na zakup biletów.

3. Zakup biletów możliwy będzie za okazaniem specjalnych POTWIERDZEŃ otrzymanych w biurze zawodów !!!
Cena biletu dla zawodnika 110 zł + 10 zł kaucja zwrotna

4. Bilety będzie można kupić
3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę
lub gdy zawodnik nie będzie mógł zakupić w tym dniu to 4 lutego 2023 r. w wyznaczonej kasie PKL Kuźnice w godzinach pracy biura zawodów (7:00-7:30)
Rodzice –kibice mogą kupić skipas na wyjazd koleją do godz. 9:00 według cennika, 3 lutego 2023 r. w biurze obsługi klienta PKL dolna stacja kolei na Gubałówkę – uwaga ilość miejsc ograniczona!!!
5. Wyjazd koleją na Kasprowy Wierch 7:40 – 8:00
6. Oglądanie trasy 8:00 – 8:50
7. Start zawodników 9:00
8. Zakończenie zawodów ok. 10:30

 

 

tn puchar 2023 plakat B2 logotypy 29.12 11

XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2023

link do zapisów :TUTAJ

 

tn IMG 2507 28 pań i 71 panów rywalizowało w IX Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę. W zawodach składających się z czterech biegów najlepsi okazali sie Iwona Januszyk z Kościeliska oraz Sylwester Lepiarz z Wronowa.
Mistrzostwa zaliczane również do klasyfikacji Pucharu Polski w skyrunningu zorganizował Zakopiański Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji .

 W galerii fotoreportaż

 

Poniżej umieszczamy link do zdjęć z IX Otwartych Mistrzostw Zakopanego w biegu pod górę udostępnionych przez Panią Julię Bolechowską TUTAJ

Unikalna formuła zawodów polegała na czterech podbiegach: na Gubałówkę , Szymoszkową , Harendę i na Wielką Krokiew . O zajęciu miejs decydował łączny czas wszystkich cztereh etapów.

Nalepszy rezultat wśród pań uzyskała Iwona Januszyk z Koscielika, która na najwyższym miejscu podium zameldowała się z czasem 34:33,14. Wśród panów najlepszy czas bo 29:01,86 osiągnął Sylwester Lepiarz z Wronowa.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą rywalizację i serdecznie zapraszamy na inne imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem. 
Dziękujemy również za gościnę i pomoc przy przeprowadzeniu zawodów: PKL Gubałowka, Stacji Naciarskiej Szymoszkowa, Stacji Narciarskiej Harenda i Centralnemu Ośrodkowi Sportu w Zakopanem. 
 
Organizator zawodów MOSiR
 

 

Wyniki

Kobieta
1.JANUSZYK Iwona Ks Kandahar/Scarpa Kościelisko 34:33.14
2.Tracz Paulina Buff/The North Face Rzeszów 37:14.15
3.Jakieła-Rzadkosz Katarzyna Gliczarów Górny 38:21.85
4.Żółtek Anna LKS Żelazny Opoczno Running Te 38:34.50
5.LANTOS Borbala Zolna Skyrunning Team Eger 40:03.93
6. ZYCH Katarzyna Bonnie & Clyde Tarnów 41:27.79

Mężczyzna
1.LEPIARZ Sylwester . Men Alpin Sport Team Wronów 29:01.86
2. BROJ Marcel BROJ TEAM ŹLINICE Źlinice 30:53.64
3. Jaworski Zbigniew Kluszkowce 31:46.71
4. GABRYŚ Rafał MOK Mszana Dolna Szczawa 32:13.38
5. GŁOWACKI Piotr Zakopane 32:25.57
6. KUNZ Marcin Lacho Team Kraków 32:35.52


Pełne wyniki tutaj