Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Iwona Januszyk i Sylwester Lepiarz wygrywają Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

 

 tn plakat BS22

IX Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2022 TUTAJ

 

  ********************************************************************************************************************************************************************

 

 

 

Dzień dobry mamy właśnie super wiadomość, dotarły do nas medale w tym momencie odebraliśmy od kuriera. Osoby, które będą odbierać osobiście zapraszamy od jutra do budynku na STADIONIE ORKANA ul Orkana vis a vis sklepu Carrefour. Wysyłkę rozpoczniemy od poniedziałku 28.11.2022

 

r.tn medal

***********************************************************************************************************************************************************************

 

tn plakat niepodległosc

 

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA !!! dotycząca IX Zakopiańskiego Biegu Niepodległości

 

Szanowni Państwo – medale dla osób, które brały udział w tegorocznym biegu i nie otrzymały tegorocznego medalu zostały już zamówione i są w fazie produkcji :) Zostaną do nas wysłane            24 listopada br. Chcielibyśmy ruszyć z wysyłka do Państwa jak tylko do nas dotrą. Dążymy do tego aby uniknąć jakichkolwiek pomyłek np. w adresie dostawy , zwracamy się więc z prośbą osoby,  które BRAŁY  udział w biegu i NIE OTRZYMAŁY MEDALU TEGO ROKU o przesłanie na nasz adres mailowy stadion@mosir.zakopane.eu ;  informacji: numer startowy (weryfikujemy z naszą listą żeby nie było pomyłki)oraz dane do wysyłki  imię, nazwisko adres do korespondencji . Jeżeli kilka osób z rodziny nie otrzymało poprosimy wpisać to w jednym  mailu.
 
Zawodnicy z terenu Zakopanego proszeni są o podanie numeru startowego, imienia i nazwiska medale będzie można odebrać na stadionie Orkana w Zakopanem.
 
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość  :)

 

*************************************************************************************************************************************************************************

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn IMG 2507 28 pań i 71 panów rywalizowało w IX Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę. W zawodach składających się z czterech biegów najlepsi okazali sie Iwona Januszyk z Kościeliska oraz Sylwester Lepiarz z Wronowa.
Mistrzostwa zaliczane również do klasyfikacji Pucharu Polski w skyrunningu zorganizował Zakopiański Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji .

 W galerii fotoreportaż

 

Poniżej umieszczamy link do zdjęć z IX Otwartych Mistrzostw Zakopanego w biegu pod górę udostępnionych przez Panią Julię Bolechowską TUTAJ

Unikalna formuła zawodów polegała na czterech podbiegach: na Gubałówkę , Szymoszkową , Harendę i na Wielką Krokiew . O zajęciu miejs decydował łączny czas wszystkich cztereh etapów.

Nalepszy rezultat wśród pań uzyskała Iwona Januszyk z Koscielika, która na najwyższym miejscu podium zameldowała się z czasem 34:33,14. Wśród panów najlepszy czas bo 29:01,86 osiągnął Sylwester Lepiarz z Wronowa.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą rywalizację i serdecznie zapraszamy na inne imprezy organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem. 
Dziękujemy również za gościnę i pomoc przy przeprowadzeniu zawodów: PKL Gubałowka, Stacji Naciarskiej Szymoszkowa, Stacji Narciarskiej Harenda i Centralnemu Ośrodkowi Sportu w Zakopanem. 
 
Organizator zawodów MOSiR
 

 

Wyniki

Kobieta
1.JANUSZYK Iwona Ks Kandahar/Scarpa Kościelisko 34:33.14
2.Tracz Paulina Buff/The North Face Rzeszów 37:14.15
3.Jakieła-Rzadkosz Katarzyna Gliczarów Górny 38:21.85
4.Żółtek Anna LKS Żelazny Opoczno Running Te 38:34.50
5.LANTOS Borbala Zolna Skyrunning Team Eger 40:03.93
6. ZYCH Katarzyna Bonnie & Clyde Tarnów 41:27.79

Mężczyzna
1.LEPIARZ Sylwester . Men Alpin Sport Team Wronów 29:01.86
2. BROJ Marcel BROJ TEAM ŹLINICE Źlinice 30:53.64
3. Jaworski Zbigniew Kluszkowce 31:46.71
4. GABRYŚ Rafał MOK Mszana Dolna Szczawa 32:13.38
5. GŁOWACKI Piotr Zakopane 32:25.57
6. KUNZ Marcin Lacho Team Kraków 32:35.52


Pełne wyniki tutaj