Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 7. Bieg po Oddech za nami!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                       AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ ZIMA 2023/2024 TUTAJ

 

*************************************************************************************************************************************************************************** 

***************************************************************************************************************************************

 

tn plakat tropemwilczym 20240001 00

REGULAMIN TUTAJ

 

 ZAPISY TUTAJ

 

********************************************************************************************************************************************************************

ZAWODY ODWOŁANE
UWAGA !!! ZAWODY XLVI Szkolna Liga Sportów Zimowych Puchar Zakopanego Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim na stoku narciarskim Polana Szymoszkowa w dniu 3.02.2024 r. zostają odwołane z powodu fatalnych warunków na stoku narciarskim

tn puchar Zakopanego Dzieci 2024 4 

 

 

 

 

tn 305443672 478049774331737 2719936243816294828 n  4 września  5 km trasę ulicami Zakopanego  przemierzyli uczestnicy VII Biegu Po Oddech . Impreza zorganizowana przez Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i MOSiR Zakopane  zgromadziła na starcie 510 uczestników, którzy ryalizowali w biegu oraz marszu nordic walking. W biegu wirtualnym zgłosiło się 649 zawodników, a 337 podało swój wynik.
 Wyniki zaliczane były do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

 

 

Wyniki
Bieg 5 km

Kobiety
1. SURÓWKA Paulina 18:26
2. KOWALCZYK - TEKIELI Justyna 19:06
3. LISZKA Amelia BKS WP Kościelisko 21:24
4. PĘKSA Joanna 21:25
5. PONICKA Zuzanna 22:08
6. ŻUREK Beata Stowarzyszenie Olympic 22:27

Mężczyźni
1. RYDZINSKI Patryk UKS filioides Teresin 16:37
2. MICHALAK Grzegorz SPEC KABLE 16:56
3. CELEJ Maciej UKS Regle Kościelisko 17:52
4. GŁÓD Aleksander KS Murzasichle 17:54
5.KARPIEL Kacper UKS Regle Kościelisko 5 18:13
6.WIECZOREK Maciej Zadyszka Oświęcim18:50

Nordic Walking 5 km

Kobiety
1. HALACZEK Anna Handicap Zakopane 37:22
2. SMOLIŃSKA Antonina Kilometry Oddechów 40:13
3. ADAMSKA Marzena Santander Consumer Bank 42:36
4. CZARNIK Katarzyna Santander Consumer Bank 43:09
5. PALICHLEB Marta 43:13
6. MAŁYCHA Sylwia 4 Santander Consumer Bank 43:56

Mężczyźni
1. SIWEK Janusz Team Amelia 34:00
2. SURÓWKA Michał 37:42
3. PARCHIMOWICZ Janusz 38:02
4. OSUCH Andrzej 40:49
5. KISIEL Maciej Team Amelia 43:36
6.SIEMION Grzegorz 47:35

Pełne wyniki Tutaj