Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

 

 tn plakat BS22

IX Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2022 TUTAJ

 

  ********************************************************************************************************************************************************************

 

 

 

Dzień dobry mamy właśnie super wiadomość, dotarły do nas medale w tym momencie odebraliśmy od kuriera. Osoby, które będą odbierać osobiście zapraszamy od jutra do budynku na STADIONIE ORKANA ul Orkana vis a vis sklepu Carrefour. Wysyłkę rozpoczniemy od poniedziałku 28.11.2022

 

r.tn medal

***********************************************************************************************************************************************************************

 

tn plakat niepodległosc

 

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA !!! dotycząca IX Zakopiańskiego Biegu Niepodległości

 

Szanowni Państwo – medale dla osób, które brały udział w tegorocznym biegu i nie otrzymały tegorocznego medalu zostały już zamówione i są w fazie produkcji :) Zostaną do nas wysłane            24 listopada br. Chcielibyśmy ruszyć z wysyłka do Państwa jak tylko do nas dotrą. Dążymy do tego aby uniknąć jakichkolwiek pomyłek np. w adresie dostawy , zwracamy się więc z prośbą osoby,  które BRAŁY  udział w biegu i NIE OTRZYMAŁY MEDALU TEGO ROKU o przesłanie na nasz adres mailowy stadion@mosir.zakopane.eu ;  informacji: numer startowy (weryfikujemy z naszą listą żeby nie było pomyłki)oraz dane do wysyłki  imię, nazwisko adres do korespondencji . Jeżeli kilka osób z rodziny nie otrzymało poprosimy wpisać to w jednym  mailu.
 
Zawodnicy z terenu Zakopanego proszeni są o podanie numeru startowego, imienia i nazwiska medale będzie można odebrać na stadionie Orkana w Zakopanem.
 
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość  :)

 

*************************************************************************************************************************************************************************

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn plakat BS22 31 grudnia br  w rejonie  Bachledzkiego Wierchu zostanie rozegrany ostatni bieg VIII Zakopiańskiej Ligi Biegowej  tradycyjny Bieg Sylwestrowy.

Regulamin poniżej.

Czytaj więcej...

tn IMG 3847 Blisko 500 biegaczek i biegaczy z Polski Słowacji i Ukrainy wystartowało 11 listopada br w IX Zakopiańskim Biegu Niepodległości.
W marszu Nordic Walkin wzięło udział 64 kobiet i mężczyzn.
Na dystansie 10 km wygrali Jarmila Kakusova ze Słowacji i Robert Jachymiak z Nowego Targu. W biegu na dystansie 5 km triumfowali Aleksandra Bazułka z Katowic i Michał Drążek z Katowic . Najlepszy rezultat w marszu Nordic walking na dystansie 5 km uzyskali Maria i Franciszek Fatla z Zakopanego.

 W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

XVIII Test Coopera 335 Daria Dalidovich ZSMS Zakopane i Aleksander Głód z ZSHT Zakopane uzyskali najlepszy rezultat w XVIII Zakopiańskim Teście Coopera. W rywalizacji na stadionie LA COS zorganizowanej przez MOSiR wzięło udział ponad 240 biegaczek i biegaczy.

 W galerii fotoreportaż.

Czytaj więcej...

tn DSC03439  Ponad 140 biegaczek i biegaczy wystartowało w minioną niedzielę w charytatywnych zawodach " Biegniemy z Nadzieją"
Rywalizację mającą na celu propagowanie ideii: ruchu hospicyjnego, ruchu "pomaganie przez bieganie" oraz wolontariatu na rzecz osób i instytucji zorganizował MOSiR Zakopane oraz
Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.
W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

tn plakat 06.22 24 1 25 października br na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS OPO przeprowadzony zostanie XVIII test Coopera.
I tura dla szkół rozpocznie się o godz. 12.00, II tura - dla pracujących rozpocznie się o 17,00 Wyniki biegu zaliczane są do punktacji VIII Zakopiańskiej Ligi Biegowej.
Zapisy mailowo lub na miejscu w dniu zawodów
Wszelkie informacje pod nr telefonów: biuro 18 20 73966, stadion 182066971.