Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

logobip

Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

Komunikat:
Czwarta edycja XLIII SLSZ w łyżwiarstwie odbędzie się 20.02.2020 o godzinie 09:00.

Zapisy na zawody

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"

**********

VI Zakopiański Duathlon Zimowy

**********

Trójbieg MOSiR-u

tn IMG 5594 19 lutego br na Harendzie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim. Na starcie stanęło ponad 150 dziewcząt i chłopców rywalizujacych w ramach Igrzysk Dzieci , Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.
W galerii fotoreportaż

tn IMG 5492 Ponad 100 dziewcząt i chłopców wystartowało w Małym Biegu Gąsieniców rozegranym 17 lutego na trasach zakopiańskiego COS  Rywalizacja zaliczana była do punktacji XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w biegach narciarskich.

tn IMG 5327 13 lutego na torze lodowym zakopiańskiego COS rozegrana została 3 edycja tegorocznej Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie.

19 lutego br o godz 8,30 na Harendzie rozgrane zostaną Mistrzostwa Powiatu w narciarstwie alpejskim.

poniżej regulamin

tn IMG 5275 Ponad 50 dziewcząt i chłopców wystartowało we wtorek w mistrzostwach Zakopanego w snowboardzie rozgranych na Harendzie.Zawody zorganizowane prze MOSiR Zakopane były zaliczane do punktacji Licealiady Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci.