Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - WIADOMOŚCI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

************************************************************************************************************************************************************************************************************

 

Zapisy do V Biegu Hasiora Tutaj

Uruchomiliśmy zapisy na bieg na stronie Muzeum Tatrzańskiego :TUTAJ

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

 Zapisy do Biegniemy z Nadzieją TUTAJ

 

*****************************************************************************************************************************************************************************************************************

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

tn IMG 3177 W dniu 23.09.2022 (piątek) na Górnej Równi Krupowej odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach udział wzięło 162 zawodników/czek ze szkół powiatu tatrzańskiego. W Licealiadzie wystartowały 3 sztafety dziewcząt i 3 sztafety chłopców. Szkoły podstawowe dzielą się na IMS w których wystartowały 4 sztafety dziewcząt i 5 sztafet chłopców. Najliczniejsza grupa to ID w których wystartowało po 6 sztafet w dziewczynkach i chłopcach.

 W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

XXVIILLB 220 16 września br na Górnej Równi Krupowej ,Powiatowymi Biegami Przełajowymi rywalizację rozpoczęli zawodnicy XXVII Letniej Ligi Biegowej. W zmaganiach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wzieło udział 425 biegaczek i biegaczy (169 dziewcząt i 256 chłopców) ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu tatrzańskiego.
W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

tn IMG 2855 14 września po raz drugi na kompleksie Średnich Krokwi rozegrane zostały zawody w ramach XXVIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskiej.
W rywalizacji wzięło udział pięć skoczkiń i czterdziestu trzech skoczków, w kombinacji norweskiej sklasyfikowano 5 zawodniczek i 39 zawodników.
Organizatorem Ligi jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem.
Poniżej wyniki.

W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

tn IMG 2754 6 września br na kompleksie średnich skoczni zakopiańskiego COS rywalizację zainaugurowała XXVIII Szkolna Liga Sportów Letnich w skoakch i kombinacji norweskiej.
W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wystartowało 5 skoczkiń i 29 skoczków a w kombinacji norweskiej zmierzyło się 5 dziewcząt i 25 chłopców.

W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

  tn IMG 2470 W zakopiańskim Parku Miejskim w muszli koncertowej uroczyście zakończono rywalizację XXVI Letniej Ligi Biegowej.

 W ramach Ligi przeprowadzono 4 edycje biegów,  a do klasyfikacji końcowej indywidualnej zaliczono trzy najlepsze wyniki.

 Łącznie sklasyfikowano w kategoriach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady  blisko 600 dziewcząt i chłopców .

 Podczas spotkania uhonorowano najlepsze zawodniczki i zawodników w poszczególnych kategoriach oraz najlepsze szkoły

Pełne wyniki tutaj 

 

 W galerii fotoreportaż