Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - WIADOMOŚCI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

-5°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 17.70 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Zima 2017/2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ********

W związku z warunkami pogodowymi (brak śniegu) zawody w narciarstwie biegowym, które miały odbyć się 16 i 17 stycznia zostają odwołane.

 

tn IMG 2105 12 stycznia na torze lodowym zakopiańskiego COS rywalizację rozpoczęli młodzi łyżwiarze. Na starcie I edycji XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych stanęło 134 dziewcząt i 106 chłopców z zakopiańskich szkół.
W galerii fotoreportaż

Czytaj więcej...

tn IMG 2082 Pierwsze w tym sezonie zawody Tatrzańskiej Euroligi Dzieci w narciarstwie alpejskim zostały przeprowadzone w Jurgowie . Na starcie slalomu giganta zorganizowanego przez MOSiR Zakopane stanęło ponad 100 dziewcząt i chłopców ze Słowacji oraz Polski.
W galerii fotoreportaż.

Czytaj więcej...

tn IMG 2061 41 Szkolna Liga Sportów Zimowych zainaugurowała rywalizację. Pierwsze zawody w slalomie gigancie zgromadziły na starcie w Jurgowie 52 alpejek i alpejczyków z 10 klubów z całej Polski.
W galerii fotoreportaż.

Czytaj więcej...

tn IMG 2030 Zawodami na obiektach średnich skoczni 3 stycznia rozpoczęła się 41 Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskiej. W rywalizacji wzięło udział 6 skoczkiń oraz 66 skoczków. Natomiast w kombinacji norweskiej sklasyfikowanych zostało 37 zawodników w tym jedna dziewczyna.

W galerii fotoreportaż.

Czytaj więcej...

Już niebawem rywalizację rozpoczną uczestnicy XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. Zawody tradycyjnie rozgrywane  będą w skokach i kombinacji norweskiej, biegach , narciarstwie alpejskim i łyżwiarstwie.
Regulaminy tutaj do pobrania w formacie pdf