Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Zakopiańska Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

6°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 6.44 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Jesien 2017 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

 Ranking  III Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ********

Zapisy na najbliższe biegi Zakopiańskiej Ligi Biegowej:

 

Linki do zapisów:

 

Uwaga ! W ten weekend ruszają zapisy na IV Zakopiański Bieg Niepodległości.
 

 

 *********

 

 

W związku ze złymi warunkami pogodowymi zawody w kolarstwie górskim zostają przeniesione z dnia 21.09.2017 na 26.09.2017.

Licealiada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej - start godz. 11.00

Igrzyska Dzieci – start godz. 12.00

Górna Rówień Krupowa

Rejestracja poprzez SRS zostaje przedłużona do 22.09.2017.

 

tn IMG 0361 Ponad 60 biegaczek i biegaczy pomimo ulewy wystartowało w III Zakopianskim Biegu Kurierów Tatrzańskich. Najlepszy czas na 5 km dystansie uzyskali zakopiańczycy Nikola Komorowska i Patryk Rydziński.  

W galerii fotoreportaż z biegu

Czytaj więcej...

tn DSC03178 W Zakopanem odbył się II Charytatywny Bieg „Biegniemy z Nadzieją”. Celem imprezy jest propagowanie ruchu hospicyjnego, działalności Stowarzyszenia oraz zbiórka pieniędzy na potrzeby związane z działalnością hospicjum. Na starcie zorganizowanych przez Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zawodów stanęło 163 zawodników w różnym wieku. Wszyscy uczestnicy biegu przebiegli trasę o długości 5 kilometrów w pięknych przygotowanych specjalnie na tą okazję koszulkach, a na mecie otrzymali pamiątkowe medale i słodki poczęstunek.

W galerii fotoreportaż MOSIR z zawodów.

Czytaj więcej...

tn DSC01836 719 biegaczek i biegaczy wystartowało w Zakopanem w 2 biegu po oddech, który zorganizowało Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą wspólnie z Zakopiańskim MOSiR-em. Bieg wygrali Luiza Motyka z Ustrzyk Dolnych oraz Patryk Rydziński z Zakopanego ale prawdziwymy zwycięzcami byli chorzy na mukowiscydozę, bowiem to dla nich wszyscy pobiegli z Justyną Kowalczyk na czele.
W galerii obszerny fotoreportaż z biegu.

Czytaj więcej...

tn plakat charytatywny 17 września ulicami zakopanego rozgrany zostanie bieg charytatywny” Biegniemy z nadzieją” . Organizatorami zawodów są MOSIR Zakopane oraz Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem. Impreza odbywa się pod patronatem Starosty Tatrzańskiego Pana Piotra Bąka i burmistrza Zakopanego Pana Leszka Doruli. Bieg Zaliczany jest do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej

Czytaj więcej...