Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Liga Biegowa

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Clear

-2°C

Zakopane

Mostly Clear

Wind: 19.31 km/h

tn 20181111 095819 Ponad 700 zawodniczek i zawodników z całej Polski, Ukrainy oraz Słowacji uczciło 100 lecie odzyskania Niepodległości biorąc udział w V Zakopiańskim Biegu Niepodległości. Główny dystans na 10 km należał do zakopianki Mirosławy Witowskiej oraz Krzysztofa Bodurki z Nielepic. Zawody pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane. Wchodziły również w cykl 100 biegów na 100 lecie Odzyskania Niepodległości, dlatego uczestnicy po zameldowaniu się na mecie otrzymali po dwa pamiątkowe medale.
W galerii fotoreportaż.

Czytaj więcej...

tn 11.11.plakat 11 listopada  br w 100 lecie odzyskania Niepodległości już po raz piąty zostanie rozegrany Zakopiański Bieg Niepodległości. Tradycyjnie uczestnicy rywalizować będą na dystansie 5 oraz 10 km a oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km.
Organizatorem biegu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem .
Zawody włączone są w ogólnopolskie wydarzenie 100 biegów na 100 lecie odzyskania Niepodległości.
Poniżej regulamin

Czytaj więcej...

Poniżej  do wypełnienia formularze zgłoszen Bieg Sztafetowy 100 na 100

Prosimy o czytelne wypełnienie zgłoszenia i przesłanie skanu na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytaj więcej...

tn IMG 2113 168 kobiet i mężczyzn wystartowało w niedzielnym biegu charytatywnym w Zakopanem. Organizatorem rywalizacji byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem oraz Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.
W galerii fotoreportaż WAT 1

Czytaj więcej...

tn Logo nowe V Rozpoczęła się rejestracja do V Zakopiańskiego Biegu Niepodległości, który tradycyjnie zostanie rozegrany na dystansach 10 i  5 km. Jubileuszowa edycja jest tym bardziej ważna iż rozgrywana jest w 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Poniżej regulamin.

Czytaj więcej...