Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XVIII Zakopiański Test Coopera za nami

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Zima  2022/2023

 

 

***********************************************************************************************************************************************************************

 

UWAGA!!!!!
Zawody XLV SZKOLNEJ LIGI SPORTÓW ZIMOWYCH, PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM na Kasprowym Wierchu Z POWODU ZAGROZENIA LAWINOWEGO ZOSTAJA ODWOŁANE. 

 

tn puchar 2023 plakat B2 logotypy 29.12 11

XLV SZKOLNA LIGA SPORTÓW ZIMOWYCH

PUCHAR ZAKOPANEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM – ZAKOPANE 2023

link do zapisów :TUTAJ

 

XVIII Test Coopera 335 Daria Dalidovich ZSMS Zakopane i Aleksander Głód z ZSHT Zakopane uzyskali najlepszy rezultat w XVIII Zakopiańskim Teście Coopera. W rywalizacji na stadionie LA COS zorganizowanej przez MOSiR wzięło udział ponad 240 biegaczek i biegaczy.

 W galerii fotoreportaż.

Test Coopera to próba wytrzymałościowa nazwana na cześć jej twórcy, amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Celem sprawdzianu jest określenie maksymalnej wydolności tlenowej i jest wyznacznikiem kondycji fizycznej, którą w zależności od wieku i płci określa się na podstawie pokonanego dystansu.

OPEN KOBIET

 

1. Dalidovich Daria 2004 ZSMS ZAKOPANE K Senior 3010 m
2. Liszka Amelia 2006 ZSMS ZAKOPANE K Junior 2930 m
3. GĄSIENICA-ROJ ANNA 1975 TG SOKÓŁ ZAKOPANE K Masters 2700 m
4. Fatla Maria 2008 ZSMS ZAKOPANE K Junior 2670 m
5. Rysula Justyna 2010 ZSP Kościelisko K Junior 2615 m
6. TRZEBUNIA ALICJA 1979 TG SOKÓŁ ZAKOPANE K Masters 2510 m

 

OPEN MĘŻCZYZN

1. GŁÓD Aleksander 2006 ZSHT Zakopane M Junior 3490m
2. STACHOŃ KAROL 2006 ZAKOPANE UKS REGLE SMS M Junior 3450 m
KARPIEL KACPER 2006 KOŚCIELISKO UKS REGLE M Junior 3450 m
4. OSTAPCZUK PIOTR 2006 NOWY TARG M Junior 3380 m
5. SUŁEK WOJCIECH 1981 TG SOKÓŁ ZAKOPANE M Masters 3350m
6 Galica Grzegorz 2007 ZSMS ZAKOPANE M Junior 3320m

Pełne wyniki tutaj