Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXVII Letnia Liga Biegowa rozpoczęła rywalizację.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

                                                                                                  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

                                                                                  Kalendarz imprez sportowych Jesień 2022

 

 tn plakat BS22

IX Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2022 TUTAJ

 

  ********************************************************************************************************************************************************************

 

 

 

Dzień dobry mamy właśnie super wiadomość, dotarły do nas medale w tym momencie odebraliśmy od kuriera. Osoby, które będą odbierać osobiście zapraszamy od jutra do budynku na STADIONIE ORKANA ul Orkana vis a vis sklepu Carrefour. Wysyłkę rozpoczniemy od poniedziałku 28.11.2022

 

r.tn medal

***********************************************************************************************************************************************************************

 

tn plakat niepodległosc

 

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA !!! dotycząca IX Zakopiańskiego Biegu Niepodległości

 

Szanowni Państwo – medale dla osób, które brały udział w tegorocznym biegu i nie otrzymały tegorocznego medalu zostały już zamówione i są w fazie produkcji :) Zostaną do nas wysłane            24 listopada br. Chcielibyśmy ruszyć z wysyłka do Państwa jak tylko do nas dotrą. Dążymy do tego aby uniknąć jakichkolwiek pomyłek np. w adresie dostawy , zwracamy się więc z prośbą osoby,  które BRAŁY  udział w biegu i NIE OTRZYMAŁY MEDALU TEGO ROKU o przesłanie na nasz adres mailowy stadion@mosir.zakopane.eu ;  informacji: numer startowy (weryfikujemy z naszą listą żeby nie było pomyłki)oraz dane do wysyłki  imię, nazwisko adres do korespondencji . Jeżeli kilka osób z rodziny nie otrzymało poprosimy wpisać to w jednym  mailu.
 
Zawodnicy z terenu Zakopanego proszeni są o podanie numeru startowego, imienia i nazwiska medale będzie można odebrać na stadionie Orkana w Zakopanem.
 
Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość  :)

 

*************************************************************************************************************************************************************************

RUN FORREST - GREAT COMEBACK! 

800 km

tn Rum Forrest

 

„Run Forrest" powraca… bo przecież trzeba z gór wrócić nad morze :-).

Tym razem macie do pokonania okrągłe 800 km z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa.

Jak zwykle za niezwykle niskie wpisowe - 39 zł otrzymujecie wielomiesięczną super zabawę i motywacje do ruchu, z pełną obsługą informatyczną i możliwością śledzenia swych postępów i rywalizacji z innymi online.

UWAGA !!! Bieg zaliczany do ZLB zasada punktacji taka jak w zeszłym roku czyli
zakończenie pełnego dystansu 800 km = 80 pkt. , jeżeli ktoś nie zaliczy całego
wyzwania punkty będą naliczane zgodnie z przebiegniętym dystansem np: 250 km=25 pkt.

 

XXVIILLB 220 16 września br na Górnej Równi Krupowej ,Powiatowymi Biegami Przełajowymi rywalizację rozpoczęli zawodnicy XXVII Letniej Ligi Biegowej. W zmaganiach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wzieło udział 425 biegaczek i biegaczy (169 dziewcząt i 256 chłopców) ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu tatrzańskiego.
W galerii fotoreportaż

LICEALIADA

 

Dziewczęta 2003 i młodsze

 

1. Potoczek Natalia ZSH-T Zakopane 5:17.72
2. Krol Julia LO BALZER Zakopane 5:19.42
3.Bobak Aleksandra ZSB Zakopane 5:23.94
4. Słowik Karolina ZSB Zakopane 5:24.32
5. Galica Maria ZSH-T Zakopane 5:32.88
6. Wojtowicz Zuzanna LO BALZER Zakopane 5:34.34

 


Chłopcy 2003 i młodsi

 

1. Głód Aleksander ZSH-T Zakopane 3:51.66
2. Kotowski Banaś Natan ZSB Zakopanee 4:04.47
3. Śmiałek Kacper ZSH-T Zakopane4:19.04
4. Czernik Paweł LO BALZER Zakopane 4:20.01
5. Zatłoka Dominik ZSB Zakopane 4:23.97
6. Pochrzęst Jakub ZSH-T Zakopane 4:28.34

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dziewczynki 2008 - 2009

1. Kalata Alicja SP nr 1 Biały Dunajec 4:59.54
2. Fatla Maria ZSMS Zakopane 5:11.91
3. Wądrzyk Weronika SP 3 Zakopane 5:19.34
4. Czernik Julia ZSMS Zakopane 5:25.68
5. Pawlikowska Anna SP4 Zakopane 5:31.54
6. Niemiec Anna SP nr 1 Biały Dunajec 5:32.92

 

Chłopcy 2008 - 2009

1. Strączek Jakub ZSMS Zakopane Zakopane 4:24.30
2. Różak Tymoteusz sp9 Zakopane Zakopane 4:24.78
3. Ficek Mateusz ZSP Kościelisko Kościelisko 4:31.11
4.Zięba Franciszek ZPSA Zakopane Zakopane 4:36.36
5. Pradziad Andrzej SP Gliczarów G Gliczarów Górny 4:39.06
6. Święs Michał SP Sierockie Sierockie 4:43.13

 

IGRZYSKA DZIECI
Dziewczynki 2010 - 2011

 

1. Michniak Marta. SP Dzianisz 4:57.11
2. Pańszczyk Maja . SP nr 1 Biały Dunajec 5:10.10
3. Zagórska Małgorzata . SP3 Zakopane 5:13.76
4. Para Maja SP nr 1 Biały Dunajec 5:18.12
5. Rząsa Marta SP2 Zakopane 5:18.65
6 . Galica-Drab Oliwia ZSP Kościelisko 5:18.78

Chłopcy 2010 - 2011

1. Halaczek Franciszek SP2 Zakopane 4:48.31
2. Pańszczyk Maciej SP nr 1 Biały Dunajec 4:53.04
3. Kalata Jan SP nr 1 Biały Dunajec 4:54.02
4. Stopka Klimek ZSP Kościelisko 5:01.31
5. Haber Jakub SP3 Zakopane 5:02.64
6. Święs Dawid . SP Sierockie.5:05.74

 

Dziewczynki 2012 - 2013

1. Gąsienica Maria SP2 Zakopane 4:19.95
2. Gruszka Joanna SP Dzianisz 4:20.21
3. Paluchowska Gabriela SP Sierockie 4:23.09
4. Fatla Katarzyna ZSP Kościelisko 4:33.18
5. Michniak Wiktoria SP Dzianisz 4:34.25
6. Słodyczka Karolina ZSP Kościelisko 4:36.49

 

Chłopcy 2012 - 2013

1. Halaczek Stanisław SP2 Zakopane 4:02.34
2. Pawlikowski Mateusz SP Gliczarów Górny 4:09.54
3. Tarnawski Jakub SP3 Zakopane 4:10.71
4. Bobak Tomasz SP Sierockie 4:10.96
5. Fatla Michał ZSP Kościelisko 4:11.35
6. Gąsienica Andrzej SP Sierockie 4:11.76

 

Dziewczynki 2014 i młodsze

1. Adamska Liliana SPMS Zakopane 5:09.06
2. Galica Zuzanna ZSP Kościelisko 5:59.63
3. Michniak Krzeptowska Hanna SP Dzianisz 5:59.88
4. Krzysik Nadia ZSP Kościelisko 6:24.94
5. Skiepko Jagoda SPMS Zakopane 7:03.42
6. Zhovtobriukh Alexandra ZSP Kościelisko 7:05.88

 

Chłopcy 2014 i młodsi
1. Haber Wiktor SP3 Zakopane 4:25.75
2. Mendel Szymon SPMS Zakopane 4:36.58
3. Bukowski Maciej ZSP Kościelisko 4:38.39
4. Paździor Natan ZSP Kościelisko 4:42.30
5. Miętus Bartłomiej SP3 Zakopane 4:57.67
6. Gąsienica Adrian SP Dzianisz 5:01.89

Pełne wyniki tutaj w formacie pdf