Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Indywidualne biegi przełajowe jesień Zakopane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn DSCN5852 Ponad 700 biegaczek i biegaczy wystartowało w jesiennych indywidualnych biegach przełajowych jakie zostały rozegrane 30 września na Dolnej Równi Krupowej. Pomimo chłodnej jesiennej aury duża frekwencja pokazuje jak ważna jest rywalizacja sportowa szkół organizowana przez zakopiański MOSiR.
W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów.

18 szkół podstawowych było reprezentowanych przez blisko 700 dziewcząt i chłopców.

SP 08-09 Dziewczynki i Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 WADRZYK Weronika 2008 SP 5 02:57,23
2 MĄKA Patrycja 2008 SP Gliczarów G. 03:03,71
3 NAWALANIEC Zofia 2008 SP 3 03:07,25
4 JANIK Karolina 2008 SP 3 03:09,30
5 WOJTOWICZ Hanna 2008 SP 3 03:14,91
6 GĄSIENICA-KUCHTA Helena 2009 POSA 03:26,07
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 KUCHARSKI Patryk 2008 SP 3 02:43,91
2 OBTUŁOWICZ Michał 2008 SP 3 02:48,46
3 RÓŻAK Tymoteusz 2008 SP 9 02:48,66
4 BAFIA Szymon 2008 SP 4 02:56,56
5 BŁASIAK Mikołaj 2008 POSA 03:02,45
6 SŁOMCZYŃSKI Kacper 2008 SP 3 03:04,60
         
Biegi przełajowe      
SP 2006 -2007 Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 KOMOROWSKA Nikola 2006 SP 3 02:30,11
2 BRZOZA Lena 2006 SP 2 02:37,53
3 WYSOCKA Julia 2006 SP 2 02:39,28
4 KOLASA Barbara 2006 SP 5 02:41,34
5 KUKUC Anna 2006 SP 4 02:42,51
6 STASZEL Karolina 2006 SP Kościelisko 02:43,17
Biegi przełajowe      
2006- 2007 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 STOPKA Damian 2006 SP 4 02:25,03
2 STYRCZULA Kamil 2006 SP Dzianisz 02:26,86
3 CUKIER Antoni 2006 POSA 02:28,82
4 ŁACEK Adrian 2006 SP Nowe Bystre 02:34,86
5 KARPIEL Kacper 2006 SP Kościelisko 02:35,13
6 GĄSIENICA GIEWONT Klemens 2006 SP 2 02:36,70
         
Biegi przełajowe      
SP 2005 Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 ZWIJACZ Ewa 2005 SP Kościelisko 03:22,64
2 KARPIEL Zofia 2005 SP Kościelisko 03:34,20
3 BUBLA Karolina 2005 SP Gliczarów G. 03:35,30
4 BIAŁAS Aleksandra 2005 SP Kościelisko 03:40,02
5 GĄSIENICA-ROJ Marcelina 2005 SP 10 MS 03:41,95
6 SKORUSA Krolina 2005 SP Nowe Bystre 03:49,53
         
Biegi przełajowe      
SP 2005 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 CELEJ Szyon 2005 SP 10 MS 03:09,56
2 KARPIEL Dawid 2005 SP 10 MS 03:17,58
3 WALICZEK Andrzej 2005 SP 4 03:17,64
4 JONIAK Klemens 2005 SP 4 03:19,21
5 CHYC Marcel 2005 SP 10 MS 03:21,95
6 LIS Rainer 2005 SP 10 MS 03:25,96
         
Biegi przełajowe      
SP 2004 Dziewczynki      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 ORAWIEC Aneta 2004 SP Gliczarów G. 03:18,76
2 POTOCZEK Natalia 2004 SP Nowe Bystre 03:21,94
3 MICHNIAK Laura 2004 SP Nowe Bystre 03:24,87
4 ZWIJACZ Barbara 2004 SP 9 03:28,33
5 SZKURAT Daria 2004 SP 3 03:31,73
6 MICHALIK Zofia 2004 SP Kościelisko 03:38,57
         
Biegi przełajowe      
SP 2004 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 BARNOWSKI Szymon 2004 SP Witów 03:03,55
2 ZUBEK Kuba 2004 SP Nowe Bystre 03:14,58
3 KLEPACZ Jan 2004 SP Nowe Bystre 03:18,72
4 MUSKAT Jan 2004 SP 5 03:20,22
5 SOBAŃSKI Krystian 2004 SP 1 B. Dunajec 03:20,75
6 KALATA Nathan 2004 SP 5 03:21,87
Biegi przełajowe      
Dziewczynki rocznik 2003      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 GALICA Katarzyna 2003 SP 1 B. Dunajec 03:07,31
2 POTOCZEK Izabela 2003 SP Nowe Bystre 03:15,54
3 SIKORA Angelika 2003 SP Nowe Bystre 03:21,14
4 KUŁACH Ewelina 2003 SP 1 B. Dunajec 03:24,28
5 GRADZIK Małgorzata 2003 SP 5 03:25,95
6 TOMASZEWSKA Martyna 2003 SP Kościelisko 03:26,82
         
Biegi przełajowe      
SP 2003 Chłopcy      
         
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 FRANOSZ Bartłomiej 2003 SP Gliczarów G. 03:04,11
2 LISZKA Jan 2003 SP Witów 03:07,43
3 RZEPKA Maksymilian 2003 POSA 03:12,00
4 SŁODYCZKA Kamil 2003 SP Nowe Bystre 03:15,50
5 CZERNIK Mateusz 2003 SP Gliczarów G. 03:16,16
6 RÓŻAK Bartosz 2003 SP 9 03:16,26
         

Z kolei 13 gimnazjów reprezentowało blisko 200 zawodniczek i zawodników

 

Biegi przełajowe      
Gim 2000,2001,2002      
         
  Gim 2000        
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 KARCIARZ Patrycja 2000 Gim 1 B. Dunajec 03:53,46
2 WALICZEK Angelika 2000 GMS 04:20,31
3 SZCZYPKOWSKA Aleksandra 2000 Gim 2 B. Dunajec 04:30,44
4 CISZEK Maria 2000 Gim 2 04:40,39
5 ŁUSZCZEK Małgorzata 2000 Gim Dzianisz 04:49,36
6 SŁODYCZKA Dorota 2000 Gim Dzianisz 04:50,93
         
  Gim 2001        
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 STACHOŃ Natalia 2001 GMS 04:12,63
2 IWANIEC Małgorzata 2001 Gim Kościelisko 04:14,21
3 ZBOZIEŃ Wioleta 2001 Gim Gliczarów G. 04:20,87
4 MRUGAŁA Urszula 2001 GMS 04:43,91
5 AMILKIEWICZ Zuza 2001 Gim 2 04:51,51
6 NATALIA Skupień 2001 Gim 1 05:00,11
         
  Gim 2002        
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 ŁAŚ Magdalena 2002 GMS 04:00,15
2 TOPÓR Klaudia 2002 GMS 04:05,33
3 NĘDZA KUBINIEC Anna 2003 GMS 04:09,53
4 SOBAŃSKA Klaudia 2002 Gim 1 B. Dunajec 04:20,92
5 NĘDZA Kinga 2002 Gim Kościelisko 04:25,73
6 GACKOWIEC Kinga 2002 GMS 04:30,07
         
Biegi przełajowe      
Gim 2000,2001,2002      
         
  Gim 2000        
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 KOPYTKO Patryk 2000 GMS 04:10,15
2 WIELGUS Maksymilian 2000 Gim 2 04:18,64
3 GRZĄDZIEL Jan 2000 GMS 04:21,81
4 ŁAŚ Bartłomiej 2000 Gim Gliczarów G. 04:24,47
5 ZUBEK Damian 2000 Gim Nowe Bystre 04:25,91
6 WOJTASZEK Mateusz 2000 GMS 04:27,68
         
  Gim 2001        
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 CHROBAK Mariusz 2001 Gim Gliczarów G. 04:11,64
2 PAWLIKOWSKI Michał 2001 Gim 1 B. Dunajec 04:31,70
3 MAŃKO Kacper 2001 Gim 1 04:34,87
4 ORAWIEC Dariusz 2001 Gim Gliczarów G. 04:38,33
5 JURCZYK Miłosz 2001 GMS 04:43,34
6 CHOWANIAK Andrzej 2001 Gim Kościelisko 04:44,44
         
  Gim 2002        
Miejsce Nazwisko i Imię Rok ur Szkoła  
1 GĄSIENICA-ROJ Szymon 2002 GMS 04:26,25
2 BUGARA Robert 2002 Gim Kościelisko 04:30,40
3 BRYJA Sebastian 2002 GMS 04:47,31
4 GAWLAK Daniel 2002 GMS 05:17,43
5 FRYZOWICZ Jan 2002 Gim 1 05:22,28
6 BURNUS Aleksander 2002 Gim 1 B. Dunajec 05:29,29

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wystartowały po dwie 10 osobowe sztafety z ZSHT i ZSB.

Sztafetowe Biegi Przełajowe 30.09.2015 r.    
         
         
Dziewczęta        
Miejsce Numer Szkoła Czas  
1 30-39 ZSHT 58:52,76  
2 40-49 ZSB 63:32,00  
         
         
Chłopcy Numer      
Miejsce   Szkoła Czas  
1 20-29 ZSB 45:21,49  
2 10-19 ZSHT 46:19,19  
       

 

 

 Pełne wyniki tutaj w formacie excela