Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Sztafetowe i indywidualne biegi przełajowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Mostly Clear

16°C

Zakopane

Mostly Clear

Wind: 35.40 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych jesień 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

Link do rejestracji na Bieg Charytatywny "Biegniemy z Nadzieją". TUTAJ

 *******

 Rejestracja do V Zakopianskiego Biegu Niepodległości  TUTAJ

 *******

 

Komunikat - Test Coopera

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe przewidywane na 25 września,Test Coopera zostaje przeniesiony na inny termin

tn IMG 0616  Sztafetowe i indywidualne biegi przełajowe zostały rozgrane na Dolnej Równi Krupowej. W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane wzięło udział blisko 250 dziewcząt i chłopców.

 Zawody były równocześnie eliminacjami do Mistrzostw Województwa zaplanowanymi na 22 kwietnia w Nowym Targu

 W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów

 Wyniki sztafet

             
             
SZKOŁY  PODSTAWOWE     9 X 823 M  
             
  DZIEWCZĘTA        
             
             
1 SZKOŁA  PODSTAWOWA  GLICZARÓW GÓRNY   31:12,6
    Bubla Karolina, Chowaniec Bogusława, Gał Monika, Orawiec Aneta, Zawada Justyna
    Skupień Teresa, Stawczyk Magdalena, Topór Magdalena, Wyrostek Teresa,.
             
             
2 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 5  ZAKOPANE   31.50,9,35
    Gradzik Małgorzata, Kiełbik Julia, Witos Patrycja, Dawczak Julia, Gąsienica
    Fronek Zofia, Jaśkowiec Magda, Walkosz Liliana, Walkosz Rozalia, Klejczyk Weronika 
             
             
3 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3 ZAKOPANE   31:56,1
    Komorowska Nikola, Kubin Liwia, Łukaszczyk Aleksandra, Polanowska Amelia, Skarbek
    Malczewska Anna, Skrzypek Maja, Szkurat Daria, Tancer Anna, Wojtowicz Zuzanna
             
             
4 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 9 ZAKOPANE   32:17,4
             
5 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 1 ZAKOPANE   33.37,9
             
6 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 2  ZAKOPANE   33:38,4
             
7 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 4 ZAKOPANE   37:19,1
             
             
  CHŁOPCY          
             
             
1 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3  ZAKOPANE   30:30,3
    Andrzejak Damian, Dawidek Maciej, Furmanek Michał, Klimek Mateusz,Kwak Kacper
    Łukaszczyk Jan, Majerczyk Stanisław, Stachoń Karol, Zarzycki Szymon
             
2 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 4  ZAKOPANE   30:52,6
    Waliczek Andrzej, Joniak Klemens, Cudzich Jan, Galica Jan, Bruzda Adrian,
    Lipowy Dawid, Kukuc Krzysztof, Stopka Damian, Lipowy Kamil.  
             
             
3 SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 9  ZAKOPANE   31:05,2
    Jan Rzadkosz, Bartłomiej Kluś, Marcin Słodyczka, Jakub Różak,
    Tadeusz Bobak, Bartłomiej Różak, Kluś Jakub, Gustab Daniel, Żulewski Natan
             
             
4 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 5  ZAKOPANE   31:22,8
             
5 SZKOŁA  PODSTAWOWA  GLICZARÓW GÓRNY   31:38,7
             
6 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 2  ZAKOPANE   31:53,4
             
7 SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 1 ZAKOPANE   32:19,0
           

 

 

 Gimnazja

                 
  DZIEWCZĘTA     10 X 823 M      
                 
1 GIMNAZJUM  NR 2 ZAKOPANE     36:28,0    
    Ala Zębala,Weronika Zębala, Paulina Maczyszyn, Basia Bisaga, Karolina Galica, 
    Patrycja Hauke, Kinga Palider, Maria Toczek, Martyna Galica, Natia Nasiłowska  
                 
                 
2 GIMNAZJUM  NR 1 ZAKOPANE     37:37,0    
    Martyna Bachleda-Księdzulasz, Katarzyna Gierat, Faustyna Kozielska, Sabina Król
    Magdalena Łaś, Kinga Możdżeń, Julia Rapacz, Natalia Skupień, Katzrzyna Stachoń, 
    Paulina Witos          
                 
                 
  CHŁOPCY     10 X 823 M      
                 
1 GIMNAZJUM GLICZARÓW GÓRNY     27:46,9    
    Adam Pawlikowski, Mariusz Chrobak, Andrzej Franosz, Kamil Gał, Piotr Hornik,   
    Piotr Jarosz, Bartłomiej Łaś, Dariusz Orawiec, Adam Rzadkosz, Mariusz Skupień  
                 
                 
2 GIMNAZJUM NR 2  ZAKOPANE     28:28,8    
    Maksymilian Wielgus, Sebastian Stoch, Bartek Sabała, Kamil Roj,    
    Kacper Dominik, Bartek Zając, Wojciech Cudzich, Paweł Król, Krystian Klimecki  
    Szymon Loley          
                 
3 GIMNAZJUM NR 1 ZAKOPANE     29:25,1    
    Marcin Bobak, Kacper Borzędcki, Damian Cieślak, Jan Fryzowicz, Daniel Łukaszczyk, 
    Kacper Mańko, Piotr Marduła, Jan Stoch, Krzysztof Szostak, Maciej Żołądź  
                 
                 
4 GIMAZJUM  REGIONALNE "BETLEJEM" ZAKOPANE   33:14,8    
                 
5 GIMNAZJUM NR 3 ZAKOPANE     37:37,0    
                 

 

Wyniki indywidualne biegi przełajowe szkół średnich

           
  DZIEWCZĘTA       823M
           
M Nr Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas
1 18 Szwajnos Małgorzata 1999 ZSHT 03:05,4
2 27 Strączek Katarzyna 1999 ZSB 03:15,4
3 15 Spankowska Mariola 1999 ZSHT 03:17,5
4 12 Miśkowiec Lidia 1998 ZSHT 03:19,3
5 6 Grądziel Weronika 1999 ZSHT 03:21,9
6 9 Lasak Ewelina 1999 ZSHT 03:24,8
7 11 Milon Gabriela 1998 ZSHT 03:30,0
8 7 Job Sylwia 1996 ZSHT 03:30,6
9 2 Gał Barbara 1999 ZSHT 03:31,5
10 23 Długopolska Maria 1998 SLO STO 03:34,1
11 20 Zapotoczna Honorata 1999 ZSHT 03:36,4
12 29 Urbaś Katarzyna 1999 ZSB 03:38,7
13 21 Mucha Kinga 1999 ZSHT 03:39,8
14 10 Luranc Klaudia 1997 ZSHT 03:41,3
15 28 Walczak Wójciak Zuzanna 1998 ZSB 03:41,9
16 25 Pilarska Katarzyna 1998 SLO STO 04:01,1
17 17 Szeliga Karolina 1998 ZSHT 04:01,4
18 13 Naglak Kinga 1996 ZSHT 04:02,8
19 8 Kuczek Maja 1998 ZSHT 04:03,0
20 19 Matyga Ewa 1999 ZSHT 04:07,8
21 24 Łukaszczyk Katarzyna 1997 SLO STO 04:10,5
22 26 Łukaszczyk Bogusława 1998 ZSB 04:11,9
23 14 Pańszczyk Joanna 1998 ZSHT 04:16,8
24 22 Dzierżęga Kinga 1997 ZSHT 04:21,9
           
           
           
  CHŁOPCY       1650 M
           
M Nr Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas
1 79 Możdżeń Szymon 1999 ZSB 05:54,1
2 64 Magdziak Bartłomiej 1999 ZSHT 06:03,2
3 53 Bryjak Bartek 1997 ZSHT 06:15,3
4 52 Bobrowski Michał 1998 ZSHT 06:20,4
5 77 Łukaszczyk Błażej 1996 ZSB 06:21,8
6 57 Fryzowicz Michał 1999 ZSHT 06:21,9
7 72 Chybowski Piotr 1999 ZSB 06:34,8
8 73 Dolaziński Leon 1998 ZSB 06:42,3
9 59 Gut Mateusz 1996 ZSHT 06:45,9
10 65 Nędza Tomasz 1997 ZSHT 06:56,2
11 55 Ciężadlik Kacper 1999 ZSHT 06:58,4
12 70 Bendkowski Adam 1997 ZSB 06:59,1
13 75 Duda Norbert 1998 ZSB 07:00,1
14 83 Stalmach Kamil 1998 ZSB 07:01,6
15 61 Lesisz Bartłomiej 1999 ZSHT 07:08,8
16 86 Karp Jerzy 1998 SLO STO 07:13,4
17 85 Górnisiewicz Szymon 1999 SLO STO 07:14,9
18 56 Czernik Bartłomiej 1998 ZSHT 07:56,8
19 51 Błachut Krzysztof 1999 ZSHT 07:59,9
20 50 Białoń kamil 1998 ZSHT 08:03,3
21 54 Choroba Damian 1998 ZSHT 08:46,7
22 66 Nowobilski Jakub 1998 ZSHT 09:00,0
23 69 Świder Piotr 1998 ZSHT 09:01,1
24 60 Leja Mateusz 1998 ZSHT 10:03,0
25 67 Styrczula Marcin 1996 ZSHT 10:04,1