Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach i kn rozpoczęta.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

8°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 6.44 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych wiosna 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

*******

 

 Zapisy na V OTWARTE MISTRZOSTWA ZAKOPANEGO W BIEGU POD GÓRĘ 21.07.2018 r.PUCHAR POLSKI 2018 W SKYRUNNINGU  TUTAJ

 

 

*******

tn plakat 30 30.06.2018 r. o godzinie 10 w Parku Miejskim odbędzie sie II Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza. Zapisy od godziny 9 tego samego dnia.Wszelkie informacje na naszej stronie, a wyniki I Turnieju już niebawem.

tn IMG 2030 Zawodami na obiektach średnich skoczni 3 stycznia rozpoczęła się 41 Szkolna Liga Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskiej. W rywalizacji wzięło udział 6 skoczkiń oraz 66 skoczków. Natomiast w kombinacji norweskiej sklasyfikowanych zostało 37 zawodników w tym jedna dziewczyna.

W galerii fotoreportaż.

Wyniki skoki
Dziewczęta 2006-2007 K 35

1. Pola Bełtowska AZS 30 30 m 183,5 pkt
2. Zuzanna Rapacz Ks Evenement 30,5 28,5 m 176,4 pkt
3. Łucja Słowik AZS 19 18,5 80 pkt
4. Amelia Polanowska AZS 18 17,5 m 69,8 ppkt

Dziewczęta 2004-2005 K 35
1. Marcelina Bełtowska AZS 28 27,5 m 158,8 pkt
2. Natalia Słowik AZS 22,5 22,5 114,5 pkt

Chłopcy
2008- i młd K-15
1. Michał Zarycki KS Evenement 17 17 240,3 pkt
2. Michał Obtułowicz KS Evenement 17 16,5 238,7 pkt
3. Szymon Byrski KS Chochołów 15,5 15,5 234,1 pkt
4. Klemens Bafia KS Chochołow 15,5 15,5 215,7 pkt
5. Stanisław Wiercioch TS Wisła 16 14,5 211,6 pkt
6. Szymon Michniak AZS 16 15,5 210,8 pkt

2006 - 2007 K 35

1. Kacper Jarząbek TS Wisła 31 34 206 pkt
2. Rafał Rafacz AZS 31,5 31 193,5 pkt
3. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła 31 30,5 193,4 pkt
4. Grzegorz Rafacz AZS 29,5 31 186,3 pkt
5. Klemens Staszel KS Evenement 30 31 186,1 pkt
6. Szymon Bobak KS Evenement 29,5 31,5 185,6 pkt

2004-2005 K 35

1. Klemens Joniak LKS Poroniec 33 34 m 208,7 pkt
2. Stanisław Marusarz KS Chochołów 33 32,5 204,3 pkt
3. Mateusz Michniak AZS 33 32 202,5 pkt
4. Jan Cudzich TS Wisła 33 31 197,7 pkt
5. Andrzej Waliczek LKs Poroniec 30,5 31 188,4 pkt
6. Jan Galica KS Evenement 29,5 31,5 185,1 pkt

2002-2003 K 35
1. Szymon Zapotoczny KS Evenement 32,5 34,5 210,7 plt
2. Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane 32 32 200,9 pkt
3. Wojciech Bukowski LKS Poroniec 31 34 199,5 pkt
4. Jan Bukowski AZS 31,5 32,5 198,9 pkt
5. Tymoteusz Pałka TS Wisła 31 33,5 196,2 pkt
6. Sebastian Zygmuntowicz LKS Poroniec 29 32,5 185,1 pkt

Kombinacja norweska

Chłopcy 2002-2003 Dystans 3 km    
           
Miejsce Nazwisko i Imię Rok Klub Czas [min] Pkt
1 Liszka Jan 2003 AZS 09:23,3 50
2 Pałka Tymoteusz 2002 TS Wisła 09:37,4 45
3 Bukowski Wojciech 2002 LKS Poroniec 09:46,8 40
4 Bobak Bartłomiej 2003 KS Evenement 11:52,5 36
5 Słodyczka Kamil 2003 AZS 11:57,8 32
6 Haza Jakub 2003 KS Chochołów 12:35,0 29
           
Chłopcy 2004-2005 Dystans 3 km    
           
Miejsce Nazwisko i Imię Rok Klub Czas [min] Pkt
1 Joniak Klemens 2005 LKS Poroniec 10:35,6 50
2 Amilkiewicz Tymoteusz 2005 AZS 11:16,5 45
3 Waliczek Andrzej 2005 LKS Poroniec 11:22,8 40
4 Cudzich Jan 2004 TS Wisła 11:51,2 36
5 Galica Jan 2004 KS Evenement 12:13,6 32
6 Michniak Mateusz 2005 AZS 12:49,4 29
           
Chłopcy 2006-2007 Dystans 1 km    
           
Miejsce Nazwisko i Imię Rok Klub Czas [min] Pkt
1 Jarząbek Kacper 2006 TS Wisła 06:24,7 50
2 Serwatowicz Mikołaj 2006 TS Wisła 06:51,4 45
3 Rafacz Rafał 2006 AZS 07:12,5 40
4 Lichaj Paweł 2007 LKS Poroniec 07:31,1 36
5 Staszel Klemens 2006 KS Evenement 07:59,4 32
6 Rafacz Grzegorz 2007 AZS 08:08,4 29
           
Dziewczynki 2006-2007 Dystans 1 km    
           
Miejsce Nazwisko i Imię Rok Klub Czas [min] Pkt
1 Rapacz Zuzanna 2006 KS Evenement 07:47,6 50
           
           

 

 

Pełne wyniki tutaj