Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim zainaugurowana.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Partly Cloudy

16°C

Zakopane

Partly Cloudy

Wind: 35.40 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych jesień 2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 20108/2019 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 ******

Link do rejestracji na Bieg Charytatywny "Biegniemy z Nadzieją". TUTAJ

 *******

 Rejestracja do V Zakopianskiego Biegu Niepodległości  TUTAJ

 *******

 

Komunikat - Test Coopera

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe przewidywane na 25 września,Test Coopera zostaje przeniesiony na inny termin

tn IMG 2061 41 Szkolna Liga Sportów Zimowych zainaugurowała rywalizację. Pierwsze zawody w slalomie gigancie zgromadziły na starcie w Jurgowie 52 alpejek i alpejczyków z 10 klubów z całej Polski.
W galerii fotoreportaż.

Dziewczynki 2010-2011

1.Zdort Jadwiga 2011 WKN Warszawa 40,12
2. Lewińska Maria 2011 WKN Warszawa 41,53
3. Rząsa Marta 2011 AZS Zakopane 42,11
4. Chylińska Antonina 2011 WKN Warszawa 43,33
5 . Gąsienica Wawrytko Natalia 2011 AZS Zakopane 43,57
6. Koncewicz Zofia 2011 WKN Warszawa 44,49

Chłopcy 2010-2011
1. Komierowski Jerzy 2010 WKN Warszawa 34,90
2. Olesiński Feliks 2010 WKN Warszawa 34,91
3. Olesiński Józef 2012 WKN Warszawa 40,11
4. Fiedor Szymon 2011 AZS Zakopane 45,32
5. Halaczek Franciszek 2011 AZS Zakopane 49,67

Dziewczynki 2008-2009

1. Biela Magdalena 2008 Tatra Ski Akademy Zakopane 30,33
2. Bączkowska Eliza 2008 WKN Warszawa 31,55
3. Skarbek Malczewska Maja 2009 Tatra Ski Akademy Zakopane 33,47
4. Moritz Helena 2009 WKN Warszawa 34,82
5. Biernacik Alicja 2009 UKS Zakopiański Zakopane 41,16

Chłopcy 2008-2009
1. Miłosz Jan 2009 WKN Warszawa 30,79
2. Bujnowski Aleksander 2008 WKN Warszawa 32,05
3. Masztakowski Franciszek 2009 WKN Warszawa 33,44
4. Lewiński Franciszek 2009 WKN Warszawa 35,59
5. Chyliński Kajetan 2009 WKN Warszawa 39,32

Dziewczynki 2006-2007
1. Komorowska Nikola 2006 MUKS Śmig Zakopane 28,89
2. Boryczka Matylda 2006 WKN Warszawa 29,25
3. Majerczyk Zuzanna 2007 Klub Rusiński Bukowina Tatrzańska 29,48
4. Dębicka Karolina 2006 WKN Warszawa 29,64
5. Kostyra Joanna 2006 WKN Warszawa 29,75
6. Buńda Anna 2007 KS Firn Zakopane 29,95

Chłopcy 2006-2007
1. Nakwaski Michał 2006 WKN Warszawa 28,54
2. Szeląg Grzegorz 2006 WKN Warszawa 28,76
3. Burkiewicz Bartosz 2006 WKN Warszawa 29,03
4. Bączkowski Bartosz 2006 WKN Warszawa 29,58
5. Rowecki Jakub 2006 WKN Warszawa 29,93
6. Trzynski Borys 2006 WKN Warszawa 30,29

Pełne wyniki tutaj