Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim Puchar Zakopanego

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Cloudy

-6°C

Zakopane

Cloudy

Wind: 6.44 km/h

Uwaga 

 Kalendarz Imprez Sportowych Zima 2017/2018 do pobrania tutaj

 

REGULAMIN SPORTOWEJ RYWALIZACJI SZKÓŁ 2017/2018 TUTAJ

************

Ranking  IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej tutaj   

 

Linki do rejestracji na najbliższe biegi IV Zakopiańskiej Ligi Biegowej

 *********

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" 04.03.2018: TUTAJ

 

 ********

W związku z prośbami nauczycieli zawody XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym, które miały odbyć się 14.02.2018 r. zostają odwołane.

Czwarta i ostatnia edycja XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych oraz Tatrzańska Euroliga Dzieci w narciarstwie biegowym odbędą się 22.02.2018 r.

 

 

tn IMG 2620 Ponad 30 dziewcząt i chłopców z roczników 2006-2011 rywalizowało 11 lutego w slalomie gigancie o Puchar Zakopanego. Zawody zaliczone były do klasyfikacji XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim.

 XLI SLSZ w narciarstwie alpejskim Puchar Zakopanego

Ilość bramek: 16
Przedzjeżażacz:
Gąsienica Wawrytko Jakub 30,48
Chrobak Maria 25,56
Wyniki:
Dziewczęta 2010-2011

1.Chrobak Anna 2011 AZS Zakopane 35,65
2.Gąsienica Wawrytko Natalia 2011 AZS Zakopane 35,70
3. Rząsa Marta 2011 AZS Zakopane 36,02

Chłopcy 2010-2011
1. Rojek Tomasz 2010 CSC Kraków 27,08
2. Fiedor Szymon 2011 AZS Zakopane 38,68
3. Halaczek Franciszek 2011 AZS Zakopane 41,24

Dziewczęta 2008-2009

1 . Bączkowska Eliza 2008 WKN Warszawa 25,90
2. Wądrzyk Weronika 2008 SP 5 Zakopane Zakopane 26,61
3. Skarbek Malczewska Maja 2009 Tatra Ski Akademy Zakopane 27,56
4. Biela Magdalena 2008 Tatra Ski Akademy Zakopane 27,64

Chłopcy 2008-2009

1. Kawiorski Maksymilian 2008 CSC Kraków 25,65
2. Polak Hugo 2008 CSC Kraków 27,39

Dziewczęta 2006-2007
1. Komorowska Nikola 2006 MUKS Śmig Zakopane 24,01
2. Wysocka Julia 2006 KS Firn Zakopane 25,08
3. Dawidek Weronika 2006 KS F2 Dawidek Zakopane 25,30
4. Dębicka Karolina 2006 WKN Warszawa 25,47
5. Rodawska Hanna 2006 WKN Warszawa 26,01
6. Majerczyk Zuzanna 2007 Klub Jurgów Ski Zakopane 26,05
7. Boryczka Matylda 2006 WKN Warszawa 26,25
8. Zarzycka Hanna 2007 SN PTT 1907 Zakopane 26,71
9. Buńda Anna 2007 KS Firn Zakopane 26,73
10. Kolasa Barbara 2006 KS Firn Zakopane 27,26
11. Niżnik Anna 2006 MUKS Śmig Zakopane 35,03

Chłopcy 2006-2007

1. Stasik Andrzej 2007 Klub Jurgów Ski Zakopane 24,53
2. Szeląg Grzegorz 2006 WKN Warszawa 24,64
3. Rojek Szymon 2007 CSC Kraków 24,86
4. Stolarczyk Franciszek 2007 KST Rabka-Zdrój Rabka Zdrój 25,48
5. Nakwaski Michał 2006 WKN Warszawa 26,31
6. Bączkowski Bartosz 2006 WKN Warszawa 26,68
7. Dobrowolski Jan 2007 WKN Warszawa 29,84
8. Potępa Antoni 2007 CD Sport Kraków 29,98
9. Borkowski Maciej 2006 WKN Warszawa 30,40
45 Dziedzic Karol 2006 WKN Warszawa DSQ

tn IMG 2618

tn IMG 2619