Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXV Letnia Liga Biegowa Puchar Dyrektora SP 1 Zakopane

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 2748 Ponad 530 dziewcząt i chłopców rywalizowało w drugiej odsłonie XXV Pp nr 1 w Zakopanem. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zostały przeprowadzone 7 października br na Górnej Równi Krupowej.
W galerii fotoreportaż Wat1 z zawodów

 

Wyniki

Igrzyska Dzieci
dziewczęta 2011 i młodsze

 

1. Michniak Marta 2011 SP Dzianisz 3:35.79
2. Drab-Galica Oliwia 2011 SP Kościelisko 3:52.04
3. Chrobak Hanna 2011 KNSP w Zakopanem 4:07.17
4. Rząsa Marta 2011 SP2 4:07.53
5. Bizub Julia 2011 SP3 Zakopane 4:18.57
6. Zagórska Małgorzata 2011 SP3 Zakopane 4:20.33

chłopcy 2011 i mł
1. Halaczek Franciszek 2011 SP2 . 3:29.39
2. Jarząbek Kamil 2011 SP Ząb . 3:44.29 .
3. Halaczek Stanisław 2011 SP2 . 3:49.16 .
4. Bustrycki Kamil 2011 SP4 Zakopane 3:52.52
5. Ficek Marcin 2011 SP Kościelisko 3:55.16
6. Bielec Antoni 2011 SP3 Zakopane 3:56.03

dziewczęta 2009-2010

1. Rysula Justyna 2010 SP Kościelisko 3:20.56
2. Galica Alicja 2009 SP Kościelisko 3:30.86
3. Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 3:34.75
4. Żelechowska Laura 2009 SP2 3:45.03
5. Strama Angelika 2009 SP Małe CIche 3:46.46
6. Szuba Paulina 2009 SPMS Zakopane 3:47.62

chłopcy 2009-2010

1. Duda Filip 2009 SPMS Zakopane 3:15.53
2. Słomka Mateusz 2009 SPMS Zakopane 3:16.09
3. Mikulec Adrian 2009 SP2 3:17.31
4. Święs Michał 2009 SP Sierockie 3:19.77
5. Gąsienica-Daniel Jan 2009 SP2 3:22.97
6. Galica Marcin 2009 SP4 Zakopane 3:28.12

dziewczynki 2007-2008

1. Moszczyńska Zuzanna 2007 SPMS Zakopane . 3:14.90
2. Oczkoś Amelia 2007 SP Kościelisko . 3:17.37.
3. Jarząbek Julia 2007 SP Ząb . 3:19.61 .
4. Gąsienica Gabriela 2007 SP Sierockie . 3:23.98 .
5. Słowik Łucja 2007 SP3 Zakopane .3:26.92 .

chłopcy 2007-2008

1. Wydra Patryk 2008 SPMS Zakopane 3:08.50
2. Skupień Daniel 2008 SP 1 Zakopane 3:10.15
3. Solik Stanisław 2007 SP3 Zakopane 3:15.05
4. Kluś Jakub 2007 Sp 9 Zakopanem 3:15.55
5. Różak Tymoteusz 2008 Sp 9 Zakopanem 3:16.43

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dziewczęta 2005-2006

1. Szeliga Emilia 2005 ZSMS Zakopane 7:05.28
2. Gdula Gabriela 2005 ZSMS Zakopane 7:06.18
3. Kowalczyk Magdalena 2005 ZSMS Zakopane 7:10.36
4. Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz 7:25.74
5. Stachoń Fedro Natalia 2006 SP5 Zakopane 7:46.44
6. Staszel Karolina 2006 SP Kościelisko 8:06.26

chłopcy 2005-2006

1. Chowaniec Andrzej 2005 ZSMS Zakopane 6:22.71
2. Czernik Paweł 2005 Sp 9 Zakopanem 6:27.00
3. Karpiel Kacper 2006 ZSMS Zakopane 6:28.72
4. Jarząbek Kacper 2006 SP Sierockie 6:31.29
5. Zygmuntowicz Bartłomiej 2006 SP5 Zakopane 6:45.86
6 . Stachoń Karol 2006 ZSMS Zakopane 6:54.76

Licealiada

dziewczęta 2004-2000

1. Mulica Dominika 2002 ZSH-T Zakopane 7:18.81
2. Skrzypek Maja 2003 Liceum Ogólnokształcące 7:44.29
3. Wojtowicz Zuzanna 2004 Liceum Ogólnokształcące 7:44.82
4. Folfas Jagoda 2004 Liceum Ogólnokształcące 7:48.41
5. Słowik Karolina 2003 ZSB Zakopane 7:57.66
6. Brzosko Hanna 2004 Liceum Ogólnokształcące 8:50.24

chłopcy 2004-2000

1. Popielarski Jakub 2001 Liceum Ogólnokształcące 6:11.27
2. Różak Martosz 2004 Liceum Ogólnokształcące 6:12.32
3. Klimecki Krystian 2002 ZSH-T Zakopane 6:12.58
4. Kotowski Natan 2003 ZSB Zakopane 6:28.95
5. Miśkowiec Bartosz 2001 Liceum Ogólnokształcące 6:41.43
6. Gościej Damian 2004 ZSB Zakopane 7:09.33

pełne wyniki tutaj w formacie pdf (RAR)